150 naujausių komentarų iš 10174


13:53:06
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Vidas
komentavo Vidas

Labai puikiai susitvarko be konvertacijų VLC media, nemokama. Galima vos ne kaip Androido aplinkoje keistis failais, juos atkurti.

22:31:10
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Svajunas

Tiesą sakant papildomų darbo laukų (desktop'ų) Mac kompiuteryje kūrimas ir valdymas yra ant tiek paprastas, kad net nesumoju ką reikėtų parašyti, kad gautųsi straipsnelis. Navigavimas tarp tų langų toks pats kaip ir pilno ekrano režime veikiančių aplikacijų. Kas link Cmd ⌘-Tab ⇥, sunku pasakyti kodėl pačiam kartais nesuveikia. Gal, jei lėtesnis kompiuteris ar labai daug aplikacijų atidaryta užtrunka kokia akimirka ilgiau kol surenka atidarytų aplikacijų sąrašą paspaudus šiuos klavišus. Man neteko pastebėti pas save, kad nesuveiktų kai man to reikia.

00:29:04
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Svajunas
komentavo Svajunas

Ačiū už naudinga straipsni. Gal buvai jau kalbejes ar noretum parasyti straipsni apie Mac sistemoje esancius ekranus-desktopus ir ju susikurima bei valdyma, apie perjungimus tarp skirtingu programu-langu vaizdavima. Kodel kartais cmd ir tab veikia kartais ne. Man kol kas dar miskas su situo.

23:11:41
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Virginija

Kas geriausia tokio amžiaus vaikui ko gero tiksliausiai pasakytų gydytojas. Nemanau, kad Apple Watch tokioje situacijoje būtų geras sprendimas, nebent kaip papildomas įrenginys. Tačiau, pirmiausia nemanau jog yra tokio dydžio apyrankės, o antra jis nėra skirtas profesionaliai medicinai (bent jau oficialiai), norint kad jis veiktų reikalingas iPhone, įspėjimai apie širdies ritmo sutrikimus yra vykdomi pačiame laikrodyje, kas tokio amžiaus vaikui manau neduotų jokios naudos. Gal yra aplikacijos, kurios galėtų skelbti aliarmą, bet čia jau reikia specialiai domėtis. Aš manau, geriausia pasikalbėti su gydytoju, panašiose situacijose atsidūrusiais žmonėmis. Tikiu, jog yra sukurti išmanūs įrenginiai leidžiantys stebėti širdies darbą nuotoliniu būdu ir „išėjus iš ribų“ apie tai informuoti.

19:10:44
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Virginija
komentavo Virginija

O kokios laikrodi apyranke. Pirk vaikui ?ar su krūtinės diržu jame metai. I implant uostas stimuliatorius ritmui širdies .tad pulsometraturim naudoti pasto ai24val. Per parą.kuris iš ju matuoja be paklaidos ?

09:24:28
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Saulius
komentavo Saulius
komentaras prie straipsnio: „Kaip „iPhone“ įkrauti dvigubai greičiau

Nuo pat isigijimo 2013 metu gruodzio savo iPhone 5s kraunu tik su iPad ikrovikliu, telefono net neispakuotas, arba su masininiu TomTom krovikliu. Batarke laiko ir nieko jai toks krovimas blogo nepadare. Kraunu kada buna maziau 20% ir iki +-90% .

14:14:18
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Linas

Manau tiksliausio atsakymo į šiuos klausimus sulauksite autorizuotame Apple servise.

12:55:01
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Linas
komentavo Linas

Ar remontuojami garsiakalbiu ir mikrofono defektai?

06:23:42
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mindaugas Grigelionis
komentavo Mindaugas Grigelionis

Pažįstama situacija. Dažniausiai atsitinka vairuojant automobilį, kai telefonas prijungtas prie bluetooth sistemos, automobilyje groja koks nors spotify iš telefono, o skambinama per whatsapp.

11:18:02
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Martynas

Manau taps aišku kai bus išleista galutinė arba bent jau Golden Master versija ir pasirodys rezultatai išbandžiusių.

10:40:24
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Martynas
komentavo Martynas

Ramūnai, kokia jūsų nuomonė dėl iOS 12 diegimo į senesnius telefonus? Apple praneša, kad ir senesniuose telefonuose su šia versija appsai atsidarys greičiau nei su iOS 11, tačiau žiūrint video matyti, kad tikrai ne visi appsai. O labai daug jų su iOS 12 atsidaro lėčiau. Ką jūs apie tai galvojate?

21:30:50
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Artūras S.

Manau taip susiklostė istoriškai, nes pradžioje (nuo 2005 metų) „Apple“ nuo MFi įrenginio reikalavo po 10 USD arba 10 proc. nuo pardavimo kainos, priklausomai nuo to kas daugiau. Vėliau ši suma numažėjo ir buvo nuo 1,5 iki 8 proc. nuo priedo ar įrenginio pardavimo kainos ir galiausiai tapo 4 (vieni šaltiniai sako centai, kiti doleriai) už jungtį. Tad jei laidas Lightning ↔ Lightning 2x4. Apple taip pat turi griežtas taisykles ir reikalavimus tokių priedų gamintojams. Šie savo gaminius turi siųsti testavimui ir t.t. Daugiau informacijos apie tai galima rasti MFi FAQ puslapyje. Net jei ir 4 centai, o ne doleriai, pažiūrėjus į Lightning dratų kainas AliExpress, panašu, kad ten tie 4 ar 8 centai, jau nekalbant apie dolerius, nuo laido gali būti pusė ar net visas nuo jo gaunamas pelnas. Kinija šalis kur yra puiki terpė vystytis masto ekonomijai ir parduodant tuos pigius laidus milžiniškais kiekiais (vidutiniškai minimalus tokių laidų užsakymų kiekis jų pardavėjui yra 3000 vienetų) tie keli centai nuo laido atneša pajamas leidžiančias išgyventi. Kokybė taip pat nėra pirmasis tikslas — svarbu, kad veiktų kurį laiką, o paskui už 0,5€ nusipirks klientas naują, jei reikės (pvz. jei Apple tą laidą užblokuos ir įrenginys tokį laidą pajungus rašys „unsupported accessory). Manau daugelis Kinijos gamintojų paprasčiausiai neatitiktų kokybei keliamų Apple reikalavimų, o jei pagamintų juos atitinkantį laidą apie masto ekonomiją kalbėti nebebūtų didelės prasmės, nes jie būtų sąlyginai brangūs ir… atsirastų gaminančių pigius, ne MFi.

13:55:11
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Artūras S.
komentavo Artūras S.

Kiek nedaug! Keista net atrodo kodėl tik tiek ne daug tų MFI priedų, kai realiai tokią mažą sumą reikia atiduot Apple...

13:37:27
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Artūras S.

¢- centai, $ - doleriai :)

13:32:28
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Artūras S.
komentavo Artūras S. atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

EK sprendimai mano nuomone tikrai geri, žiūrint kaip į mūsų europiečių gerovę. Būtų puiku turėti vienodus kištukus, nors seniai apie tai buvo kalbama, bet gal pagaliau tai bus įvykdyta. O dėl MFI sertifikatuotų priedų, nesupratau, Apple gauna 4 centus ar 4 dolsus?

10:47:20
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius

Nemanau, kad Apple jungtis keičia dėl pasipelnymo — greičiau tai tobulėjimo dalykas. Pinigus iš MFi laidų ir stotelių ji ir taip pasiima, po 4¢ nuo kiekvieno laido, įkrovimo stotelės ar kito priedo turinčio Lightning jungtį. Žinoma, pradėjus naudoti standartizuotą, kad ir USB Type-C jungtį šis pajamų šaltinis, greičiausiai nustos egzistuoti (jei Apple nesugalvos kokio nors workaround'o). Man tai Lightning atrodo patogesnis už USB-C, bet Apple niekam jo naudoti neleidžia. EK gana galinga organizacija galinti viena ar kita linkme pakreipti ir tokios kompanijos kaip Apple sprendimus.

10:33:05
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Dalius
komentavo Dalius

Jau amžinybę jie "nori" - bet matyt nelabai "gali" :)))) O šiaip tai aišku būtų gerai, tik abejoju, ar Apple tai naudinga:))))) Keisti kas 5 metus kištuku standartus daug labiau apsimoka - pastovi visokių suknistų adapterių paklausa - pastovus dolerių upelis:))))

00:26:16
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Arte
komentavo Arte

Kuomet iPhone susietas su Mac'u, ir skambutis taip pat girdimas per Mac kolonėles. atsiliepus telefonu skambučio garsas per Mac dar būna girdimas. Manau tas pats ir su foniniu garsu.

09:30:10
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Marius
komentavo Marius

Reikės kažkaip kažkur įsigyt :)

21:32:41
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Laimis
komentaras prie straipsnio: „Automobiliai, kuriuose diegiama „CarPlay“

Manau reikia šnekėti su automobilo pardavėju. Būna, kad priklauso nuo komplektacijos. O šiaip tai nusipirkai licenciją (jei to reikia tam automobilio modeliui) įvedei kodą ir naudoji. Jei nereikua licencijos - tiesiog pasijungi ir džiaugiesi.
Nemanau, kad problema Lietuvoje. Nemažai automobilių parduotų Lietuvoje važinėja su CarPlay.

21:21:15
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Laimis
komentavo Laimis
komentaras prie straipsnio: „Automobiliai, kuriuose diegiama „CarPlay“

Ka daryti jei nauji auto palaiko Carplay kitose salyse or LT ne. Ar imanomas koks nors Workaround’as? :)

17:52:25
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Vygandas
komentavo Vygandas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Kaip stebėti miego kokybę naudojant Apple Watch

Nu ne. Pačioje heart rate programoje laikrodyje tik pulsą rodo, ir jokių funkcijų paspaudus ar pasukus karūną :) Radau tik pačioje Health programoje iPhone - Elevaited Heart rate, jokio konfigūravimo, tik Add to favorites :) Tiek to... Samsunge mačiau pasiekus nustatytą žingsnių kiekį gauni priminimus... Yra kur tobulėti :) Rašiau ir į Apple... :)

11:37:53
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Vygandas
komentaras prie straipsnio: „Kaip stebėti miego kokybę naudojant Apple Watch

Gali būti. Pas mane 3-os kartos ir neturiu pirmuko, tai negaliu patikrinti. O Watch app > Heart Rate > Elevated Heart Rate taip pat nėra?

11:09:50
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Vygandas
komentavo Vygandas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+

iOS 11.4 / 11.4.1 / 11.2.6 tikrai nėra tokios galimybės

11:02:18
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Vygandas
komentavo Vygandas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Kaip stebėti miego kokybę naudojant Apple Watch

Įdomu, pas save neradau “Watch aplikacija iPhone > My Watch > Notifications > ir ten tik “Activity” ir “Breathe” konfigūracijos. Dar galima on/off “Health” programai... Gal dėl to kad pas mane pirmos generacijos plieninis, ar OS 4.3.1

09:55:23
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Vygandas
komentaras prie straipsnio: „Kaip stebėti miego kokybę naudojant Apple Watch

Kiek man žinoma, Activity aplikacijoje (spėju kalbama apie ją) tokio funkcionalumo nėra. Tačiau, trečių šalių aplikacijos gali turėti. Šiaip širdies bpm, kurį pasiekus bus rodomas pranešimas Watch aplikacija iPhone > My Watch > Notifications > Heart Rate, tačiau tas nurodytas pikas rodomas tik tuo atveju jei pasiekiamas 10ties minučių bėgyje nevykdant jokios aktyvios veiklos. Kalbant apie širdies darbą ir su juo susijusią statistiką — Cardiogram for Apple Watch man pasirodė gana įdomi ir pateikianti išsamią informaciją aplikacija.

09:33:18
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Vygandas
komentavo Vygandas
komentaras prie straipsnio: „Kaip stebėti miego kokybę naudojant Apple Watch

Įdomu ar eina su laikrodžio kuria programa padaryti, kad gautum priminimą kada pasieki nustatytą žingsnių kiekį ir pasieki tam tikrą pulso dažnį (iš anksto nustatytus). Kiek bandžiau kažkaip neradau :( Mokamų dar nepirkau :)

06:46:21
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Vygandas

Man atrodo - ne.

02:00:26
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Vygandas
komentavo Vygandas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+

O ar buvo 11.4 ar senesnėje versijoje galimybe sms padaryti vėl neskaitytą kaip email’e?

23:12:10
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ruta
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iOS 11.4 atnaujinimą

Ne labiau nei buvo būtina į 11.2.5

23:10:03
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ruta
komentavo Ruta
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iOS 11.4 atnaujinimą

Help,ar butina atnaujinti i tuos 11.4.1.

11:14:37
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Remigijus
komentavo Remigijus

Nepamenu, gal ir esu klausęs, o gal ir ne. O kokį Ramūnas Apple ūkį turi ? Čia mano asmeninio smalsumo patenkinimui. Dėkui.

Ne viskas susiveda vien tik į atsakingą žiūrėjimą į savo duomenis. Įvairių naudotojų su įvairiais poreikiais yra. Pavyzdžiui yra naudotojų, kurie išima (ir privalo išimti kietą diską kai kompiuteris nešamas į servisą): bankai, draudimo kompanijos ir kitos finansinės, kai kurios valstybinės institucijos. Kai kurie jų net turi susitarimus su „Apple“, kad gali tai daryti ir nebus pažeistos garantinio remonto sąlygos. Tačiau, kai diskas įlituotas… ir nėra galimybės nei to disko išimti nei ištrinti jame esančios informacijos — tokios organizacijos paprasčiausiai tokio modelio nepirks. Debesys taip pat ne visada išeitis. Pas mane vien nuotraukų yra apie 12TB — debesyse tokį kiekį failų laikyti būtų ne tik brangu, bet ir tokiu atveju jei man reikėtų jas iš debesų atstatyti, šis malonumas gali trukti (ir tai jei ryšys geras, netrūkinėjantis ir stabilus) - viso labo 37 paras 22 valandas ir 47 minutes. Čia teoriškai, o praktikoje tai truktų apie 2 mėnesius ar ilgiau.

17:42:10
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Remigijus
komentavo Remigijus

Viskas gerai su tais MacBook Pro, telefonuose, taip pat yra viskas sulituota, tiesiog, atsakingai žiūrėti į savo duomenis, darytis kopijas, viskas bus gerai. Mes esame įstrigę į tą patį supratimą, tad turime keisti savo elgsena su kompiuteriu ir savo duomenimis. Mano duomenys debesyse, projektai, foto ir pan. Taip pat laikau viską ir išoriniame diske, dabar dar planuoju, savo asmeninę informacija archyvuoti į M-Disc diskus. Planuoju M-Disc usb įrašytuvą. Kiek atsimenu OWC, juos gamina, bet gal ir kitų gamintojų yra tinkami. (truputi ne į natą)

Manau taip surinkti įrenginiai yra patvaresni, gali būti plonesni ir panašiai, bet: nieko ten nepakeisi, nieko nepridėsi ir turi pirkti iš Apple tai ko reikia iš karto (žinoma neretai neprastai dėl to permokėdamas), o ne minimalią konfigūraciją ir paskui papildyti savo „geležimi“ ar bent jau RAM ir jei kas — priekaištais apmėtyti „Apple“. Taip „Apple“ užsitikrina, kad tie kam nereikia į vidų rankų nekaišios, na o jei kompiuteris suges garantiniu laikotarpiu — tai „Apple“ jį ir pataisys ar pakeis.

Tam kad pirktum ir pirktum ju nuostabius produktus :)

07:33:26
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+

Kodėl Apple'as taip daro, kad remontuoti jų Mac'us yra neįmanoma arba beveik neįmanoma?

15:21:34
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Negudrus
komentavo Negudrus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Prijungiau, palaikiau, atjungiau. Padidėjo ~30MB. Bet tai nebūtinai dėl šito veiksmo. Pvz, kai tikrinau, kiek turiu laisvos vietos iPhone ir atidarinėjau kai kurias aplikacijas (nes žiūrėjau, kas per viena, kai kurias išmečiau), tai tiesiog vien tik atidarius kiekvieną apsą laisvos vietos po keletą MB vis sumažėdavo. Tikėtina, akd uždarius appsus, vyksta atvirkščiai (nors nebūtinai) - laisvos vietos po keletą MB padidėja. Bet kokiu atveju, manau, kad šitas triukas efektyviai veikia tik nuo 11 iOS.

13:30:15
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Iphone
komentavo Iphone atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Bandysim ieškot būdu 👍

13:04:42
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Iphone

Tiesiog pabandykite susieti iš naujo (dar kartą), kad ir su ta pačia nuotrauka esančia galerijoje jei jos dydis ten originalus ar bent jau pakankamai didelis.
Jei jos jau nebeturite - susiekite su kita.

Gali būti, kad pakaks ir tiesiog paspausti Edit ir šiek tiek patampyti redagavimo juostą pakeičiant apkirpimą, kad aplikacija suprastų jog vaizdas pakeistas.

11:49:07
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Iphone
komentavo Iphone atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

🙂🙂🙂 na tai tada paaiskinkite,kaip susiet nuotrauka su adresatu teisingai,as suprantu,kad nuotrauka galerijoje ir nuotrauka susieta jau su adresatu,yra du skirtingi dalykai,bet pirminė nuotrauka tai buna is galerijos... o tu rašai,kad as maža nuotrauka pakeisciau didele... is kur man gaut ta didele nuotrauka? 👽

11:21:38
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Iphone

Nuotrauka galerijoje ir nuotrauka susieta su kontaktu ne vienas ir tas pats. Nuotrauką iš galerijos Jūs galite ištrinti visai, bet ta kuri susieta su kontaktu — liks. Jei Jus domina problemos sprendimas — aš jį parašiau. Jei domina „kodėl“ ir kiti techniniai aspektai – support.apple.com.

11:18:08
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Iphone
komentavo Iphone atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Adresatai I’cloude,nuotrauka pridedama nufotografavus prie adresato... Galerijoje nuotrauka tai normalaus dydžio,kodel ja sumazina kai susieja su kontaktu,čia man klausimas kyla... aisku ne visas,bet kai kurias sumazina...

10:44:01
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Iphone

Na tą ir reiškia. Tiesiog pakeiskite tą nuotrauką, kurią rodo mažesnę, kad ir tuo pačiu dideliu failu. (tikiuosi adresai ne Google serveryje, nes Google mėgsta nuotraukas kontaktų sumažinti).

10:37:28
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Iphone
komentavo Iphone atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Ka reiškia didesne nuotrauka?nuotraukos darytos su telefonu,viena rodo per visa,kitos nerodo...rezoliucija vienoda... Arba darytos nuotraukos su Pliusu,nerodo ant mažesnio 4.7" telefono...

09:30:25
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Zanas
komentaras prie straipsnio: „Kaip įrašyti telefoninį pokalbį iPhone

Settings>Privacy>Microphone įjungtas leidimas iTalk aplikacijai naudoti mikrofoną?

00:55:06
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Zanas
komentavo Zanas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Kaip įrašyti telefoninį pokalbį iPhone

Sveiki, atsiunciau pilna programeles, ITalk versija uz 2.29e, bet ji man veikia tik kaip paprastas diktofonas, skambinant paspaudziu record, po to renku numeri, bet nieko man neiraso.. prasau paaiskinti , ka as ne taip darau.. Labai aciu :-)

22:22:46
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+

Ačiū už patarimą. Vietos dar tikrai netrūksta, bet išbandžiau tai panašu apie 200 MB sumažėjo System.

22:20:48
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Negudrus

Nėra. Tačiau pabandykite pajungti prie iTunes ir palaikyti, gal bendras laisvos vietos įrenginyje kiekis ir padidės.

22:19:35
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Iphone

Įdėkite didesnę nuotrauką.

21:06:16
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Iphone
komentavo Iphone

Čia gal ne i tema as,bet kadangi kalba eina apie galimybes,gal kas nors žinot,nuo ko priklauso,kad ant adresato uždėta foto,skambinimo metu rodytu per visa ekrana? Nes vienas nuotraukas rodo per visa ekrana o kitas rodo kampe mažam apvaliam langeli... 🤔

20:48:21
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Negudrus
komentavo Negudrus

iPhone 5S, nes dar puikiai veikia :p tai iOS 10 nėra šios galimybės?

20:09:37
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Negudrus

iOS 11, jau 2018 liepa :)

19:41:49
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Negudrus
komentavo Negudrus

O čia kokioje iOS toks "paprastas" kelias iki System? Pas mane iOS 10.3.3 Settings > iPhone Storage arba Settings → General → iPhone Storage nėra... Ieškojau giliau Settings → General → Storage & iCloud Usage → Manage Storage irgi nėra...

17:40:31
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Other
komentavo Other atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Vat būtent, kad ir kaip bandau surasti tuos GB’tus prie apps’ų, nu niekaip nesigauna tokie kiekiai duomenų...

15:22:53
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Orher

Jei jau 10 metų naudojate „Apple“ produktus ir jų tarpe yra ir „iPhone“, turėtumėte žinoti, kad „Other“ užvadinti failai, kurių tipo „Apple“ nepriskiria prie kategorijų (muzikos, video, dokumentai ir panašiai). Dažniausiai tai aplikacijų sukurti ar atsiųsti į įrenginį failai. Jei Jūsų manymu tie „Other“ užima per daug vietos įrenginyje — peržiūrėkite, kokios aplikacijos ar jų failai užima daug vietos ir „apsivalykite“. „Apple“ ar šališkumas čia ne prie ko. Ji nereguliuoja kiek kokia aplikacija kokių failų atsisiunčia, sukešuoja ar sukuria. Čia aplikacijos kūrėjų reikalas. Jei tiek metų naudojate „Apple“ įrenginius tikiu, kad žinote ir kaip pažiūrėti kiek kokios aplikacijos užima vietos, kaip išvalyti jų sukauptus duomenis ir kaip rasti alternatyvią aplikaciją jei Jūsų naudojama veikia nekorektiškai ir įrenginyje, Jūsų manymu prikuria per daug „Other“ duomenų.

14:15:26
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Orher
komentavo Orher

Apple produktais naudojuosi jau apie 10 metu. Bet gal baikit taip aukštinti tą Apple. Visi straipsniai šališki. Klausiau Jūsų apie šia PROBLEMA prieš kelis men. ir manau čia apple problema, nes naujam įrenginį, mano manymu jau per didelis kiekis tų OTHER užimta. Ir nesvarbu tai 16 ar 256GB.

12:52:53
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Artūras S.

Daugeliu atvejų jūs to padaryti nenorėtumėte, nes tai kitų aplikacijų duomenys (žaidimų lygiai, pasiekimai, surinkti daiktai ir t.t., aplikacijų informacija, dokumentai…). Ištrinkite aplikacijas - dings ir jų Other'iai.

12:05:21
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Artūras S.
komentavo Artūras S.

Puikus ir negirdėtas patarimas! O tal turite gerų patarimų kaip atlaisvinti tuos Others duomenis?

07:56:16
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas ok
komentavo ok atsakydamas į komentarą, kurį parašė ok
07:51:39
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas ok
komentavo ok atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

o jei pagrindiniame macOS skirsnyje - BETA. kaip suprantu acountas pririštas prie BETA programos ir kiš per prievartą BETA OS ?

22:49:13
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Edvinas Krupinskas
komentavo Edvinas Krupinskas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+
komentaras prie straipsnio: „Kaip įjungti orų valdiklį iOS 12

Taip, dažnai bent jau man būna, kad atsikeliu ir nežinau ką rengtis, neįsivaizduoju, atrodo, kad karšta, bet už lango šalta, o čia iškart ir parodys laipsnius.

20:39:47
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė ok

macOS tai jei įdiegta atskirame skirsnyje – suformatuokite tą disko skirsnį su beta ir prijunkite jį prie pagrindinio su macOS High Sierra. Kaip grįžti Iš iOS beta aprašyta čia

14:37:32
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas ok
komentavo ok

o kaip pabėgti iš BETA ?

08:48:14
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+
komentaras prie straipsnio: „Kaip įjungti orų valdiklį iOS 12

Atrodo "useless" funkcija bent jau man.:)

13:52:16
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Remigijus
komentavo Remigijus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Nūū... Neįtiksi žmogui, kaip čia kitaip... (: Labai džiaugiuosi, kad atsinaujino Apple, kadangi tikrai kažką įsigysiu, laukiau 8 kartos procesorių ir sulaukiau...

13:12:13
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Remigijus

Ach jau ta amžinai nusivylimus sėjanti „Apple“… :) Na ta konfigūracija yra „entry level“ - galima pasiimti su geresne, labiau poreikius atitinkančia. Spėju jei standartinė 15″ būtų su 2TB SSD ir 32GB RAM bei 2.6GHz 6 branduolių i7 procesoriumi ir kainuotų kokius 5 299€ vis tiek būtų blogai :)

12:11:21
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Remigijus
komentavo Remigijus

Truputi nusivyliau, kad standartinė komplektacija eina su 256 GB SSD ir 16GB. Kažką dairausi sau nusipirkti.

16:07:45
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Inga
komentaras prie straipsnio: „iOS 10.2.1 problemos

Gal daugmaž Settings → Accounts & Passwords

12:12:59
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Inga
komentavo Inga atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „iOS 10.2.1 problemos

O kur cia daugmaz ieskoti?

22:40:00
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Inga
komentaras prie straipsnio: „iOS 10.2.1 problemos

patikrinkite kokioms paskyroms yra įjungta Contacts paslauga. Geriausia naudoti kokią nors vieną, pavyzdžiui naudojant „Apple“ produktus naudoti iCloud kontaktus.

20:53:44
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Inga
komentavo Inga
komentaras prie straipsnio: „iOS 10.2.1 problemos

Sveiki, susiduriau tu tokia problema ir nezinau kaip ja istaisyti, nusipirkau deveta iphone 7, ir po kurio laiko pradejo dingti numeriai is adresatu knygos, susirasiau per nauja ir vel po kurio laiko tas pats, reset padariau, vel susivedziau ir vel dingsta, nezinau ka daryt.. gal ka ne taip dariau?

12:18:59
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Augustinas
komentavo Augustinas

Saunuolis, ne pirmas postas apie Apple Watch, nors ir Apple fanas, bet nesenai laikroduka naudoju, todel daug naujoviu perskaitau, dazniau galit Apple Watch subtilybes aptart ;)

15:39:56
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+

Ačiū. Na taip, geriau būtų jei siunčiamos būtų kontaktų kortelės, bet jose tikriausiai duomenys būtų pateikiami ne visi ir ne visai taip kaip reikia Jums.

14:27:49
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+ atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Na šiuo atveju man vaikų tėvai po skambučio siunčia SMS arba el. laišką su vaikų duomenimis. Aš tų žinučių neskaitau, nes taip jos nepasimeta tarp visų žinučių ir kai prisėdu prie užrašinės tada galiu suvesti duomenis. Man toks žinučių neskaitymas kurį laiką (savaite ar ilgiau) atrodo paprastesnis, nes tik kartą tenka prisėdus suvesti visus duomenis ir vsio ramu. O kas kartą pildyti reminderį ar kopijuoti į note nors ir nesudėtinga ir ne itin daug laiko reikalaujantis darbas, man taip nepatinka. :D Šiaip vienetiniams priminimams ar darbams iOS'o calendar ir reminder'is puikiai dirba savo darbą.

14:18:35
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+

Pasmalsausiu, o kokiu tikslu gali reikėti tokios funkcijos? Žinau, kai kurie žmonės norėtų tokią galimybę turėti, nes žinutėse būna informacija apie tai ką reikėtų padaryti ir neperskaityta žinutė lyg apie tai ir primintų. Mano galva tokiam tikslui yra Reminders, Calendar ar kokios nors specialios trečių šalių aplikacijos yra gerokai funkcionalesni priminimo būdai.

13:33:28
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+ atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Ačiū už atsakymą.

12:42:32
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+

Nežinau ko ir kur padaryt eina ar neina iMessage :) Tačiau, Messages aplikacijoje gautas žinutes pažymėti kaip neskaitytas galimybės nėra. ;)

12:34:11
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+

iMesaage neina padaryt unread sms??

11:43:18
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Artūras S.
komentavo Artūras S. atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

O dėkui, tikrai smalsu buvo :)

20:33:22
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Enrika
komentavo Enrika

Ačiū, padėjo 3-čias patarimas!

00:31:23
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Artūras S.

Taip, pas lenkus prastokai su šiuo reikalu. Lietuvoje reikalai maždaug tokie. Mobile Operating System Market Share Lithuania (June 2017 - June 2018)

00:18:03
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Artūras S.
komentavo Artūras S.

Oho, kokią nedidelę išmaniųjų rinkos dalį Lenkijoje sudaro iPhone. Labai smalsu būtų sužinoti iPhone vartotojų skaičių Lietuvoje 🙂

10:17:50
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė martynas

Matyt iš inercijos. Ačiū.

09:48:48
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas martynas
komentavo martynas

kodėl lauren kabutėse?

12:28:02
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas
komentavo Mantas
komentaras prie straipsnio: „Apple Watch: kuris tinkamiausias jums?

Aš irgi vis dar svarstau,ir ilgai dar svarstysiu. Kol nebus oficialiai parduodama ir nepalaikys LTE,tol tikrai nepirksiu.

12:24:30
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Arūnas
komentavo Arūnas

Mano manymu spotify labiau Europoje prigijusi, kur repas nėra toks populiarus, kaip Amerikoje, todėl ten tiek ir sugeneravo perklausų music.

23:33:07
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Teisus

Ai tiesa, čia gi ne garantinis… kažkaip po kelionės kelios valandos tai dar negrįžau į ritmą :)

23:18:55
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Teisus
komentavo Teisus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Prieš porą metų pagal programą keičiau macbook pro video plokštę. Seniai ne garantinis, pirktas ne iš ideal-o. Dokumentų nereikėjo. Palikau salone, servisas patikrino, plokštę pakeitė, atsiėmiau salone. Mokėti nereikėjo. Na ir profilaktiką tuo pačiu nemokamai atliko.

23:10:12
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Teisus

Jei pirmi įsigijimo metai — gal ir taip. Tada dar galioja „Apple“ garantija.

22:24:30
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Teisus
komentavo Teisus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Kai tvarkiau telefoną, nereikėjo jokių dokumentų, nors aparatas buvo pirktas ne ideal-e. Net pakeitus aparatą, pardavėjui nereikėjo pranešti.

20:44:17
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė ok

Nežinau, bet manau jog būtų normalu jei pareikalautų čekio, nes jis yra garantinis „talonas“.

12:32:12
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas ok
komentavo ok

gera naujiena, reiks kreiptis. Kažin ar iDeal būtini pirkimo dokumentai..

06:28:12
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Teisus
komentavo Teisus
komentaras prie straipsnio: „Nomofobija — baimė neturėti telefono po ranka

“buvo tiriamos 19-mečių berniukų smegenys” 🙂

00:51:21
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas LP
komentavo LP
komentaras prie straipsnio: „Kaip iPhone X susikurti Memoji

Gal išbandėte iOS 12 Public Beta kas nors?

10:17:54
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iPhone X susikurti Memoji

Jei IQ gali pakirsti Memoji's - tai toks ten ir IQ.

10:07:45
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+ atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iPhone X susikurti Memoji
08:19:19
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas DNABUG
komentavo DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iPhone X susikurti Memoji

Nori downgrade IQ, susikurk memoji.

16:46:53
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Negudrus

Sunku pasakyti nematant kas ten pas Jus vyksta. Pabandykit taip (atminkite, kad pavadinimuose USB, kaip ir komandoje didžiosios ir mažosios raidės yra ne vienas ir tas pats): sudo /Applications/Install\ macOS\ High\ Sierra.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/HighSierraDiegimas

16:25:32
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Negudrus
komentavo Negudrus

Ramūnai, viską padariau identiškai, kaip pats ir parašei. Pavadinimas identiškas, be kabučių. Tai keliai turi būti tokie pat, kaip ir pas tave. Vienintelis skirtumas 5 žingsnyje yra toks: rašai Spauskite „Delete“ mygtuką, o El Capitan Disk Utility yra Erase.

15:20:48
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Negudrus

Jei 5 žingsnyje nurodytus veiksmus atlikote taip kaip parašyta — komanda gera. Jei diską pavadinote kitaip — atitinkamai pakeiskite pavadinimą ir komandoje. Komandą geriau perrašyti nurodant realius kelius, o ne kopijuoti.

13:45:35
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Negudrus
komentavo Negudrus

Liuks! Dabar paaiškėjo, kad vartotojas turi 32 bitų programų, be kurių gyventi jam kol kas būtų sunku, tai nutariau daryti etapais. Dabar švariai suinstaliuosiu esamą El Capitan ir jeigu padės kompui atgyti, taip kol kas ir paliksiu. Jeigu vistik mac'as lūžinės ir veiks lėtai, instaliuosiu High Sierra. Taigi, vistik teks pasidaryti USB diegimo diską. Parsisiunčiau naujausią „Install macOS High Sierra.app“, pasiruošiau USB kaip aprašyta, jis įkištas į mac'ą. Terminale paleidžiu komandą (nukopijuotą iš šio posto) viena eilute: sudo /Applications/Install\ macOS\ High\ Sierra.app/Contents/Resources/createinstallmedia -volume /Volumes/HighSierraDiegimas -applicationpath /Applications/Install\ macOS\ High\ Sierra.app -nointeraction gaunu tokį klaidos pranešimą createinstallmedia: invalid option -- o Usage: createinstallmedia --volume Parašyk, prašau, tikslią komandą su visais parametrais.

11:43:48
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Negudrus

  • Perkraunate kompiuterį
  • Šiam tik įsijungus spaudžiate:
    • Cmd ⌘-R jei norite įdiegti macOS versiją, kuri paskutinė buvo įdiegta jūsų „Mac“
    • Alt/Option ⌥-R jei norite įdiegti naujausią „macOS“ versiją, kurią palaiko jūsų „Mac“.
    • Shift ⇧-Alt/Option ⌥-R, jei norite įdiegti operacinės sistemos versiją su kuria buvo įsigytas jūsų „Mac“ (arba jei ta versija nėra prieinama, tada artimiausią jai). Šiai funkcija reikalinga „macOS Sierra 10.12.4 ar naujesnė.
  • Kompiuteriui įkėlus specialią aplinką jei norite galite suformatuoti diską, kuriame buvo anksčiau įdiegta macOS ir įdiegti macOS iš interneto. Formatuokite tik tą diską, kuriame buvo „macOS“ ir nelieskite recovery particijos.
  • Pasirinkite Install arba Reinstall macOS ir vykdykite nurodymus rašomus ekrane

10:04:05
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Negudrus
komentavo Negudrus

Ramūnai, kaip HighSierra įdieti švariai per internet recovery (be USB disko)? Ačiū

20:05:36
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas LP
komentavo LP

Jei labai smalsu - tikrai verta.

21:39:26
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+
komentaras prie straipsnio: „Apple Watch: kuris tinkamiausias jums?

Svarsčiau ilgai apie iwatch, bet kai jo oficialiai čia neparduoda - vadinasi ir neaptarnauja (garantinis). Todėl nebėra ir noro...

17:35:10
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas ibrag474
komentavo ibrag474

https://youtu.be/D18OJZJrO8k šitas lietuviškas video puikiai paaiškina, kodėl ir kam ten deda šitą kuprelę arba kaip ją vadina šiame video monoantakį.

21:30:21
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Teisus

Taip baisu, gerai bent kad ne 911 :) Ačiū.

21:26:50
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Teisus
komentavo Teisus

“Skylė „Mac“ kompiuteriams skirtose operacinėse sistemose, karta iš kartos egzistuoja jau beveik 112 metų.” Siaubas.

10:57:55
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Valdas
komentavo Valdas

Dėkui, radau nemažai 32bit tarp jų ir spauzdintuvo draiveriai :( ir dar kitokių būtinų programėlių kurioms 64bit negaminamas.

23:43:38
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Andrius (@SAMas23)
komentavo Andrius (@SAMas23) atsakydamas į komentarą, kurį parašė Rimas

Tai nesvarbu kokia butu isleide kiti gamintojai. Apples mada isleisti OS tik del skaiciuku. Man paskutines 2-3 MacOS vienodos ir sita kaip matau nieko idomaus neines.

14:06:49
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Rimas
komentavo Rimas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Andrius (@SAMas23)

Kiti OS gamintojai po 10.13 būtų leidę 10.15. Nes juk taip logiškiau.

11:28:14
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantautas
komentavo Mantautas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

sveikinimai ir didelis didelis ačiū už šį darbą :)

01:18:09
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Andrius (@SAMas23)
komentavo Andrius (@SAMas23)

Smaikstuoliai, jus pamirsot viena is svarbiausiu naujoviu Naujove tai kad dabar nauja OS versija bus 10.14 😍

23:43:40
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Marius
komentavo Marius atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG

Na va, tai dabar jau įsivaizduosi ;)

19:21:56
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas

Ne jūs vieni pasaulyje gyvenant. Žmonių poreikiai skirtingi: vieniems svarbu sužinoti ar jų Mac'e bus galima įdiegti Mojave, kitiems ar veiks ruošiniai Mail aplikacijoje, nes jie juos naudoja, tretiems svarbi Back to My Mac, nes jie nuotoliniu būdu jungiasi prie namie ar kitur esančių savo Mac kompiuterių ar diskų pajungtų prie Time Capsule ar Airport Extreme maršrutizatorių…

17:35:34
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Arūnas
komentavo Arūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG

Labai gerai pasakyta...😄👍

15:15:14
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Do
komentavo Do
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai 🎉🎂🎂

09:16:02
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas DNABUG
komentavo DNABUG

As net neisivaizduoju kaip be siu naujoviu galejau gyventi..... :D

00:56:38
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Ačiū visiems už sveikinimus. ;)

17:01:56
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Lina
komentavo Lina
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Su Gimtadieniu :)Aciu,kad east ;)

14:26:50
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Martynas
komentavo Martynas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai! Atliekate puikų darbą, taip ir toliau ;)

14:04:36
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Arūnas
komentavo Arūnas
komentaras prie straipsnio: „Trumpa WWDC 2018 naujienų apžvalga

Tiek visokių perteklinių funkcijų prikuria, o iOS dark theme negali įdiegti. Juolab, kad daugelis skanduoja, kaip to nori. Prikuria visokių animoji, kurių reikia gal tik vienam iš 100 ir tai namanu, kad jie kur nors yra išreiškę, kad jiems trūksta animoji funkcionalumo ar pan., neva galėtų tą f-ją patobulinti. Čia kaip su RED📱ir juodu priekiu, tiek visi skandavo, kad tokio norėtų, pagaliau pagamino ir gavosi labai gražus telefonas, negi buvo sunku anksčiau tokį sukonstruoti. Kartais atrodo, kad  specialiai nedaro, ko nori vartotojas, nors tai būna easy įgyvendinti ir tiesiog mėgaujasi erzindamas "norit?.. neduosim😛". Nu bent jau macOS turės dark theme.

11:54:30
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantooc
komentavo Mantooc
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Congrats, Ramūnai. ;)

11:36:17
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Remigijus
komentavo Remigijus
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai - tortadienio proga. Ačiū - kad esate.

11:13:30
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Raimis
komentavo Raimis
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai
11:05:19
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Redas
komentavo Redas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Su gimtadieniu, gerų obuolių :)

10:50:31
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas KęstasM
komentavo KęstasM
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai. Ačiū už visus straipsnius ir komentarus

09:50:43
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Vytautas
komentavo Vytautas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai ir sėkmės

09:17:22
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Arūnas
komentavo Arūnas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai🎂 ir padėka😊

09:16:18
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas sigitas
komentavo sigitas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinu, dėkoju už gerus patarimus.

07:42:28
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas biceq
komentavo biceq
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai. Geriausias MAC portalas Lietuvoje.

07:42:03
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas okokea
komentavo okokea
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

congratulations ;)

07:13:55
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Zydrius
komentavo Zydrius
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikinimai🎂🎂 tikėsimės ir toliau mus džiuginsi gerais patarimais ir straipsniais.

06:47:32
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Sveikiname ir dėkojame už straipsnius.

00:40:01
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Tomas
komentavo Tomas
komentaras prie straipsnio: „Mac Arena svetainei sukako 5 metai

Su gimtadieniu "MacArena". Dievo palaimos ir gero pasisekimo :) Tomas Antanas Venckevičius

11:02:15
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Rita
komentavo Rita atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
10:41:00
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Rita

Yra tokia funkcija - Mail Drop vadinasi. Kompiuteryje Mail aplikacijoje ją reikėtų įjungti. https://support.apple.com/en-us/HT203093

22:52:32
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Rita
komentavo Rita atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Keista,patikrinimui pabandžiau išsiųsti vėl 15 min. Video įrašą gmailu ir man kaip anksčiau parašė,kad failas per didelis ..ir ilgai jį prieš bandant išsiųsti apdorojo .Su Watsappu neturiu tokių problemų ..

21:46:00
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Rita

Na jei failai didesni nei 5GB, taip - paštu neišiųsi.

21:08:10
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Rita
komentavo Rita

Man whatsapp labai praverčia,kai reikia išsiųsti didesnės apimties muzikinį failą,kurį įrašiau grodama,ko negaliu padaryti nei msn,nei el.paštu.Whatsapp ir atsirado pas mane tada ,kai paprašė žmonės ,kurie norėjo man atsiųsti jų padarytus įrašus ir jų apimtis buvo apie 20 min. (matuoju laiku,ne megabaitais...esu paprasta vartotoja ).

10:14:23
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ricardas

Lietuvių klaba nėra palaikoma sistemos lygmenyje — ji nėra tarpe tų, kurios atpažįstamos automatiškai. Jei viską įdiegėte teisingai, norėdami patikrinti tekstą — pažymėkite jį, jei neįjungėte lietuvių kalbos tikrinimo prieš pradėdami rašyti, ir iš aplikacijos, pavyzdžiui Mail meniu pasirinkite Edit > Spelling & Grammar > Show Spelling and Grammar arba paslauskite klavišų kombinaciją Cmd ⌘-: (dvitaškis). Atsidariusiame langelyje iš sąrašo pasirinkite „Lietuvių“.

08:13:26
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ricardas
komentavo Ricardas

Sveiki, klausimas dėl tekstų automatinio koregavimo, neveikia lietuvių kalbos klaidų žymėjimas. Naudoju Vokietijoje pirktą laptopą OSX, vers.10.9.5 su išorine win klaviatūra. Esu instaliavęs Office mac paketą. Kad rašant tekstus kalbos nuolat nepersijunginėtų, vokiečių kalbą esu išinstaliavęs (ją naudoju kitame laptope). Padarau nurodytus kalbos diegimo veiksmus (, perkraunu kompiuterį, tačiau rašant Mail programoje koreguoja tik vokiečių kalbą. Ačiū

22:12:55
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Iphone
komentavo Iphone atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+

Nu čia jau skonio reikalas,man asmeniškai pas obuoly klavetūroje nieko netrūksta. Puikiai sugalvoti lietuviški simboliai ir visai nereikia,kad būtu suspausta papildoma eilutė su raidėm kurios yra viduje...

20:49:10
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+ atsakydamas į komentarą, kurį parašė Iphone

Su papildoma eilute raidžių paprasčiau rašosi tekstas. Greičiau.

18:27:02
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Iphone
komentavo Iphone atsakydamas į komentarą, kurį parašė Mantas 7+

O kuom tau nepatinka dabartinė lietuviška klavetūra? Man,kaip tik patinka,kad neprikišta i klavetūra papildomu simboliu,jeigu reikia liektuvišku raidžiu,palaikei sekunde ant angliškos ir iššoka lietuviškos raides... patogu ir paprasta :)

12:23:40
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Ramūnas
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Svajunas

Jei kalbama apie programuotojams skirtą versiją — tada reikėtų prisijungti prie programuotojų gretų. Apple išleidžia ir viešas beta versijas — jas savo įrenginiuose įdiegti gali vieši beta testuotojai. Jei pageidaujate galite nemokamai prisijungti prie jų gretų. „iOS“ beta versijas nerekomenduočiau diegti į iPhone ar iPad jei šie yra darbo priemonė arba yra vieninteliai — pavyzdžiui turite tik vieną iPhone. Beta versijose yra klaidų, jos veikia nestabiliai ir gali būti taip, kad kokios nors diegimo ar naudojimo metu įvykusios klaidos dėka jis užluš ir liksite be telefono, bent jau kurį laiką.

08:46:44
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Svajunas
komentavo Svajunas

O galima legaliai susiintsaliuoti beta versija ? Jai taip gal zinote kaip ?

08:08:35
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas DNABUG
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Edgardas

Nes penkis zodzius isversti jiems butu tragedija, po vertimo turbut pradetu visas ios nulyzineti ir bugintis :)

08:07:51
Komentaras, kurį parašė Mac Arena skaitytojas Mantas 7+
komentavo Mantas 7+ atsakydamas į komentarą, kurį parašė Edgardas

Mane kaip tik kartais erzina lietuviškas vertimas. Tie žodžių parinkimai. Vieno ko trūksta tai default'inės LT klaviatūros su papildoma juostele lietuviškoms ąčęėėįšųūž, nes naudojamas alt+shift app'as pradeda erzinti kai jis užsibugina...

Į viršų