Našumo lenktynėse iPhone 6 palieka Androidus uostyti dulkių

Per pastaruosius porą metų mobilių telefonų techniniai parametrai gerokai pasistūmėjo į priekį ir keturių branduolių procesoriai tapo standartu, tačiau kas iš tų greičių „popieriuje“ jei realioje situacijoje viskas visai kitaip.

Android telefonuose diegiamų keturių branduolių (quad-core) procesorių greitis pasiekė 2,5GHz ir dar didėja, kai kuriuose mobiliuose telefonuose jau patogiai įsitaisę 8-ų branduolių procesoriai. Tokius procesorius turinčiuose telefonuose, jų poreikiams patenkinti, diegiama 2 ir 3 GB RAM atminties.

Tuo tarpu Apple savo naujuose iPhone 6 ir iPhone 6 Plus įdegė „nuviliančius“ savo dviejų branduolių A8 procesorius ir tik 1GB RAM. Tačiau… pasirodo, kad šie „paliegėliai“ daugelyje darbo našumo lenktynių rungčių sutriuškina savo galingais procesoriais ir didesne atmintimi ginkluotus priešininkus palikdami kai kuriuos jų toli toli, prie starto linijos, kai patys jau finišuoja.

Anandtech kompanija gerai pagarsėjusi savo įvairiapusiais įrenginių testais atliko iPhone 6 ir iPhone 6 Plus našumo testų tyrimus ir rezultatus palygino su šių telefonų konkurentais. Lyginant šiuos naujus Apple iPhone modelius su „galingaisiais“ konkurentais, kurių savininkai dažnai pasišaipo iš Apple „paliegiškumo“ pasirodė, kad iPhone juos sutriuškino ne tik spartos, bet ir baterijos tarnavimo laiko testuose.

Žemiau keli šių, Anandtech atliktų, testų rezultatai.
Paveikslėlis ištrintas iš serverio

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Įdomiausias tai 5s man šitose diagramuose. Niekur neatsilieka žymiai. O yra, net ir lenkia kur.

 2. Ir kur ten tie iphone 6 - 80x ar 60x cpu bei gpu kartai ?
  Ar cia nuo pirmo iphone jie neva tiek greitesni ? :)

  • apie 20-tą renginio minutę buvo pasakyta, citata: „Processor performance is 50 times faster than the original iPhone.“
   Paveikslėlis ištrintas iš serverio

   „Graphics are an incredible 84 times faster than the original iPhone.“

   Apple sukūrė produktą ir jį vysto, priešingai nei kai kurios kompanijos per metus sukuriančios po n naujų produktų ir paskui juos numetančios.


   original [ə'rıdʒınəl]
   ► n 1. originalas 2. šnek. keistuolis, originalas
   ► a 1. pirmasis, pirminis, pradinis
   the original edition pirmasis leidimas
   original sin rel. pirmoji/gimtoji nuodėmė
   original selection pradinė atranka 2. originalus autentiškas

Parašykite komentarą

Į viršų