Apple išleido iOS 7.1 atnaujinimą

Apple tik ką, netradicinę savo atnaujinimams dieną - pirmadienį, išleido daugelio labai lauktą iOS 7.1 atnaujinimą.

Atnaujintoje iOS 7.1 (11D167) versijoje:

 • CarPlay palaikymas
 • Siri
  • Galimybė rankiniu būdu kontroliuoti kada Siri „klausosi“ komandų nuspaudus ir laikant nuspaustą „Home“ mygtuką, o baigus kalbėti atleidus „Home“ mygtuką. Tai gali būti naudojama kaip alternatyva automatiniam Siri „kalbos“ pradžios ir pabaigos klausymosi nustatymui
  • Natūralesnis balsas JK anglų, australų anglų, kiniečių mandarinų tarmės bei japonų kalbose
 • iTunes radio
 • Kalendorius
  • Galimybė peržiūrėti įrašus „mėnesio“ vaizde
  • Eilei šalių specifinių šalies švenčių kalendorius įdedamas automatiškai
 • iPhone 5s galimybė nurodyti fotokamerai automatiškai įjungti HDR
 • iCloud Keychain palaikymas papildomose šalyse
 • FaceTime skambučio informacija automatiškai išvaloma atsiliepus į skambutį kitame įrenginyje
 • Ištaisyta klaida dėl kurios kartais pagrindinis ekranas galėdavo „smigti“
 • Pagerintas pirštų atspaudų atpažinimas
 • Pagerintas iPhone 4 našumas (testų rezultatai rodo, kad eilės funkcijų sparta beveik prilygsta tai, kuri buvo iPhone 4 su įdiegta iOS 6.1.3 versija)
 • Patobulintas neperskaitytų laiškų etiketės rodymas, kai Mail aplikacijoje tokių laiškų yra daugiau nei 10 000
 • Kiti vartotojo sąsajos ir „accessibility“ patobulinimai

Jei nenaudojate Bluetooth - atkreipkite dėmesį ar po atnaujinimo Bluetooth nustatymas netapo įjungtas.

iOS 7.1 tnaujinimui įdiegti nereikia jungti įrenginio prie kompiuterio ir jis gali būti atnaujintas atsisiunčiant reikalingą programinę įrangą per WiFi ar 3G. Norėdami atnaujinti savo iOS 7 įrenginį atidarykite aplikaciją „Settings“, paspauskite ant „General“ ir tada ant „Software Update“.

Tiems kas sinchronizuoja savo iOS 7 įrenginius su Mac kompiuteriu per WiFi, po atnaujinimo gali reikėti įrenginį prie Mac pajungti USB laidu, sinchronizacijos ir saugumo parametrų atstatymui.Sinchronizuojantiems savo iOS 7 įrenginius su Mac kompiuteriais per WiFi, po iOS 7.1 atnaujinimo įdiegimo, gali reikėti laidu pajungti iOS įrenginį prie Mac sinchronizacijos ir saugumo parametrų atstatymui.

Apple taip pat pakeitė (sutvarkė) Parallax efekto išjungimo mygtuko logiką ir norint aktyvuoti Parallax efekto atjungimą reikia iOS 7.1 įrenginyje atidaryti „Setting“ aplikaciją ir joje pasirinkti General > Accessibility ir Reduce Motion perjungti į poziciją ON iOS7 On/Off mygtukai - On įjungtas

iOS 7.1 saugumo dokumento informaciją galite pasiskaityti Apple svetainėje.

Apple iOS 7.1 atnaujinime taip pat yra ir du nežinomi iPad modeliai: iPad 4,3 bei iPad 4,6. Esantys Apple iPad Air modeliai turi numerius 4,1 ir 4,2, tuo tarpu iPad Retina mini numeruojami iPad 4,4 ir iPad 4,5. Nauja iPad numeracija gali reikšti, kad Apple planuoja išleisti iPad Air su numeriu iPad 4,3 ir vieną iPad Retina mini su numeriu 4,6. Taip pat yra galimybė, kad šie numeriai reiškia iPad modelius optimizuotus naudojimui kitose šalyse.

Kai kurių iOS 7.1 naujovių apžvalga:

Taip pat skaitykite:
Valdykite iPhone galvos pasukimų pagalba
Ką turėtų žinoti „jailbreak’eriai“ po iOS 7.1 išleidimo

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 17 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Quick reply vis dar nesutvarkyta. Bet performance tai ohoho, jaučiasi itin smarkus boost'as ant 5S

 2. Hmm iš begalės bugų, kolkas aptikau šitą: At settings/sound/sent mail- while listening any ringtone with vibration turned on, there is no vibration reaction

  Puikiai padirbėjo Apple.

 3. Sveiki. Jums kartais klaviatūros raidžių storis neatrodo pakitęs?

 4. Įspūdžiai po keletos dienų naudojimosi su iPhone 5S:

  -Itin sparčiai veikia, kolkas nepajutau visiškai jokių pristabdymų.
  -Baterijos pagerėjimas akivaizdus. Usage 2:40 val (apie 2 val naršiau), Standby 1 diena ir liko dar 75%. WiFi, 3G nuolatos įjungti, iCloud pilna sinchronizacija, paštas ir t.t.
  -Kolkas nesusidūriau su jokiais bug'ais ar glitch'ais, viskas sutvarkyta.
  -Vartotojo sąsajos atnaujinimas itin patinka, kas liečia šrifto pastorinimą, skambinimo sąsają. Tik truputėli keistai atrodo, tas išjungimo UI, lyg iš OS X Mavericks operos.
  -Safari, tik vieną kartą nulūžo, kolkas stabiliai veikia.
  -Touch ID veikia sparčiau ir dažniau suveikia, dabar drąsiai galiu sakyti, kad bent 90% išvisų atrakinimų suveikė.
  -Patiko, kad sutvarkė kalendorius, dabar patogiau peržiūrėti event'us.
  -Taipogi notification juostos patobulinimai patiko, t.y. kaip pateikiami event'ai ir ištrinami notification'ai.

  Ko trūksta dabar, tai lietuvių kalbos, two-step verification iCloud Lietuvai, Safari optimizacijos ir Apple maps paieškos sistemos patobulinimų, nes labai dažnai pateikiamos klaidingos vietovės arba išvis neranda.

 5. O man iš nepatinkamu dalykų, tai kad kai skambina žmogus, panaikino portretą per visa ekraną. Dabar liko tik maža nuotrauka :)

 6. Aš nepastebėjau kokių nors radiklių pagerėjimų iPhone 4S baterijoje...

 7. Kai kurie iPhone 5s savininkai, po atnaujinimo į iOS 7.1 praneša, kad neveikia Touch ID, nepadeda nei iš pirštų atspaudų nuskenavimas iš naujo nei „restore“. Sprendžiant iš peržiūrų ar atsakymų kiekio Apple diskusijų forume, panašu, kad tai palietė tik nedidelę dalį iPhone 5s vartotojų.

  • Na touch id pas mane nuo pirmos dienos veikia puikiai,gal viena karta nenuskaite,o va draugo atvikščai,nežinau kame bėdos as pirkau iš Amerikos o draugas iš Europos 5s tai gal čia bėdos ?

   • Man tiek JAV tiek ir LT pirkti įrenginiai veikia vienodai gerai. Nemanau, kad yra koks nors skirtumas. Gal brokuotas pasitaikė arba kokie kiti išoriniai veiksniai paveikė. Gal draugui vertėtų perskenuoti pirštukus taip kaip jis juos deda ant sensoriaus, nesistengiant gauti geresnio piršto atspaudo, o gaunant tokį, kokį paprastai pateikia iPhone. Taip pat gali būti nebloga mintis perskenuoti ir kaskart kai prašo pakartoti - pakišti kitą pirštą. Tokiu būdu galima visus 10 pirštų aktyvuoti.

 8. ir man nepatiko,kad portretas ne per visa ekrana, gal galima padaryti,kad butu per visa ekrana skambinanciojo nuotrauka?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų