Steve Jobs nesinešiojo Apple ID kortelės-rakto

Steve Jobs ne tik važinėjo automobiliu neturinčiu registracijos numerių bei dešimtmetį, kasdien dėvėjo tokius pat rūbus, bet ir nesinešiojo Apple ID rakto.

Steve Jobs apsimeta esantis žmogumi. Menlo parkas, Kalifornija, 1987.
Nuotrauka: Doug Menuez

Vyresnysis Adobe direktorius Arno Gourdol pasakojo „Medium“, kad Steve Jobs piktybiškai nesinešiojo Apple ID - rakto leidžiančio patekti į Apple biurą ir jame esančias patalpas.

Kiekvienas Apple darbuotojas turi Apple ID kortelę, kurios pagalba jis gali atidaryti automatines Apple biuro duris ir patekti tiek į patį biurą, tiek ir į patalpas, į kurias jam suteiktas leidimas įeiti. Tai reiškia, kad Jobs, kurio darbas reikalavo keliauti iš vieno kompanijos departamento į kitą buvo visą priverstas įveikti uždarytas duris.

Steve, keliaudamas iš vienos vietos į kitą kompanijos miestelyje, visą laiką turėjo būti lydimas. Jis atsisakė nešiotis duris atrakinančias korteles. Niekas tiksliai nežino kodėl, tačiau matyt tai viena iš jo ekscentriškumo apraiškų.

Apple darbuotojai pasakoja, kad Steve paprasčiausiai prieidavo prie durų ir į jas pabelsdavo. Išgirdę beldimą darbuotojai bėgte bėgdavo prie durų, kad jį įleistų. Jis buvo vienintelis kompanijoje žmogus, kuriam pavykdavo neturėti rakto. Jam tai nerūpėjo ir, matyt, tai buvo dalis to, jog Steve manymu taisyklės jam negaliojo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Aš tai turiu raktus nuo namų, bet vistiek skambinu jog atidarytu :)))

  2. Čia ir norejau pasakyti. Kad jis pats sau bandė prisistumti jog yra svarbus žmogus. Rankos kišenėje, o durys varstosi.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų