Perkant iPhone 6 vertėtų neskubėti ir nepirkti pirmos partijos gaminių

iPhone 6 ir iPhone 6 Plus

Paskutiniu metu Internetas skęsta nuo nuotraukų su sulankstytais iPhone 6 Plus, nors Apple sako, kad tokių kreipimųsi į ją buvo tik 9. Manau 8-i iš 9-ų, kurie kreipėsi į Apple buvo tie, kas juos sulankstė specialiai, kad nufilmuoti Youtube (čia taip manau aš).

CNBC Tech kalbėdama apie linkstančius iPhone 6 Plus, cituodama Apple atstovus sakė, kad Apple sekančioje iPhone 6 partijoje pradės dėti papildomus plieno ir titano lydinio įklotus ir patį stipriausią rinkoje esantį stiklą ir tokiu būdu apsaugoti iPhone nuo bet kokio sulinkimo.

Turint šiuos Apple žodžius omenyje, matyt, su su iPhone 6 įsigijimu vertėtų neskubėti ir palaukti „sekančios partijos“, tik žinant kaip į Lietuvą tie iPhone atkeliauja ir kokie jų kiekiai pas mus parduodami, kaip žinoti ar čia jau ta - „nesulankstoma“ partija.

Jei esate vieni tų, kurie įsigijo iPhone 6 ir „mokslo vardan“ juos sulankstė ir nešite Apple, kad juos pakeitų… Ar Apple pakeis juos priklausys nuo testo, kuris vadinasi „Visual Mechanical Inspection“ arba vizualinė mechaninių padarinių inspekcija rezultatų - jei įrenginys testą praeis už pakeitimą mokėti nereikės, o jei ne - gali tekti susimokėti (nemažai). Tai atsakymas iš Apple, o kas yra ta „Visual Mechanical“ inspekcija informaciją rasite čia.

Taip pat skaitykite: • Ar keisti dabartinį iPhone į iPhone 6 ar iPhone 6 Plus ?
DxO Labs: Apple iPhone 6 pakėlė mobilios fotografijos kokybės kartelę
Didesnis nebūtinai ir geresnis
Našumo lenktynėse iPhone 6 palieka Androidus uostyti dulkių
Kiek toli savo nykščiu galime pasiekti elementus iPhone 6 modelių ekranuose
Didelis ir milžiniškas: iPhone 6 ir iPhone 6 Plus
iPhone 6 ir iPhone 6 Plus naudojamų komponentų kaina 227-243 JAV$

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 14 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Įdomu kada ta nauja partija išeis? Mano turbūt bus iš pirmosios, kai sulauksiu. Bet 6tukai lyg ir nesilanksto :)) o šiaip manau, kad čia tiesiog išpūstas burbulas ir tiek, 5tukai irgi lankstėsi.

  2. Stebina žmonės. Nu tai dar galėtų pradėti šūkalioti, kad jis neįkala vinies arba rytais neišverda kavos. Neįsivaizduoju kaip reikia naudoti telefoną, kad jis natūraliomis sąlygomis sulinktų?

  3. Ko jus stebities, juk amerikieciai vartotojai...

  4. Bet cia idiotizmas, nes dabar paimkit viska ir spauskim/lenkim 45kg jega. Cia bando prie apple kazkas prisiknist ir tiek.

    Android telefonu net nereikia lankstytm, jie programiskai linksta :))

  5. na manau konkurentai nieko geresnio negali sukurti ,ir tik temoka kandziotis jau pats turiu,labai patenkintas

  6. as isigyjau iphone 6,pries tai turejau 4s,3s,3 i android telefonus neziuriu nesakau kad jie blogi,tiesiog mane jie nedomina,cia viska patogiai niekas nenuvyle,sestame patiko baterija ilgiau laiko nes su 4s jau turejau problema,apie lankstymus tai manau jai noresi sulauzyti ,tai bet ka sulauzysi.na tik keista kad jis tikrai dydelis

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų