150 naujausių komentarų iš 8908


11:14:18
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Edvinas

Matyt nuo trečių šalių aplikacijų ar naudojamų paslaugų rinkinio priklauso. Man laiko +/- normaliai. Anksčiau prieš naktį įkrovus iki 100% ryte rasdavau su 93-95%, dabar randu su 98%. Tiesa kai kurios aplikacijos ėdresnės tapo ir jas naudojant akumuliatorius sėda greičiau nei anksčiau, bet čia jau ne iOS, o app bėdos – kol visas jas atnaujins naujai iOS pritaikydami kažkiek užtruks. Aišku ir iOS reikia atnaujinimo — klaidelių yra, bet stabilumu tikrai negalėčiau skųstis iPhone 6s, o iPhone 7 iš vis puikiai.

09:55:18
komentavo Edvinas

Gyzau is ios 11 i 10.3.3 tokios nestabilios ios dar nemaciau. Akumuliatorius ant iphone 6s isvis nelaiko.

08:22:32
komentavo Vidas

Na bus matyt rytoj.

21:49:31
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Vidas

Turi palaikyti, jei neišims dėl kokių nors priežasčių. Tiesa, apie HEVC „Apple“ rašo, kad norint peržiūrėti are redaguoti 4K HEVC vido reikės „Mac“ su šeštos kartos (ar naujesniu) Intel Core procesoriumi.

21:47:04
komentavo KęstasM atsakydamas į komentarą, kurį parašė Andrius (@SAMas23)

RAW darbas tai laaabai nuvylė ant Lightroom. Lėtas kaip koks senukas kompas..

21:12:44
komentavo Vidas

kažina ar naujojoje Sierra versijoje nebus atpažinimo naujų formatų?

21:10:23
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Virtual

Formatų suderinamumo problemos labai retos, ypač media failų. Sakyčiau Mac palaiko net daugiau media tipų nei Windows. Jei daliniesi failais (dokumentais) tai tų problemų taip pat nedaug. Office programas palaiko daug Mac skirtų aplikacijų, o ir pats Mictosoft Office yra sukurtas Mac kompiuteriams. Kas link greičio, tai jei pasirenki teisingą „geležį“ tai ir veikia ji gerai. Kaip ir pats minėjote galima macOS už kurti ir Windows, tiek per virtualizaciją, tiek ir įdiegus tiesiogiai, galima ir Linux įdiegti ir turėti kad ir kokias tris Windows versijas ir dar macOS su Linux veikiančias tuo pačiu metu. Tai, kad Mac neatpažįsta exe failų tai čia juokingas pvz., nes Windows gal neatpažįsta app ar ipa failų ir ką? Kam Mac’ui tie exe failai. Tarkim koks skirtumas ar atidarysi Microsoft Word langinėse iš exe failo ar macOS iš app failo - svarbu turėsi Word, jei kam jo reikia. Kita vertus, svarbu pasirinkti tinkamą įrankį ir viskas bus tvarkoje. Jei tas tinkamas yra Windows PC — vėliavą į rankas — naudok jį. O nepirkti Mercedes nes jam netinka BMW ratai, tai jau perversijos — čia aš vis dar apie tuos exe failus :)

14:02:42
komentavo Virtual

Yra savo pliusai yra ir trūkumai.Jei norėsi dalinits failais tarp mac ir windaus vartotojų atsiranda problemėlės. Nes windaus vartotojų ir programų yra daugiau.Tuomet ta visa mac sparta nublanksta. atvėrus kokį puslapį su media grotuvu pasirodo kad mac jo negali atidaryti su turimomis programomis o ir įdiegus kokią mokamą nėra šimtaprocentinės garantijos kad ji atliks savo darbą.Jei reikės dalintis offiso kurtomis programomis vėl bus susiduriama su atvaizdavimo problemomis iš windaus į mac. Exe failų mac perskaityti negali jei neįdiegsime papildomai windausų emuliatoriaus ir taip toliau ir panašiai. Jeigu aš pramoksiu naudotis kažkokia programa kuriai kartais prireikia nemažai laiko windaus aplinkoje ir pereisiu į mac os kurioje ši programa neveikia vėl gi teks pradėti mokintis naudotis kažkokia programos alternatyva esančia mac os. Patirtis naudojant windaus emuliatorius mac os aplinkoe labai jau prasta.Programos veikia lėtai striginėja ir panašiai.Jeigu mac kompiuterį svarstantis isigyti žmogus galvoja jį naudoti muzikos ar nuotraukų redagavimui arba programų kūrimui ar tvarkymui pritaikytam šiai operacinei sistemai tai tuomet sutinku kad verčiau pirkti mac kompiuterį. Taipogi dėl to kad mac nenaudoja antivirusinių programų jaučiamas kiek spartesnis jos darbas ir kasdieniam informacijos naršymui internete naudojantis safari naršykle . Kas liečia geležies spartos čia vėl gi laimės windaus vartotojai.Už tą pačią kainą isigysite galingesnį kompiuterį nei mac. O tai reiškia kad dirbant su grafika greičiau darbą atliksit su galingesne geležim o ne spartesne ar patogesne OS. Windausai tikrai nėra medinė OS,bet sutinku kad ji taipogi nėra ir tobula kaip ir mac os. Žodžiu tai dvi skirtingos skirtingų galimybių OS ir sakyti kad viena geresnė už kitą negalima.Turiu ir naudoju tiek windaus tiek mac kompiuterius . Viena OS labiau patinka atliekant vienokias užduotis kita kitokias. Windaus tenka naudoti dažniau dėl didesnės vartotojams pritaikytos duomenų ar programų gausos

11:12:01
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Andrius (@SAMas23)

Cia zmones perka Apple ir naudoja Apple ne vien del tobulos iOS lyginant su android. Bet ir del kokybes, surinkimo ir dar begales kitu kriteriju apie kurias cia butu galima sneketi ilgai. Tad kam ateiti i Mercedes centra ir ten garsiai saukti kad BMW geresnis ?

21:57:57
komentavo Andrius (@SAMas23) atsakydamas į komentarą, kurį parašė Marius

Jei jau i androida ziurineji tai tik ne samsungus, Xioami daug geresni. https://twitter.com/wylsacom/status/911107797902864384/photo/1

21:35:45
komentavo Andrius (@SAMas23) atsakydamas į komentarą, kurį parašė Rimas

Tai jau Ramunas rase, kad APFS beta versijoje veike o finalines pasalino. Saunuoliai tipo pirkite naujus kompus su SDD, o tie kas pries 1-3 metus pirko ant ledo. Toliau pirmi iMac kompai Fusion su 1TB buvo SDD imotuoti didesnes talpos, bet veliau kiti nauji modeliai su juokingu 32GB ir apie tai net rimtai niekur neuziminta tik kazkokiam giliai pasleptam su mazytem raidem tai parase apple, geda. Apple taip giresi su savo 5k monitoriais, taciau nesugeba susitvarkyti su dideliu srautu nuotraukomis. Ne vienas RAW redaktorius nesugeba dirbti greitai, kai mano buves senukas iMac daug greiciau dirbo.

19:38:36
komentavo Dalius

Žiūrint į Applo kompų lineup'ą apskritai keistai ir gan apgailėtinai atrodo 2017 metais parduodami nauji iMac ir Macmini su HDD 5400 rpm opcijomis:))) nebeisivaizduoju kaip galima normaliai dirbti šiais laikais su HDD:) cold data archyvams - ok, nors ir magnetinėse juostose, bet operacinė kad suktusi HDD, kažkaip neberimtai jau atrodo:))

18:02:55
komentavo Remigijus

Pas manęs SSD, tai nesuku galvos... Lauksim pirmadienio. (:

15:22:49
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Rimas

Taip, jei „iPhone 8“ turėtų tokią kamerą(as) kaip „iPhone X“ ar bent „iPhone 8 Plus“ — manau pasirinkimas būtų aiškus. :)

14:50:07
komentavo Rimas

Labiausiai mane vilioja kamera galinė (na gerai - kameros). Ekranas - liuks, bet išgyvendavau ir su LCD. FaceID - meh. Visa kita - 8tas... Jei 8tas turėtų tokią galinę kamerą, šiuo metu apie X net nesvarsyčiau.

14:47:37
komentavo Marius

Aš lygiai tą patį galvoju :) Tiesa pasakius laukiau jubiliejinio jau ilgai :) Eilę metų neatsinaujinau, turiu 5s. Sakiau jau jubiliejinį tai pirksiu, bet kai pamačiau... Turiu omenyje viskas su juo gerai būtų, bet kaina... Ką aš žinau. Dar jeigu paverstume į litus, tai kažkoks kosmosas. Galvoju tarp 7, 8, nu daaar sakau palauksiu kol X atsiras Lietuvoje ir pažiūrėsiu kokia bus jo kaina. Nu ir dar Samsung S8 arba Note 8, bet kažkaip nelabai norisi grįžti prie androido, labai jau greitai sensta tie androidai, nors kainos kokybės santykis manau tikrai neblogas.

14:19:16
komentavo KęstasM atsakydamas į komentarą, kurį parašė Redas

Aga, tik reikėjo pakentėti 1,5 mėn, o dabar yra grynas SSD diskas. Gerai paskatino Ramūnas pakentėti, o ne pulti iš karto imti standartinius modelius.

13:40:41
komentavo Rimas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Andrius (@SAMas23)

Kokiu būdu tamstą apgavo?

13:18:53
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Romas

Palauk iki pirmadienio ir pamatysi :)

13:17:59
komentavo Romas

Ar turės įtakos? mano MacBookPro 2010 m. bet diskas pakeistas į SSD

12:30:33
komentavo Andrius (@SAMas23) atsakydamas į komentarą, kurį parašė Marius

Prie ko cia taisykles, ju galima prikurti kiek tik nori, bet apgaudineti vatrtotojus tai jau kas kita. Man vienodai kokia ta failu sistema bus ir manau kokiam 80% is vis neidomu. Tau patinka kai tave apgaudineja?

11:58:44
komentavo Redas atsakydamas į komentarą, kurį parašė KęstasM

Laiku Ramūnas davė patarimą, aš irgi su SSD nusipirkau :)

11:32:19
komentavo Dalius

O aš kažkaip visgi emocijoms nuslugus ir pradėjus mastyti kol kas susilaikysiu nuo X - galvosiu apie jį tik tuomet apie jį kai išeis jo antra karta:) Pažiūrėsim kaip seksis šitam pionieriui, kol kas užteks man po 6s ir paprastos aštunkes:)

11:17:21
komentavo Marius atsakydamas į komentarą, kurį parašė Andrius (@SAMas23)

Retoriškai paklausiu. Nu ko jūs vis verkšlenat. Įkurkite savo apple ir tada nustatykite savo taisykles. Visiems ir viską dalink už dyką. Priimk tai kaip yra arba išvis nesinaudok tuo.

11:11:37
komentavo vakaris

aciu mani ipad 6 uzluzo paspauziau home ir prizadinimo myktuka 10 sek. ir veikia aciu !

10:34:05
komentavo KęstasM

Gerai, kad tik su SSD pirkau.

10:28:36
komentavo Rimas
09:21:55
komentavo Andrius (@SAMas23)

Aple savam stiliui, tipo pirkit naujus kompus. Ma o veliau paziuresim gal ir su HDD veliau leisim. Debilai 🤑

02:09:03
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Negudrus
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Su šeimos nariais galima dalintis tik jei planas 200GB arba 2TB.

02:07:22
komentavo Negudrus
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Dabartinės iCloud storage kainos per mėnesį: 50GB - 0.99 €, 200GB - 2.99 €, 2TB - 9.99 € ir galima dalintis su šeimos nariais.

23:10:39
komentavo Rokas

Telefono baterija vis vien dažniausiai kraunama kas dieną, tai kokio velnio tuos ryšius išjunginėt?

16:42:44
komentavo Inga Poskiene atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple pagalba telefonu

Supratau! Ir suradau, jėga, ačiū labai už pagalbą, Ramūnai.

16:40:07
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Na,slaptazodziai tai cia smulkmena butu,svarbiausia,kad gryztu navigacija,kitos programos,ir pati telefono konfiguracija...nors,kaip rageli keiciau,tai gryzo viskas taip,kaip pries tai buvusiam ragelije.

16:38:41
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Inga Poskiene
komentaras prie straipsnio: „Apple pagalba telefonu

Pradžioje turėtumėte atrakinti telefoną. Pabandykite du kartus greitai paspausti Home mygtuką, tai turėtų atjungti tą Speak Over ir pabandykite įvesti atrakinimo kodą tada ;)

16:31:00
komentavo Inga Poskiene atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple pagalba telefonu

Tai turbūt kažkas netyčia įjungta, bet tai kaip išjungti?... :)

16:27:21
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Inga Poskiene
komentaras prie straipsnio: „Apple pagalba telefonu

Jei įrenginys visai naujas, tai reikėtų manyti garantinis — tada geriausia nešti jį rodyti meistrams. P.S. Jei balsu skaito, greičiausiai, įjungta Accessibility „speak selection“ ar panaši funkcija skirta regos sutrikimų turintiems. Gal aktyvavote kokią nors funkciją jame arba kolegos pajuojavo jei jis neapsaugotas slaptažodžiu?

16:14:57
komentavo Inga Poskiene atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple pagalba telefonu

Nieko ypatingo nedariau, prisijungiau ir naudojau, jis naujas visai. Išjungiau telefoną dviejų mygtukų pagalba ir prisijungiau prie Itunes kai sulaukiau vaizdo su pakrovimo laidu. O ką reiškia ne to įrenginio firmware?

16:09:40
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Jei backup’ą darai apsaugotą slaptažodžiu kompe, tai grįžta ir slaptažodžiai. Atstačius iš iCloud ar backup’ų neapspaugotų juos darant kompe slaptažodžiais, man atrodo, slaptažodžius visus tenka paskui susivesti atskirai.

16:03:46
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Inga Poskiene
komentaras prie straipsnio: „Apple pagalba telefonu

O ką darėte prieš tai su telefonu ir kaip bandėte resetinti? 3194 klaida dažniausiai reiškia, kad ne to įrenginio firmware naudojamas.

15:50:06
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

As backup darau i icloud. Tada per itunes darau restore. Ir padarius restore darau restore from icloud. Ir viskas sugrista atgal... Kiek suprantu i icloud susikelia nustatymai, nuotraukos. Bet ne cash, log ir kiti dalykai...

15:42:45
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Seniau visda po updeito darydavau clear install,dabar kazkaip nenoriu :) primink,po clear instalo,grysta poto viskas iš i cloudo? nenoriu visko per nauja konfiguruot...bet lygtais sušoka viskas kaip buve :) tik kyla vel klausimas,jeigu backupas darytas su ,,klaidom,, ar negrys viskas kartu...

15:16:42
komentavo Inga Poskiene
komentaras prie straipsnio: „Apple pagalba telefonu

Sveiki,gal galite patarti ką daryti, perkrovus iphone s, ekranas nebereaguoja į lietimus, tik balsas anglų kalba perskaito tą klavišą ant kurio spaudi. Bandžiau prisijungti per kompą ir "resetinti", bet po ilgų pastangų ir laukimo iššoko pranešimas: the iphone could not be restored. An unknown error occured (3194). Turbūt reikia nešti meistrui?

15:14:30
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

O gal pabandyk padaryti clean install ir tada paziureti kaip veikia iOS 11. Nes pas mane visiskai jokiu bedu nera....

14:02:59
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Sakai neverta eiti atgal? :) tai,kad applas ir taip vos juda is to akmens amziaus i prieki,o kai pajuda biski pirmyn,tai kazkas vel įtraukia atgal...kaip siuo atveju su ios 11 :) šiaip tai ir be wifi ir BT nesomonės,yra nemazai kitu neigiamu dalyku,tokiu kaip vaizdo strigimas,vadinamas lagu,ikonu kazkoks pakibimas,tarsi butu nuspaustos ir neatšoka atgal,nuotrauku redagavimo metu kibimas,bandant redaguot nuotrauka uzsidega uzrasas ,,download,, ir pakimba...zodziu dar pataisymu iki 11.1 ir daugaiu,tikrai manau turetu iseit artimiausiu metu..kas nenori laukt,kol applas malones viska sutvarkyt,gali gryst i 10.3.3 ir ramiai sau naudotis be jokiu klaidu :) o veliau jau matys...visada spesi atsinaujinti...o gryst,gali ir nespet jau :)

13:24:37
komentavo Marius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Mano galva, naujas būdas dirbti su tuo wifi atjungimu yra labai logiškas. Nes anksčiau atsijungus nuo wifi aišku visad pamišdavau vėl jį įjugti, pasikeitus lokacijai ar pan. ir tai žiauriai nervindavo. Nice idea :)

12:06:41
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Man atrodo „Apple“ jau nebesiūlo galimybės susimokėti už visus metus.

11:13:33
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Truputis OT, o galima uz icloud 50GB susimoketi is karto uz metus ?

11:08:57
komentavo R atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Panasiai, bet cia labiau kaip: be reikalo ziurejau i priesinga puse pries eidamas per gatve, nes eismas tai vienpusis :) tiesiog kitaip isivaizdavau bekapu veikima tai negaisiu laiko ir tiek kita syki

10:29:50
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė R
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Čia panašiai kaip: be reikalo į dešinę ir kairę žiūrėjau prieš eidamas per gatvę, vis tiek niekas nevažiavo.

09:46:49
komentavo R atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Negrysiu, nors tel prasciau veikia(6+) . Tiesiog supratau kad veltui bekapus darau :)

09:39:20
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Na as irgi nematau, nors nelabai patiko jog neina isjungti wifi ir blue.... Bet manau kad del siu dvieju dalyku, neverta eiti atgal :)

09:30:16
komentavo DNABUG

Ramūnas panasu turi gelezine valia, kantrybe ir dar begale kitu bruozu :) Nebus Ramūno, nebus Macarena.... Tad neuzkilbasinkime geriau Ramūno :D

09:29:44
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Aš dar nematau reikalo grįžti.

09:28:39
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė R
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10
09:25:20
komentavo DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

Nu a kam gristi ??? Del to kad WIFI ir Blue neina isjungti ? Taigi baterija laiko vistiek taip pat. Uztenka bluetooth isjungti pilnai jei nenaudojamas ir viskas :) Su ijungtu WIFI baterija laiko taip pat kaip su isjunginejamu.

08:15:55
komentavo R
komentaras prie straipsnio: „Kaip iš iOS 11 grįžti prie iOS 10

O jeigu pries updatinant i ios11 buvo padarytas backupas su itunsais. Tai “bekapas” versijos neatstato ios?

23:33:40
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius

Manau, kad Mictrosoftui dar toli iki Siri, tiesa tai nereiškia, kad jie nepadarys LT kalbos pirmesni. Microsoft Cortana: anglų (5 dialektai), portugalų, kiniečių, prancūzų (2 dialektai) vokiečių, italų, japonų, ispanų (du dialektai) Siri: visų nevardinsiu, bet Siri supranta 21 kalbą lokalizuotą 36 šalims (Cortana 8, Google Assistant - 5 Google Now — daug, Amazon Alexa - 2)

23:16:06
komentavo Dalius

Manau ir Siri kažkada supras lietuviškai, tik greičiausiai paskutinė:) Alphabeto analogas jau supranta, sekanti bus Win komandos kortana, o Applo Siri kaip ir viskas pas juos... ir tai bus neabejotinai dar vienas išradimas:)

23:06:13
komentavo Teisus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Iphone 6s Plus

O kas trukdo lietuviškai pasakyti "stop vajfaj"?

23:06:01
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Iphone 6s Plus

Tai tą patį piktumą galima išlieti ir angliškai :) (ar vokiškai, prancūziškai… ar pagaliau rusiškai)

22:56:37
komentavo Iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Teisus

Nu,bent jau lietuviu kalba suprastu ta Siri,tai butu galima ir pasikalbet biski,kai niekas nemato ;)) pvz,piktai pasakyt,kad išjungtu waifaju ;D

22:41:20
komentavo Teisus atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus

Baisiau gali būti tik tada, kai kas pamato, kad iPhoną turi. :)) koks skirtumas, kas ką pagalvos.

22:38:46
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus

Na, aš gana dažnai su ja „pasišneku“. Neretai net ištisus laiškus sudiktuoju. Žinutes siunčiu, jau nekalbant apie žadintuvą, taimerį ar skambučius dažniems kontaktams. Nepaprastai patogus daiktas. O jei dar ir su lietuviškom pavardėm normaliai susidorotų ir nereikėtų jai/jam transkraibinti tarimų…

22:31:59
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Na tai dabar lauksim straipsnio su instrukcijom,kaip sugrįžti atgal,taip,kaip laukėm ios 11 :D

22:27:10
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Teisus

Tas Siri naudojimas tai man tas pats,kai pamatau einanti gatve žmogu,kurio rankos yra visiskai laisvos o jis kalbasi telefonu per laisvu ranku įranga :DDD nera nieko baisiau :DD

22:17:14
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus

Mano numatyta. Straipsnis apie tai parašytas jau prieš savaitę ir jo pasirodymas numatytas šiąnakt, įprastu laiku 00:00 :)

22:07:10
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius

Tie kas norės patrack`inti, patrack`ins ir su išjungtu Wi-Fi ar bluetooth. Pusė pasaulio vaikšto su įjungtu WiFi, iš kurios apie 40% (dažnai labiau paranojiška) namie naudoja Wi-Fi su a la nematomais SSID (Hidden Network), bet nesupranta, kad Hidden wify yra mažiau privatus nei paprastas. Čia jau nieko nepakeisti. Kas nenori to - atsijungia wifi visai, per settingus

22:01:23
komentavo Teisus

Siūlau daugiau išnaudoti Siri. Tik 3 žodžiai ir problema su wifi įjungimu/ išjungimu išspręsta. Manau, kad Siri nemažai atvejų padėtų su giliai užkištomis funkcijomis, blogiausiu atveju atidarytų tą vietą, kur reikia ką nors keisti.

21:58:20
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Kas numatyta,kieno pasirodymas,nepyk,nesupratau ka cia pasakei,apsviesk detaliau,jeigu nesunku :)) is senesniu tavo temu apie grįžima i ankstesne ios,nuorodoj kur galima parsisiust senesne ios pagal irenginio modeli,nera failu su ios 10.3.3 :)

21:44:07
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus

Jau seniai parašyta ir man atrodo šiandien naktį ir numatytas jos pasirodymas. Nežinau ar yra skirtumas senesnė ar naujesnė iTunes – manau esminio skirtumo neturėtų būti. Mano iTunes 12.6.2.20 puikiausiai draugauja su įranga kurioje įdiegta iOS 11.

21:35:31
komentavo Dalius

Šitas man pasirodė pats idomiausias komentaras iš internetų: Congrats Apple - the WIFI that doesn’t switch off through the control center is really a high level security risk. We had a test run with our own phones in a large city to see how far we could track them with the seemingly „switched off“ and obviously still open WIFi. We ended up not only finding and tracking our own devices but over 30 IOS11 betas within an approximate 700ft (210m) radius. We could see their movements, behavior and what shops they were in. The worst part is, that the test was structured very simple - someone with more sophisticated equipment could track anyone with iOS11 beta over a larger range and get a hell of a lot of data about you. Especially with both - Bluetooth and WIFI on... Sorry - I mean control center „switched off“. So Apple - seems like your „Engineering“ has just provided a gateway to BigData... I would personally suggest to everyone to keep WIFI and Bluetooth switched off via the Settings panel while not actively using them - but that is just a personal decision.

21:31:58
komentavo Dalius atsakydamas į komentarą, kurį parašė R

Na štai, pasirodo ne man vienam atrodo, kad tai visiška nesamonė:) idomu kaip Apple elgsis, nes pilnas internetas pasibaisėjusiu tokiu "patobulinimu" - gal ims ir padarys kaip buvo anksčiau, būtu puiku.

21:00:59
komentavo R

O as galvojau, kas per nesamone, kai prie BT setingsu buvau, nes zinau kad buvau isjunges per control centra. Jau tokia nesamone padare su tuo “atjungimu” tai tyliu... o dar apsidziaugiau, kad pagaliau galima modifikuoti control centra... prideda viena naudinga f-ja, bet tuo paciu sup*sa (labai atsiprasau) kitas.. P.s. snd kolegai pasigyriau, kad galima modifkuoti control centra - tai juokiesi geras kelias minutes nesustodamas. Pasirodo - neveltui.

20:49:27
komentavo iphone 6s Plus

Oho,kokia tapo populiari wifi tema :)) liuks ;) Ramūnai,geriau atnaujink Downgrado tema,anksčiau buvai imetes info... Ar tinka senos instrukcijos?ar nebe jau,nes as jau noriu gryst atgal,vien del to sup...sto waifajaus :) Kokia iTunes versija turi but,ar tinka senesne ar butinai turi but paskutinė,kad eitu pargryšt i 10.3.3 Bučiau dėkingas už info :))

19:11:17
komentavo LP
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Ačiū Ramūnai, kad paaiškinai su WiFi, aš tuos 3 mėnesius Beta naudodamas galvojau čia Beta bėdos, o čia pasirodo iš esmės perdaryta. Gal dabar baterija ilgiau laikys.

18:54:33
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Manau jei jis nepasinaudos milijonų patartimi ir įžengs į Windows 8, o ne 10 (jei jau nutarė „sėdėti“ su Windows) tai bus didis „stabdis“ :) Jei pradžioje nepatogu, bet paskui tampa natūralu — tinka mano vieno pažįstamo suomio nesuprantantiems darbuotojams sakoma frazė „ar you slow, or what?“ :)

17:44:43
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Tai mano vienas pazystamas taip daro su windows. Tai jis tik dabar izenges i windows 7 laikus ir po mazu zvalgosi i windows 8.... As manau kad reikia koja kojan zengti su naujovemis, tik kartais jos buna nepatogios arba sunkiai suprantamos. Praejus kazkiek laiko tampa vel viskas naturalu ir t.t...

17:38:49
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Tame ir problema, kad Nokia nieko gudraus nebegamina, na tiesa ne visai, kažka girdėjau, kad bando kažkokį lavoną atgaivinti, na bet nuo androido tai geriau toli toli laikytis:))))) ok, gero vakaro, ryšio pabaiga:)

17:26:28
komentavo Iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Nu,tada jeigu kazkam tai kelia dideliu nepatogumu,o manau tikrai kelia daugumai,iskaitant ir mane :D tai yra vienintelis variantas,Downgreidint i 10.3.3 kol dar yra laiko :) bet turiu kazkokia nuojauta,kad applas sulauks daug kritikos situo klausimu ir turetu padaryt,taip,kaip ir priklauso ta wifi funkcija control centre :) Ačiū už dėmesi :)

17:17:05
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Tai nebūtinai teisingas sprendimas. Jis įdiegia sistemą, kuri veikia be klaidų jau gerą gabalą laiko ir kai daug kas naudojasi naujomis galimybėmis — jis dar turškiasi su metų senumo atnaujinimu. Pavyzdžiui „iOS 11“ ištaisė eilę saugumo spragų buvusių ir „iOS 10“. tai gi tavo tas pažįstamas ir liko su tomis saugumo spragomis ir, matyt, bus visus metus kai tuo tarpu „iOS 11“ naudotojai žengs pirmyn. Aišku, jei „iPhone“ vienintelis „Apple“ įrenginys ir nereikia sistemų darnios veiklos ir naujų funkcijų tandemo, tada… na tada gerai ir Nokia kokia nors gudresnė.

17:14:09
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11
17:06:12
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Vakar vienas sutiktas bičiulis papasakojo kaip jis daro su iOS updeitais - va sako, aš tai iOS10 tik prieš savaite susistumiau i savo 7 iphona, visad nauja sistema isileidziu tik likus kokiai savaitei ar dviem prieš pasirodant dar naujesnei - tada ta iOS jau buna pilnai su ištaisytom visom nesamonem kurios buvo:) Irgi išeitis:)

16:58:32
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

pavaišinau:) pasidaryk kavos ir nesiparink:) ne viskas yra juoda ir balta, ir tas kas yra draugas gali buti priešas ir atvirkščiai, ok, kai noresiu išsilieti nueisiu ten kur nurodei:))) geros dienos Ramūnai.

16:54:12
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Oi, taigi nepriimk asmeniškai Ramūnai, per tiek laiko jau turėtum suprasti, kad tu tai tikrai ne prie ko čiambaik tu, nepilu aš nieko ant taves nei i tave, man apskritai darosi kuo toliau tuo labiau dzin tas apple, relax, nesinervuok žmogau:) nepyk jei paliečiau kokia jautrią tavo stygą, taika, tikrai nėr del ko čia parintis:) nori tau kavos nupirksiu? rimtai, kad nesinervuotum:)

16:43:12
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Taip, bet kai jie šūdą mala, tai tu tą nedėkingumą „supili“ ant mano galvos, lyg aš būčiau „Apple“ ar kaltas dėl to, kad tau kažkas nepatinka :) Aš čia akis varvinu, kad padėčiau jei galiu, o ne tapčiau unitazu. „Apple“ turi tokį puslapį — labai geras daiktas išsilieti → spausk čia.

16:39:59
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Na tai, kad kažko reikia tau — nereiškia, kad to reikia ir visiems kitiems. Dėl Bluetooth išjungimo tu nesi teisus - ten esantys Bluetooth ir Wi-Fi jungikliai nėra į/išjungikliai, o tik atjungikliai. Bet tuoj, pabaigsiu rašyti, kad neaiškinti kiekvienam po vieną :)

16:39:34
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Pritariu Daliau šimtu procentu tau! :)))

16:36:28
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Tada cia yra TOTALI nesamonė! kaip ir anksciau esu sakes,obuolys tobulejimo link,zengia viena žingsni i prieki,du atgal... Nx (nesikeikiant) man reikia,kad man veiktu pastoviai wifi ir bandytu pastoviai kazkur jungtis ir sodintu batareika,kai man to visai nereikia ir net nesuprantu sito varianto butinybes...kai ankstesnese versijose ir taip galedavai iseit kur nors su ijungtu wifi ir jis,kaip tu sakai jei kazkur rasdavo naudojama tinkla,pats prisijungdavo,o jeigu atjungdavai per control centra tai vadinasi ir budavo atjungtas... o beja,del bluetooh taip nera,jeigu isjungiu per control centra tai jis ir yra isjungtas,ir neisijungia kol pats jo neijungiu.. Žodžiu,idejo mobile data i control centra,bet sup...so wifi funcija,apple braižas... Tikiuosi atsikvošės ir padarys,kaip visam pasaulije ant visu telefonu,nes pagooglinus,ne mes vieni cia skundziames sita nesamone,jau yra ir daugiau zmoniu,kurie sita dalyka pastebi ir nelabai patenkinti :)

16:33:01
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Na, jei naujoje ios tai kas veikė puikiai ir visiems patiko staiga padaroma nebe taip patogiai ir juolab dar kai bandoma itikint kad taip geriau tai ką aš žinau. Ne viskas yra blogai, yra ir puikiu dalykų - 50/50 - tiesiog dėl puikių gi nepulsi seilėtis i eteri, "kaip faina, kaip džiugu, ačių apple tau labai" - tą dėkingumą aš išreiškiu pirkdamas jų produkciją ir taip jiems kraudamas turtus bei stiprindamas jų prekės ženklą - o va kai šudą mala tai manau labai gerai yra duot apie tai feedbacka, ar tu norėtum kitaip?, - kad visi tylėtu kai yra blogai ir kaip kokiame komunizme gyventumėm, kur oficialiai jokių blogybiu net neegzistavo? LOL

16:23:18
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Na, aš Wi-Fi nenaudoju beveik visiškai. Įjungiu tik kai neleidžia didesnės aplikacijos atnaujinti ar sistemos atnaujinimą reikia atsisiųsti. Todėl dėl manęs Wi-Fi jungiklis gali būti nors ir accessibility nustatymuose. BT visą laiką laikau įjungtą — nereikia junginėti kaskart atsisėdus į automobilį. Telefono akumuliatorius man atlaiko parą ar ilgiau, o jei labai daug jį naudoju tai nuo ryto iki vakaro. Todėl nematau reikalo jo (BT) atjunginėti, bet čia kiekvieno reikalas. Jei reikia Wi-Wi tai nėra jis taip toli užkištas, kad kai „kartais“ reikia jį įjungti per nustatymus. Control Center jungiklis patalpintas tiems, kas Wi-Fi naudoja pastoviai ir nori jį kartais atjungti, o ne atvirkščiai, tiems kas jo nenaudoja ir tik kartais nori įsijungti. Mano galva tai logiška. Aš negalvoju priežasčių — aš išsakau savo nuomonę. Ji nebūtinai turi sutapti su tavo :) Aš taip pat galiu pasakyti, kad tau amžinai viskas negerai: nėra naujovių ar jų mažai — blogai, kas nors naujo padaryta — blogai, nieko nepakeista — blogai. Gal daugiau pozityvo ir lankstumo reikėtų?

16:15:43
komentavo Dalius atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Nebūtų Apple - tam, kad kaip anksčiau buvo - kad butu patogiau ir greičiau, shortcut, tai dabar reikės nuolat vaikščioti i setings.... Briedas totalus - man pvz ir wifi ir BT reikia tikrai ne nuolat, o tik tada kai reikia - tam ir buvo labai patogu tai ijungti/isjungti per control center, pasvaipinai- ijungei, pasvaipinai - išjungei. O dabar reikės visad i settings eit. Tikrai neitikinsi manes kad nuolat reikia ijungta wifi ir BT laikyt - man prabanga taip dreinuot batarkės resursus, ir taip vos dienai užtenka. Na bet tu ir vėl sugalvosi 'n' priešasčių, kad taip yra geriau, net neabejoju.

16:14:55
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Kuo didesnis failas — tuo didesnis skirtumas. O dėl auto brightness tai kam jį kišti po akimis. Vieną kartą įjungei ar išjungei ir pamiršai.

16:13:09
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

O kaip del auto brightness ? Kam taip gyliai ji nukisti, kad net sunku rasti be google :D O del h264 ir h265, tai ale 2x skirtumas turi buti. Bet jei nuo 10 sek. tik 2mb :) tai keista...

15:59:52
komentavo Dalius atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Čia tai faktas:)

15:56:09
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Anksčiau — taip. Tai nėra pateisinimas tai yra dokumentuota „Apple“ funkcija. RTFM. Atsidaryk „Tips“ aplikaciją „iOS“ įrenginyje ir paspausk ant „Featured“ ir 4-as psl iš 5: In Control Center, tap to disconnect from current network — without turning off Wi-Fi. AirPlay and AirDrop still Work, and iPhone joins known networks when you change location or restart. Viskas paprasta. Papildomai, man atrodo taip, per „Control Center“ išjungus Wi-Fi, jis automatiškai turėtų įsijungti 5 valandą ryto. Panašiai ir su Bluetooth. Atjungus Bluettoth per „Control Center“, „iPhone“ atsijungia nuo visų prijungtų įrenginių išskyrus „Apple Watch“, „Instant Hotspot“, „Apple Pencil“ ir „Continuity“ funkcijų tokių kaip „Handoff“. Su taip atjungtu Bluetooth, man atrodo, tas pats reikalas — 5AM turėtų automatiškai įsijungti. Tad nėra čia koks nors „mano pateisinimas“, tai „Apple“ dokumentuotas funkcijų veikimas. Ir pabaigai iš „Apple“ „manualo“: If you want to completely disable Wi-Fi and Bluetooth for all networks and devices, follow these steps:
- To turn off Wi-Fi, go to Settings → Wi-Fi and turn off Wi-Fi.
- To turn off Bluetooth, go to Settings → Bluetooth and turn off Bluetooth.

15:45:19
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

O tai kame nepatogumas? Tai yra funkcija pastoviai naudojantiems Wi-Fi kai reikia laikinai atsijungti nuo kokio nors tinklo. Pažiūrėk tai kaip į kokius nors šviesos jungiklius bute/name ir šviesos išjungėjus esančius koridoriuje/lauke (kur išjungia visam butui/namui). Kai tau nereikia laikinai šviesos virtuvėje — nebėgi gi į koridorių/lauką išjunginėti „rubilniko“ — išjungi jungiklį virtuvėje, nes kai ten po 5 minučių vėl nueisi — jį įjungsi. Tas pats ir su Wi-Fi. Jei jį naudoji — naudok (lauke rubilnikai įjungti), o jei kartais nereikia — išjungi. Tas pats ir su kontrastu bei kitais nustatymais. Jei naudoji automatinį — tai ir naudok automatinį vieną kartą nustatęs, o ne junginėk „Autimatinį“ pastoviai. Dėl video tai manau priklauso nuo dydžio 720, 1080, 4K ir t.t. bei vaizde esančios informacijos kiekio. 10s trukmei keli megabaitai yra labai neblogai. Pažiūrėk kiek procentaliai tie „keli megabaitai“ yra nuo failo dydžio.

15:40:01
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Ramunai,tu kaip visada viskam randi pateisinimus ir niekaip negali pripazint,kad net ir apple gali klysti ir gan daznai klysta :))) per didelis tu fanas obuolio :) visose,pasikartosiu,visose ankstesnese versijose wifi atsijungdavao per control center meniu :))) tam ir yra tas control center,greita prieiga,kad nereiketu landziot i setingus...

15:28:28
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

O tai kur cia patogumas ? :D Kaip ir su automatiniu ekrano kontrastu... Reikia eiti i meniu miska kad tai isjungti ar ijungti.... O kaip su h265 ? Ikelus i macbook video su h264 ar h265 is iphone 7 , failo dydis skiriasi keli megabaitai, video 10 sekundziu.

15:20:17
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Control Center esantis Wi-Fi mygtukas nėra Wi-Fi išjungimas, o tik „laikinas atjungimas nuo to Wi-Fi“ tinklo. Control Center esančio mygtuko pagalba atsijungus nuo Wi-Fi vis tiek veiks AirDrop ir AirPlay, o iPhone vėl prisijungs prie žinomų Wi-Fi tinklų kai pakeisite vietą ar perkrausite ragelį.

15:12:15
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Jei taip nutinka pvz. išėjus ir kur nors einant — tada normalu, tas jungtukas Control Centre taip ir turėtų veikti. Tai nėra Wi-Fi išjungimas, tai yra atsijungimas nuo to tinklo ir „iš ten išėjus“ — Wi-Fi bandys jungtis prie Wi-Fi vėl. Jei norite išjungti WiFi: Settings → Wi-Fi →

14:49:26
komentavo iphone 6s Plus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Karolis
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Kol pataisys šita klaida,išjunginek per setings nustatymus,nes kitaip waifajus sodins tau batareika,kai tau jo visai nereikes...

11:55:59
komentavo Karolis
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Pastebejau, kad automatiskai isijungia wifi. Kazkoks bugas matyt, nes isjungi, po keliu minuciu rodo ijungta ir iesko tinklo.

09:30:00
komentavo DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Su baterija viskas manau normaliai. Telefonas veikia taip pat kaip ir su iOS 10, tik viskas idomiau. Didesnis shrift message, email, orai ir t.t.. Kaip bebutu keista, bet manau verta naujintis. Du kartus maziau vietos uzims video ir photos. 71% baterija - 2,20 Val naudojimas, 13 Val budejimas. iPhone 7

09:09:48
komentavo iphone 6s Plus
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Na,kaip ir buvo galima tiketis,po tokio ,,Big Update,, klaidų neišvengsime :) tik atsinaujinus,iškart pastebejau, wifi problema,atjungus wifi iš control center vietos,uzrakinus ir atrakinus telefona,wifi vel buna įjungtas,tik nuejus i (setings-wifi nustatymus) ir iš ten išjungus,wifi ryšys nebeisijungs atgal. Bet,jeigu sekanti karta vel įjungsime wifi per control center,atsiranda ta pati problema :) keista,kad per dešimt beta versiju,nepastebejo šitos klaidos...aisku nieko nuostabaus,nes buvo prikisti pirstai i control center meniu :) dedu dideli pliusa sitam updeitui vien uz tai,kad control centre idejo galimybe ijungti ,,mobile data,, kur androiduose jau buvo pries10 metu sita galimybe,nieko,siek tiek pavelavo,svarbu ,,laiku,, susivoke :D lauksim pataisymu del wifi... :)

08:57:31
komentavo Arturas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11
07:21:58
komentavo Teisus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Atnaujinau 6 ir 6plus. Antram įrenginiui iTunes viska siuntėsi iš naujo.

06:39:01
komentavo Raimis
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Atsinaujinau 7 kolkas viskas gerai

05:11:09
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Nes per OTA siunčia tik tam įrenginiui tinkančią versiją, o per iTunes — combo.

22:26:41
komentavo Evaldas
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Atsinaujinau, viskas puikiai veikia :)

20:32:15
komentavo LP atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Nes su Beta baterija veikia apgailėtinai, vos atlaiko iki 15 val. be papildomo krovimo.

20:28:47
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

oi, bus tuoj istorijų:)))

20:28:37
komentavo LP
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Mano jau nuo iOS 11 Beta 2 skraido su iPhone 7. Įdomu atsiliepimai iš normalios versijos apie baterijos veikimą.

20:25:58
komentavo Rokas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

6S su iOS 10 taip pat labai puikiai "performina".. Dėsim ir iOS 11. Jei nepatiks - grįšim.

20:19:01
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Tai dar tik siunčiasi visi :) Man ir su iOS 10 6s skraido. :)

20:14:45
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Na, o kur kasmetiniai atsinaujinusių verksmai, kad senesni telefai pavirto į nenaudojamus, lėtus sh... ? Net neisivaizduojat kaip gerai performina 6s su ios 9:) Telefas skraido taip kaip ir pirkimo dieną prieš du metus:)

20:12:12
komentavo DNABUG
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido iPhone ir iPad skirtą iOS 11

Per wifi rode 1,95 GB, Per iTunes siuncia 2,45 GB :) iPhone 7

10:57:22
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Teisus
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

Kiekvienam iOS įrenginiui yra atskiras operacinės paketas. Taip pat iPhone X turi krūvas naujų jutiklių, taip kad manau tikrai skiriasi, bent jau tvarkyklių ir kai kurių galimybių palaikymo klausimuose.

07:27:23
komentavo Teisus atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

O 8-am ir X-ui operacinė nė kiek nesiskiria?

01:51:39
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Marius
komentaras prie straipsnio: „Nemokamas VPN „iOS“ įrenginiuose

Tiesa sakant man visai tas pats kokios pas patį ar ką nors kitą pažiūros. Visiškai nerūpi kas ką myli, kas ko nekenčia ar kas su kuo miega ir visiškai neturiu noro pradėti diskusijos apie rusus, žydus ar kokius nors aramėjus. Jei norisi politikuoti – susirask kitą erdvę šiam savo pomėgiui. Tačiau jei pradėtum rašyti lietuviškai, tai gal bent pagerbtum kalbą kuria rašai ir matyt kalbi. „išsižiojęs pasitikėjimas“ nes pats rašei, kad nepasitiki ir net išsižiojai…

00:53:02
komentavo Marius
komentaras prie straipsnio: „Nemokamas VPN „iOS“ įrenginiuose

Pakeitus tavo RUSAS pvz. ZYDAS tai butu NACIONALIZMAS, taip? “Mano issiziojes pasitikejimas” kas tai?

00:20:05
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Marius
komentaras prie straipsnio: „Nemokamas VPN „iOS“ įrenginiuose

Na nemanau, kad kam įdomu kuo tu pasitiki ar nepasitiki šveplas Marius :) Jei turi kokių nors svaresnių argumentų, nei pačio išsižiojęs pasitikėjimas — mielai išklausysiu.

00:14:59
komentavo Marius
komentaras prie straipsnio: „Nemokamas VPN „iOS“ įrenginiuose

Aplikacija nepasitikiu nes kurejas RUSAS, net issiziojau... tu tikras pavyzdys kad propoganda veikia.

21:49:49
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

Na procesoriai ir pas iPhone 8 ir pas iPhone X yra vienodi, o su X ekranu yra daugiau veiklos, o ir jutikliai visokie papildomi, gal dėl to ir atsirado X-e stabdymas (jei taip telefono veikiančio greičiau už daugelį kompų spartą galima pavadinti).

18:20:32
komentavo LP
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

iOS 11 Beta veikia labai labai gerai, ir net ne GM versija su iPhone 7. Tai official bus dar geriau - manau tikrai verta turėti iOS 11 kas turi iPhone 7.

18:13:38
komentavo DNABUG
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

Keista... Gal Geekbench nesugeba dar isnaudoti iphone x galios.

17:58:35
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

Kalbant šiaip apie greičius ir naujus telefonus — Geekbench pasirodę nauji iPhone 8 ir iPhone 8 Plus testai rodo, kad šie telefonai veikia greičiau už „iPhone X“. Ankstyvieji „iPhone 8“ ir „iPhone X“ Geekbench našumo testai

17:47:09
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

Youtube tik su iphone 7 plus yra... ir ten rezultatai ne kokie. Zinoma greiciausiai tik kol kas.... Kas vilioja naujintis, tai dark mode, ir photos ir video jog uzims maziau du kartus.... O visa kitka kazkaip... nesukelia emociju... Po mazu visi pribumbasai eina link android platybiu. Kur reikia magistra tureti kad kazka nusistatyti :D

17:43:52
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Na va butu saunu jog ir senus video ir photos uzkabintu ir pakeistu :)

17:41:09
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

Jei neprastai su 6s, tai su 7 turėtų būti dar geriau :)

17:40:05
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG

Manau, kad visais. Spėju, kad senus paliks tokius kokie jie buvo ir neužsiiminės jų konvertavimu.

17:04:30
komentavo DNABUG atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas

Klausimas visiems :) O dar idomu pasidare. iOS 11 video filmavimas uzims 2x karto maziau vietos visais rezimais. O kas bus su senais video esanciais telefone ? Jie bus perkonvertuojami kad uzimtu 2x maziau vietos ? Ar liks tokie kokie buvo...

16:24:16
komentavo DNABUG
komentaras prie straipsnio: „iOS 11 GM vs iOS 10.3.3 - greičio testai

O kaip su iPhone 7 ?

23:07:31
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė DNABUG

Jei klausimas man, tai dabar manau, kad naujinsiu, o kaip bus iš tikro — pamatysim. Bent jau lyginant iOS 10.3.3 su iOS 11 GM rezultatas nėra blogas (tik kraunasi 16 sekundžių ilgiau).

21:30:01
komentavo DNABUG

Ar naujinsite savo iPhone i iOS 11 ? Ar liksite prie iOS 10 ?

22:30:41
komentavo Rita

Šiaip pamąstymui gal pas Marių yra kažkokia kita probema, kad nerodo. Pabandžiau adresų knygelėje pakoreguoti 1 kontaktą - buvo tik vardas, įrašiau pavardę ir prie Company įrašiau šiaip raidžių kratinį - paskambino, viską rodo: pirmoje eilutėje ir vardą, ir pavardę, antroje eilutėje Company tą įrašytą raidžių kratinį (rodo max 33 įvestus simbolius). Šitą kontaktą adresų knygelėje įvedžiau naujai - viską rodo kai paskambino. Kitą kontaktą pakoregavau įvedant darbovietę prie Company, paprašiau, kad paskambintų, viską rodo. Tiek aš, tiek kiti šie 2 kontaktai naudojasi Teledema, bet turbūt tai neturi jokios reikšmės.

16:30:52
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Marius

Geras klausimas :) Man rodo, nežinau ar visų, bet kai kurių tikrai rodo. Pas mane taip gali būti todėl, kad kažkada, labai seniai taip pat sprendžiau šią dilemą ir teigiamo rezultato pasiekiau tokiu — iškreiptu būdu: •atsidarai kontakto kortelę „Contacts“ aplikacijoje
•įrašai (jei nėra) kompanijos pavadinimą „Company“ laukelyje ir jei redaguojama „Mac“ kompiuteryje — varnele pažymi „Company“)
•ištrini kontakto vardą ir pavardę
•išsaugai pakeitimus
•vėl „Edit“ ir įrašai vardą pavardę, nuimi varną nuo „Company“
•ir vėl Save. Atrodo taip dariau — gali būti, kad jei redaguojama Mac kompiuterio Contacts aplikacijoje užteks uždėti varnelę prie Company → išsaugoti → vėl Edit → nuimti varnelę prie Comapny → Save. Bet čia eksperimento reikalas. Kadangi „iPhone“ nėra kur uždėti tą Company varną, tikriausiai teks žaisti su vardo ir pavardės ištrynimais ir įrašymais vėl. Pasidalinkite rezultatais jei bandysite, gal ir daugiau kam yra aktualu.

15:38:15
komentavo Marius

Sveiki. Nesusiję su traipsniu, bet gal kas atsakys. Gal žinote kur nustatymuose ką pakeisti, kad kai skambina kontaktas, ekrane rodytų pilną informaciją kokia yra įvesta telefonų knygutėje. Kaip antai firmos pavadinimas, pareigos, o ne tik vardą ir pavardę

08:22:59
komentavo mapijozas

Gaila, kad negalima su family members dalintis 50 gb :/ Tikrai būtų labai labai

08:03:05
komentavo Teisus
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

Kiek suprantu, Apple buvo priversta atsisakyti aplikacijų backupo, nes nuo sekančios ios versijos dalis aplikacijų bus nepalaikomos. Reiškia, kokia 90 proc. Vartotojų susidurtų su restore problema, susiinstaliavę naują operacinę.

17:53:09
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė KęstasM
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

Taip, backup’as yra, bet aplikacijų jame nėra :)

17:47:52
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

Tą info apie backupus įrašiau vėliau, kai man akysna pateko ta info internete (galvoju gal čia ją nužiūrėjau. Pats aš dar giliuose apmąstymuose ar Sierra’oje reikia man to 12,7 ar nereikia.

17:33:09
komentavo KęstasM
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

Aš taip pat ką tik pažiūrėjau, bent jau ir pas mane yra pasirinkimai Backups - tiek iCloud'e, tiek kompiuteryje. Realiai nebandžiau.

16:52:52
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

Bet tai kažką tu Ramūnai čia nugrybavai:) pasidariau aš ta update vienam iš kompų ir pasižiurėjau - viskas liko kas liečia FULL ENCRYPTED BACKUP TO MAC - viskas tas pats. Be reikalo čia baugini nebūtais dalykais:) ?

15:31:09
komentavo Marius A. atsakydamas į komentarą, kurį parašė Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

Na nemanau, kad kažkas pasikeitė dėl Backup'o. Nors gal ir klystų nes dar nebandžiau :)

15:10:24
komentavo Marius A.

Na tai taip, lygiai tas pats būna kai Touch ID nesugeba nuskaityti piršto kelis kartus iš eilės :)

11:14:52
komentavo Algirdas
komentaras prie straipsnio: „Belkin ir mophie įkrovikliai iPhone 8 ir iPhone X

Lietuvoje tikriausiai bus labai populiarūs IKEA sprendimai: www.ikea.com/lt/.../wireless_charging/

23:16:24
komentavo Ramūnas atsakydamas į komentarą, kurį parašė Svajunas Po
komentaras prie straipsnio: „Trumpa Apple rugsėjo 12 dienos renginio apžvalga

Veikia per duomenis. Man atrodo eSIM turi palaikyti operatorius į ją lyg ir atsiunčiamas profilis specialus. JAV eSIM palaikantys operatoriai už 1 eSIM įrenginį ima 10USD/mėn. mokestį. eSIM nėra tai ką operatoriai pultų strimgalviais palaikyti, nes viena iš šios technologijos galimybių yra įrenginio naudotojui greitai pakeisti operatorių.

18:27:00
komentavo Dalius
komentaras prie straipsnio: „Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

Kuo toliau tuo gražiau- tai kazkuriame kompe reikes pasilikti senesne itunes versija tam, kad gslima butu lokaliai pasidaryt telefo full backupa. Dasigyvenom... Pilna šyza.

18:04:45
komentavo Svajunas Po
komentaras prie straipsnio: „Trumpa Apple rugsėjo 12 dienos renginio apžvalga

O gal žinote kaip veikia ta esim kortelė apple watch ? ar išvis kažin tokia veiks lietuvoje kaip manote ?

17:53:29
komentavo Iphone 6s atsakydamas į komentarą, kurį parašė Ramūnas
komentaras prie straipsnio: „Trumpa Apple rugsėjo 12 dienos renginio apžvalga

Na kiek teko matyt per pristatyma,tai spaudzia šonini ,,power,, mygtuka,tada zvilgsnis i ekrana,spynos simbolis atsirakina,tada perbraukia per ekrana is apacios i virsu ir atsiranda pradiniam meniu lange :) skamba ilgai,aisku viskas vyksta greiciau,bet veiksmu eiga ilgesne nei touth id :) o kad nera x modelije home mygtuko,sakyt nereikejo,manu kad ir taip labai aisku,kad jo ten nera,sunku butu nepastebeti :))) O del paziurejimo i ekrana ,,bet kokiu atveju,, cia ir vel noreciau sitoj vietoj nesutikti,nes sutuacijos yra skirtingos,kada tu laikai telefona rankose ir kada telefonas yra kazkur padetas...pvz,kad ir ant zemes salia lovos,kai eini miegot,bent jau as taip laikau nakti telefona :) tai atrakinant ji su touth id,problemu nekyla,klausimas kaip butu su face id,jeigu i telefona zvilgtelciau pro lovos krasta,kiek platus yra tas face id skaneriu kampas... nes gulint lovoj,kai telefonas yra ant zemes,neimu jo i rankas,tiesiog pasispaudziu ir pasiziuriu kas parase,ar atjungiu zadintuva ryte anksciau prabudes ir tt :)) pries pacia face id technologija neturiu nieko pries,tik situo atveju,telefone manau ji nera pranašesne uz touth id :)

Į viršų