Apple išleido iOS 8.0.2 atnaujinimą

Po pirmojo bandymo nereikėjo ilgai laukti, kol Apple pabandys antrą kartą :) , tikėkimės šį kartą atnaujinimo atšaukti nereikės.

iOS 8.0.2 atnaujinimas

Apple išleido iOS 8.0.2 atnaujinimą, kuris turėtų ištaisyti iOS 8 klaidas bei klaidas ir nepatogumus sukeltus iOS 8.0.1 atnaujinimo.

Sprendžiant iš atnaujinimo numeracijos, jame tik nedideli klaidų pataisymai. Kadangi šis atnaujinimas pagrinde yra tas pats iOS 8.0.1 tik su ištaisytomis klaidomis dėl, kurių iPhone 6 ir iPhone 6 Plus vartotojai prarado ryšį ir negalėjo naudotis Touch ID, tai jo pataisytų klaidų sąrašas labai panašus į tą, kuris buvo iOS 8.0.1

 • Ištaisyta klaida dėl kurios iPhone 6 ir iPhone 6 Plus vartotojai prarado susijungimą su operatoriaus tinklu ir negalėjo naudotis Touch ID
 • ištaisyta HealtKit klaida ir su šia paslaugos susijusios aplikacijos dabar pasiekiamos App Store
 • Panaikina klaida kai kitų programuotojų klaviatūros galėjo būti deaktyvuotos po to kai vartotojas įveda įrenginio atrakinimo kodą
 • Ištaisyta klaida neleidusi kai kurioms aplikacijoms prieiti prie vartotojo nuotraukų
 • Patobulinta pasiekiamumo (Reachability) funkcija esanti iPhone 6 ir iPhone 6 Plus
 • Panaikinta klaida dėl kurios galėjo atsirasti papildomas bereikalingas duomenų sunaudojimas kai gaunama SMS/MMS žinutė
 • Geresnis „Ask To Buy“ funkcijos esančios „Family Sharing“ palaikymas kai ja naudojamasi perkant aplikacijose
 • Ištaisyta klaida dėl kurios skambučio tonai galėjo būti neatstatomi iš atsarginių kopijų saugomų iCloud
 • Ištaisyta klaida neleidusi Safari pateikti nuotraukų (Upload)

Norintys atnaujinti iOS, savo įrenginiuose: Settings > General > Software Update. Atnaujinti iOS versiją taip pat galima ir pajungus įrenginį prie kompiuterio ir pasinaudojus iTunes priemonėmis.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 14 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Health app vis dar nera kotais, ar cia paciam viska neva reikia rankom suvedineti ? Nes sirdies darba matuojanciu app jau senai yra.

 2. Ne taip suformulavau gal :) Tam Health'ui nera jokiu programu, kurios dalintusi duomenimis su Health.

 3. Vienas dalykas kuris tikrai nervina kad nėra 2G/3G perjungimo :)
  Tad tenka grįšti į 7.1.2 versiją.

 4. Pas mane tai Cellular Data o po apacia yra Enable LTE. Neina 3g ijungt arba isjungt. Visada kaba ant 3g.

  Gal pas tave About > Carrier atsinaujino i 17.1 koki ? Nors pas mane atsinaujino po 8.0.2 update, bet vistiek tik 3g ir LTE

 5. Pas mane iphone 5S irgi galima pasirinkti tik "enable LTE" ir jokiu galimybiu isjungti 3G, kas visgi erzina, matomai pas Ramuna kitas iphone modelis ir meniu kiek kitaip atvaizduota su iOS8.

  • Taip, aukščiau esantis ekrano vaizdas iš iPhone 4S, kuriame nėra LTE
   Prasibėgau per forumus. Ten daug kur rašo, kad (nepficialus) Apple atsakymas yra kreiptis į operatorių. Tačiau mano galva tas kreipimasis reikštų prašymą tai „sutarčiai“ 3G atjungti apskritai.
   Matyt Apple mano, kad visame pasaulyje jau visi naudoja 4G LTE, pamiršdami apie tai, kad ne visose šalyse 4G yra paskritai jau nekalbant apie 4G LTE, o net ir ten kur yra padengimas ne toks kaip JAV, kur 4G LTE Verizon dengia 97% JAV teritorijos
   , o AT&T kiek mažiau, bet taip pat pakankamai, kad jei nesėdi kokioje fermoje kalnuose tai gausi pakankamai gerą ryšį - jei ne 4G LTE tai bent 4G ar blogiausiu atveju 3G - tikrai.

 6. Ramunai, jei nepainioju, Jus testuojate iOS8.0.2 su iphone 4S? Noreciau i toki aparata idiegti iOS8 (dabar iOS7) , tik daug kas raso, kad iphone 4S sunkiai paveza nauja iOS. Kokie Jusu ispudziai, ar zenkliai blogiau negu su iOS7?

  • Sakyčiau kaip kokia aplikacija...
   Bendras įspūdis: Taip - veikia kiek lėčiau, nei su iOS 7, bet tame nieko keisto ar netikėto. iOS 8 buvo pakankamai daug klaidų ir neatnaujintų/nepritaikytų aplikacijų. Su iOS 8.0.2 dar anksti daryti išvadas, bet sakykim taip Safari „scroll“ veikia su patrūkčiojimais, kartais toks jausmas, kad atminties kiek stinga (nors ir naujuose jos tiek pat ir greitesnis procesorius ją turėtų dar grobuoniškiau ėsti). Atidarant aplikacijas jaučiasi, kad jos atsidaro akimirka ilgiau (nekalbu apie facebook, kuri iš principo yra prastai optimizuota, nes ten kreivapirščiai ją rašo).
   Naudotis telefonu galima normaliai, tačiau euforijos nuo to „kaip jis nerealiai veikia“ nebus.

Parašykite komentarą

Į viršų