Feedly migruoja į savo naują RSS serverį

Feedly migracija RSS

Greičiausiai nereikia priminti, kad po poros savaičių (liepos 1 d.) Google nutrauks savo Google Reader paslaugos tiekimą. Gera naujiena ta, kad Feedly pradėjo savo vartotojų duomenų migraciją iš Google Reader į Feedly serverį.

Prieš porą dienų prasidėjo iOS, Android ir kompiuterių Feedly vartotojų duomenų migravimas. Vartotojui nereikia nieko daryti, nebent atsinaujinti savo aplikaciją. Jei nematote smagaus žalio pranešimo apie atliktą duomenų migravimą, nenusiminkite - jūsų duomenys dar „eilėje“. Po šio pranešimo pasirodymo jūsų įrenginio ekrane, daugiau nebepriklausysite nuo Google serverių skaitydami RSS žinutes. Feedly planuoja ir kitiems programuotojams leisti savo aplikacijas pajungti prie savo sistemos.

Vienintelis nemalonus dalykas yra tas, kad migravimo metu „pasimeta“ neperskaitytų žinučių skaitliukas, tačiau visa kita veikia puikiai. Dabar galima ramiau laukti, Google Reader serverio atjungimo.

Tie kas skaito RSS žinutes iš Google Reader serverio ir savo kompiuteriuose naudodami atskiras, specialiai tam tikslui sukurtas programėles (ne naršyklėje) dar turi šiek tiek rūpesčių. Aš naudoju Reeder aplikaciją skirtą OS X, kurios iOS skirta versija jau atnaujinta ir leidžia naudotis kitų serverių paslaugomis, tačiau Mac’ams skirtos aplikacijos atnaujinimo dar reikia laukti. Silvio Rizzi, Reeder aplikacijos kūrėjas žada atnaujinti ir OS X skirtą aplikaciją, tačiau kol kas jokių šio pažado tesėjimo ženklų nesimato. Laukiam….

Jei kas naudojate kokią nors patogią (leidžiančią patogiai organizuoti duomenis) RSS skaitymo aplikaciją - pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kazkada intensyviai naudojau, bet jau kazkaip atgyveno RSS. Twitteris tam dalykui labai gerai susidoroja arba ios ir androide Goggle Currents.

    • Žiūrint kokiam tikslui naudoti. Dauguma su spauda susijusių žmonių naudoja RSS dėl jo tam tikslui daug patogesnis. Aš sugrupavęs naujienas pagal grupes, per dieną peržvelgiu apie 10-15 tūkstančių straipsnių iš kurių apie 200-300 perskaitau, naudodamasis Twitter'iu to negalėčiau padaryti, nes jame per mažai informacijos ir man tektų spausti ant kiekvieno Tweet'o ir sugaiščiau daug daugiau laiko. Ne visi, man reikalingi, šaltiniai naudoja Twitter'į, o jei ir naudoja tai žinutės jame (pas kai kuriuos stipriai skiriasi juo publikacijų skaičiaus Twitter'io nenaudai, o dažnai ir vėluoja), Lietuvoje jo spauda išvis nenaudoja, tiesa lietuvišką spaudą skaitau gana retai nes nedomina kas girtas kada savo vaiką kirviu užkapojo kaip ir „Lietuvos spaudoje rašomos senos naujienos iš užsienio“.
      Žinoma, paraleliai naudojamas ir Twitter'is, bet tik kaip pagalbinė, bet ne pagrindinė priemonė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų