Nuomonė: „Powerbeats2 Wireless“

Tema: Muzika
„Powerbeats2 Wireless“ ausinės

Idėja aprašyti„ Powerbeats2™ Wireless“ ausines kilo po to kai keli nepažįstami žmonės sporto klube paprašė pasidalinti naudojimosi įspūdžiais. Vienas, kitas kolega darbe klausė to paties, tad jei žmonės klausia, vadinasi gali būti įdomu.

Nors rinkoje yra didelė tokių ausinių pasiūla ir rinktis tikrai yra iš ko, bet nesileisiu į jokius palyginimus, nes ausinių nesirinkau. Gavau jas dovanų, o dovanotam arkliui, kaip sakoma, į dantis nežiūri, tad pasidalinsiu asmenine patirtimi, kuri apsiriboja tik šiomis ausinėmis.

„Powerbeats2 Wireless“ ausinės

Nuo tos dienos kai šios ausinės atsirado mano rankose (2015 m.), šis modelis lyg šiol nepasikeitė. Atsirado tik naujų spalvų, kurios buvo priderintos prie Apple Watch sportinių dirželių, nes kaip ten bebūtų, šios ausinės skirtos aktyviai sportuojantiems žmonėms. Prie tokių priskiriu ir save. Tie, kurie dažnai bėgioja ar kitaip aktyviai juda, pritars, jog paprastos ausinės, kurios tiesiog įsistato į ausis yra prasčiausias pasirinkimas. Suprakaitavusi ausis jų nelaiko, o pastovus pataisymas labai erzina. O dar tas tabaluojantis laidas…

Visus, kurie klausinėjo pagrinde domino 3 dalykai: garso kokybė? kiek trunka įkrovimas? kiek „laiko“ baterija? Ir iš tikro - tai yra svarbiausi klausimai renkantis tokio tipo ausines.

Tai kas yra dėžutėje mažai ką domina, o ten yra dėklas, įkrovimo laidas, ausinių antgaliai skirtingoms ausims ir žinoma du „Apple“ lipdukai. Atsparumas vandeniui ar prakaitui - viskas yra. Jos taip pat veikia kaip laisvų rankų įranga.

Kaip groja?

Reikia pripažinti - ausinės nėra pigios. Šiandien „iDeal“ ir „iDream“ siūlo jas už 199,95 € (už tiek jos parduodamos ir oficialioje „Beats“ svetainėje). Kai tokia kaina - gamintojas tiesiog negali sau leisti prastos garso kokybės. Rinkoje tikrai galima rasti ir pigesnių variantų ir net neabejoju tokios pat kokybės, bet jei esate pasiruošę pakloti nemažą sumą būtent už šias ausines, būkite ramūs - garso kokybė jus pilnai tenkins. Malonus atradimas buvo ir tas, kad sportuojant lauke ir grojant muzikai pakankamai garsiai, neprarasdavau budrumo ir tarkime bėgdamas girdėjau artėjančius automobilius ar iš tolo „pypsintį“ ir duoti kelią prašantį dviratininką, o sportuojant lauke tai yra labai svarbu.

Kiek trunka įkrovimas?

Naudojant ausines niekada nefiksuodavau kiek trunka pilnas įkrovimas, bet dabar specialiai visiškai iškroviau ir užfiksavau laiką. Įkrovimo nuo elektros lizdo truko 1 val. 10 min. Tai, kad „Beats“ rašo, jog 15 minučių įkrovimas užtikriną apie 1 val. klausymosi yra tiesa.

Kiek „laiko“ baterija?

„Powerbeats2 Wireless“ ausinės

„Beats“ tikina, jog pilnai įkrautos ausinės veikia 6 val. Pabandžiau paeksperimentuoti ir įkrautas ausines palikau pilnu garsu groti nuo 00:00 ir atsikėlęs 4:28 val. ryte radau jas dar veikiančias, o ausinių baterijos įkrovimo indikatorius rodė, jog likę 30 proc. Pabudęs 6:21 val. ausines jau radau išsikrovusias. Daugiau eksperimento nekartojau, bet darau drąsią išvadą, jog 6 val. jos tikrai groja.

Sporto klube arba bėgant įprastai užtrunku apie 1,5 val. ir tuo metu neklausau pilnu garsu (nesveika), tad baterijos apkrovimas yra gerokai mažesnis ir dėl šios priežasties, vieną kartą įkrovus ausinių akumuliatorius, aš galiu sportuodamas klausytis muzikos 5–6 dienas.

Jau rašiau, kad tai ausinės sportuojantiems, bet tai nereiškia, jog jų negalima dėvėti, tarkime, einant į darbą. Tiesiog dėl ryškių spalvų (išskyrus klasikinę juodą) nelabai dera prie „haute couture“ aprangos, o dėl savo formos jos styro išsikišusios į šonus, tad jei dėvite kepurę (tarkime žiemą) ir jums rūpi kaip atrodote – toks derinys ant galvos tikrai pritrauks aplinkinių žvilgsnius. Šiltuoju metu problemų dėl išvaizdos nekils, bet aplinkinių dėmesį vis tiek pritrauksite, nes sutikite, „Beats“ yra gerai žinomas ir išsiskiriantis prekės ženklas.

Ir pabaigai, ko gero svarbiausias dalykas: pamiršau ką reiškia susipainiojęs ausinių laidas. Tiesiog išsiimu, prisijungiu ir klausau.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Daniel „iMHO“

Apple entuziastas, iMHO tinklaraščio Facebook'e autorius, rašantis iš idėjos objektyvias ir subjektyvias naujienas bei mintis apie obuolinę kompaniją ir ne tik.

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Su nekantrumu laukiu šių ausinių. Turiu QC20, triukšmą neutralizuojančias,nieko panašaus, pagal garso kokybę ir komfortą nebuvau turėjęs. Jau nekalbant apie garso kokybę, ypatingai noriu pabrėžti ergonomiškumą,dėvėjimo malonumą,tiesiog jų nejauti,atrodo,kad visą gyvenimą buvai su jomis. Ir tai ne tik konkretus modelis.Ne veltui šio gamintojo ausinės ir įgarsinimas naudojamas JAV karinėje,kosmoso technikoje,sudėtinguose objektuose įgarsinimui.
    https://www.bose.ie/en_ie/products/headphones/earphones/soundsport-wireless.html

  2. Alternatyva, Jabra Pulse (kaina nuo 150-199€), minusas, kad akumas laiko šiek tek praščiau 4,5-5 val., 3-4 treniruotes, pliusas pulso matavimas (aktualu vyresniems sportuojantiems), virtualus treneris pulsas, kiek laiko bėgai, atstumas ir t.t. laikosi puikiai (bent man). toliau viskas panašiai kokybė gera, man pliusas kad nėra lankelio per ausį, po daugiau nei metų naudojimo jokiu nusiskundimų nėra.

  3. Na jei nebetureciau kur det pinigu, tai nusipirkciau ir as tokias ausines.

  4. Kam "biski" gaila pinigu, isbandykit sitas: aliexpress.com/...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų