Garso nustatymai iš meniu juostos „macOS Sierra“

Muzika - reguliavimas

„Apple“ vis tobulina savo rodos ir taip pakankamai tobulas operacines sistemas padarydamas jas vis patogesnėmis naudoti.

Vienas iš geresnių pavyzdžių įrodančių, kad „Apple“ tobulina „Mac“ kompiuteriams skirtas operacines sistemas yra ne naujų galimybių jose patalpinimas, o smulkmenose, kaip antai garso reguliavimas sistemos meniu juostoje. Naujasis „Apple“ sprendimas reguliuoti garsui, įdiegtas „macOS Sierra“, yra iš ties gerokai patogesnis.

Jei „Mac“ kompiuterio meniu juostoje nematote garsiakalbio piktogramos – ją aktyvuoti galite: System PreferencesSound → varnele pažymėję Show volume on menu bar. Dabar garsą reguliuoti bei išvesties įrenginius pasirinkti galite tiesiog pele spustelėję ant šios piktogramos.

Paspaudus ant garsiakalbio piktogramos „macOS Sierra“ galima reguliuoti garsą ir pasirinkti išvesties šaltinį.
Paspaudus ant garsiakalbio piktogramos „macOS Sierra“ galima reguliuoti garsą ir pasirinkti išvesties šaltinį.

Iki „macOS Sierra“ tiesiog paspaudus ant garsiakalbio piktogramos buvo galima reguliuoti tik garsą ir norint matyti išvesties įrenginius reikėjo prieš paspaudžiant ant piktogramos klaviatūroje nuspausti Alt ⌥ klavišą.

Nuspaudus Alt ⌥ klavišą ir tada spustelėjus ant garsiakalbio piktogramos macOS Sierra“ meniu juostoje, specialus garso reguliavimo parinkčių meniu bus papildytas ir garso įvesties parinktimis kur galima greitai ir patogiai persijungti tarkim iš ausinių mikrofono į „Mac“ mikrofoną.

Paspaudus Alt klavišą „macOS Sierra“ meniu juostoje, garso parinkčių meniu papildomas garso įvesties šaltiniais.
Paspaudus Alt klavišą „macOS Sierra“ meniu juostoje, garso parinkčių meniu papildomas garso įvesties šaltiniais.

Galimybė pasirinkti garso išvesties šaltinius nespaudžiant Alt ⌥ klavišo - gali pasirodyti ne toks jau ir didelis patobulinimas, taip ko gero ir yra, tačiau jis padaro jaudinimąsi sistema dar paprastesnį ir tai turėtų teigiamai įvertinti tie, kam dažnai tenka šia funkcija naudotis.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. O man kaip tik kai garsas reguliavos vertikaliai, o ne horizontaliai, kaip kad yra dabar, tai buvo zymiai patogiau !

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų