Daugiau nei pusė iPhone vartotojų nežino, kad telefono akumuliatorių galima pakeisti

„Batteries Plus Bulbs“ tyrimas parodė, kad 61% iPhone vartotojų nežino, kad jų telefono akumuliatorius gali būti pakeistas.

Baterijos tarnavimo laikas yra gana didelė problema iPhone vartotojams. Problema tokia didelė, kad net pati Apple atkreipė į tai dėmesį ir naujoje iOS 9, pasirodysiančioje šį rudenį, įdiegė „low power“ režimą leidžiantį prailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką telefono darbo našumo pažeminimo kaina.

„Batteries Plus Bulbs“ atlikto tyrimo duomenimis net 61% iPhone vartotojų nežino, kad jų telefono bateriją galima pakeisti. Turint omenyje, kad net 56% vartotojų (amerikiečių) manančių, kad jų telefonas sugedo, nes baterijos tarnavimo laikas stipriai sutrumpėjo - tai didelė žmonių grupė, kurie nežino, kad telefoną galima nesunkiai „pataisyti“ pačiam, o ir nenorintiems patiems ardyti savo iPhone nereikės parduoti kepenų, nes akumuliatorių keičiant servise: iPhone 5 akumuliatoriaus kaina apie 26 €, iPhone 5s - 39 €, iPhone 4s - 33 €.

Skaitant „Batteries Plus Bulbs“ tyrimo rezultatus, išaiškėja ir kiti įdomūs skaičiai. Pasirodo, kad 25% vartotojų sugadina telefonus mesdami juos iš pykčio, 24% paskandina tualete, o apie 20% net neprisimena kaip tai įvyko, nes buvo labai girti.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Aš irgi nežinojau, bet dabar žinosiu, o iPad'ų akumuliatorius irgi taip pat keičiamas?Nes jeigu ateity kaikas nutiktų norėčiau žinoti ar įmanoma pakeisti bateriją neperkant naujo įrenginio jam "nepasenus".

  2. Maziau ziurekit bukinanciu youtube vaizdeliu. Noreciau pamatyti kaip be kaitinimo ta stikla pakeltu nesuskaldant. Net kaitinant praktiskai tai neimanoma.

    Sutinku tai daryti pries parduodant irengini. Nes kitaip jis bus pilnas dulkiu, bei kreivas sleivas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų