» Autorinės teisės, informacijos pateikimas ir privatumo politika

Autorinės teisės, informacijos pateikimas ir privatumo politika

Autorinės teisės į turinį ir jo naudojimas

Autorinės ir kitos teisės į informaciją, esančią šioje svetainėje, priklauso „Mac Arena“ (MacArena.lt) ir tą informaciją pateikusiems autoriams.

Jums suteikiama teisė peržiūrėti šioje svetainėje esančią informaciją. Norėdami pateikti šioje svetainėje esančią, ilgesnę nei 250 ženklų, informaciją už MacArena.lt svetainės ribų, privalote gauti raštišką straipsnio autoriaus sutikimą. Be raštiško sutikimo, už MacArena.lt ribų, šioje svetainėje pateikiamą informaciją galima, jei naudojamas turinys yra ne ilgesnis nei 250 ženklų. Bet kuriuo atveju, naudojant informaciją iš MacArena.lt nuoroda į MacArena.lt svetainę nurodant straipsnio autorių – privaloma.

Joks informacijos, pateiktos šioje svetainėje, išleidimas ar komercinis naudojimas nėra leistinas be raštiško MacArena.lt ar straipsnių autorių sutikimo.

Jei norite publikuoti „Mac Arena“ straipsnius ar straipsnį susisiekite su svetainės administracija.

Apribojimai

ŠIOJE INTERNETINĖJE SVETAINĖJE INFORMACIJA YRA PATEIKTA „KOKIA YRA“ TIK JŪSŲ ASMENINIAM NAUDOJIMUI, NETEIKIANT JOKIŲ GARANTIJŲ DĖL INFORMACIJOS TIKSLUMO AR IŠBAIGTUMO, AR JOKIŲ KITŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT BET KOKIĄ NUMANOMĄ GARANTIJĄ DĖL INFORMACIJOS PERKAMUMO, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI AR TEISIŲ PAŽEIDIMO. BET KOKIU ATVEJU „MAC ARENA“ AR MACARENA.LT SVETAINĖJE STRAIPSNIUS PUBLIKUOJANTYS AUTORIAI NEPRISIIMS ATSAKOMYBĖS JOKIOS TREČIOSIOS ŠALIES ATŽVILGIU UŽ BET KOKIUS TIESIOGINIUS, NETIESIOGINIUS, ATSITIKTINIUS, SPECIALIUS AR IŠPLAUKIANČIUS NUOSTOLIUS DĖL NAUDOJIMOSI ŠIA SVETAINE, AR PASITIKĖJIMO JOJE PATEIKTA INFORMACIJA AR MEDŽIAGA, AR BET KOKIU KITU INTERNETINIU PUSLAPIU, KURIO NUORODOS YRA ŠIOJE INTERNETINĖJE SVETAINĖJE, ĮSKAITANT, BET NEAPSIRIBOJANT ŽALA, ATSIRANDANČIA DĖL PELNO NUOSTOLIŲ, VERSLO NUTRAUKIMO AR DUOMENŲ PRARADIMO, NET JEI MACARENA.LT YRA INFORMUOTA APIE GALIMUS NUOSTOLIUS TIEK, KIEK LEIDŽIA ĮSTATYMAS. KAI KURIOS JURISDIKCIJOS NELEIDŽIA NUMANOMŲ GARANTIJŲ AR PRANEŠIMŲ IŠIMČIŲ, TODĖL AUKŠČIAU PATEIKTOS IŠIMTYS JUMS GALI BŪTI NETAIKOMOS.

Jei šioje internetinėje svetainėje esančioje informacijoje yra techninių netikslumų ar spausdinimo klaidų, ji gali būti pakeista, atnaujinta ir ištrinta apie tai nepranešus. MacArena.lt gali bet kada tobulinti ir/ar keisti šioje svetainėje pateiktą informaciją. MacArena.lt neteikia jokių garantijų, kad ši internetinė svetainė veiks be kliūčių ir joje nebus klaidų, ar kad visi defektai bus ištaisyti. „Mac Arena“ negarantuoja, kad ši svetainė atitinka jūsų kompiuterinės įrangos reikalavimus. Kadangi MacArena.lt informacija saugoma 3-s šalies serveriuose – „Mac Arena“ negarantuoja, kad šioje svetainėje ar jos serveryje nėra klaidų, virusų, „kirminų“ ar „Trojanų“, ir „Mac Arena“ neatsako už jokius nuostolius, kuriuos dėl jų patiriate.

Be to, „Mac Arena“ neteikia jokių pranešimų ir garantijų dėl bet kokio kito tinklapio, į kurį galite patekti per šią svetainę. MacArena.lt pateiktos nuorodos yra tik Jūsų patogumui, o ne kaip MacArena.lt suteiktas tokių nurodytų tinklalapių turinio patvirtinimas.

Informacijos pateikimas MacArena.lt

MacArena.lt nepageidauja gauti jokios konfidencialios informacijos ar informacijos apie nuosavybę.

Bet kokia kita su Jumis ir MacArena.lt Privatumo politika susijusi informacija, kurią „Mac Arena“ gauna PERDAVUS JĄ MACARENA.LT SVETAINĖJE (PRISIJUNGIMO DUOMENYS, ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESAI IR PANAŠIAI) YRA LAIKOMA KONFIDENCIALIA. VISA KITA INFORMACIJA, KURIĄ PATEIKIATE PATYS AR PATEIKIAMA KITŲ ASMENŲ RAŠANT KOMENTARUS, NĖRA LAIKOMA KONFIDENCIALIA IR UŽ JOS SAUGUMĄ IR SLAPTUMĄ „MAC ARENA“ NEATSAKO.

Privatumo politika

Kokius duomenis renkame

Kai lankytojas palieka komentarą „Mac Arena“ (MacArena.lt) svetainėje, mes saugome komentaro turinį ir lankytojo IP adresą bei naršyklės atpažinimo įrašą padedantį brukalų (angl. spam) varikliukams atpažinti nepageidaujamą turinį.

Kai iš pateikto elektroninio pašto adreso sukuriama anoniminė eilutė (dar vadinama maišos (hash) eilute, ji gali būti pateikta „Gravatar“ paslaugai siekiant patikrinti ar esate jos naudotojas. „Gravatar“ ir kitų svetainėje naudojamų paslaugų privatumo politikos aprašymą rasite automattic.com/privacy/. Patvirtinus komentarą, jei esate „Gravatar“ paslaugos naudotojas — jūsų „Gravatar“ pateiktas paveikslėlis matomas prie „Mac Arena“ svetainėje palikto komentaro.

Jums „Mac Arena“ svetainėje palikus komentarą — šio komentaro turinys ir su juo susiję meta-duomenys saugomi neribotą laiką. Tai leidžia ateityje jūsų komentarus „Mac Arena“ svetainėje patvirtinti iš karto, o ne laukti jų patvirtinimo rankiniu būdu.

Jums svetainėje paliekant komentarą, jie gali būti tikrinami automatinių brukalų tikrinimo paslaugų.

Slapukai (angl. Cookies)

Jei svetainėje paliekate komentarą, „Mac Arena“ slapukuose gali išsaugoti jūsų nurodytą vardą, elektroninio pašto ir pateiktą internetinės svetainės adresus. Tai daroma jūsų patogumui jei norėtumėte vėliau parašyti komentarą svetainėje. Šių slapukų veiksnumo laikas yra vieneri metai.

Slapukai ir juose esanti informacija saugoma jūsų kompiuteryje (įrenginyje).

Įterptas kitų svetainių turinys

„Mac Arena“ svetainėje skelbiamuose straipsniuose gali būti įterpta informacija iš kitų interneto svetainių (video, paveikslėliai, dokumentai ir t.t.). Iš kitų svetainių įterptas turinys elgiasi taip, lyg būtų lankomasi toje svetainėje. Šios svetainės gali rinkti jūsų duomenis, naudoti slapukus, įterpti trečių šalių turinį bei stebėti jūsų elgesį su įterptu turiniu, tame tarpe ir jūsų veiksmų su tuo turiniu stebėjimą jei turite paskyrą toje svetainėje.

Analitiniai duomenys

„Mac Arena“ svetainėje naudojama „Google Analytics“ paslauga. Informaciją apie šios paslaugos privatumą rasite adresu policies.google.com/technologies/partner-sites.

Amazon nuorodos

„Mac Arena“ dalyvauja „Amazon Associate“ programoje ir gauna nedidelį mokestį nuo prekių įsigytų „Amazon“, paspaudus atitinkamą nuorodą macarena.lt svetainėje.

Į viršų