OWC pristatė 13-os jungčių „Thunderbolt 3 Dock“ stotelę

OWC pristatė naują trylikos skirtingų jungčių „docking“ stotelę galinčią veikti su naujais „MacBook Pro“ kompiuteriais.

„OWC“ (Other World Computing) - amerikiečių kompanija besispecializuojanti „Mac“ kompiuterių patobulinimuose ir jiems skirtos įrangos gamyboje, ketvirtadienį pristatė „Thunderbolt 3 Dock“ stotelę turinčią trylika skirtingų jungčių. Prie naujų „MacBook Pro“ pajungta „Thunderbolt 3 Dock“ gali krauti kompiuterio akumuliatorių ir perduoti duomenis per skirtingas jungtis iki 40GB/s greičiu.

Jungčių įvairovės naujuose „MacBook Pro“ pritrūkę šių kompiuterių naudotojai „Thunderbolt 3 Dock“ galės pajungti USB 3.1, „FireWire 800“, „Ethernet“, „Mini display“, SD kortelių skaitytuvą, kombinuotą mikrofono ir ausinių jungtį bei galės pajungti savo įrangą prie skaitmeninės audio jungties.

Reikia paminėti, kad „Thunderbolt 3 Dock“ suderinama ne tik su „MacBook Pro“ ar „MacBook“ kompiuteriais bet ir PC.

Šiuo metu jau pradėtas išankstinis įrenginio užsakymų priėmimas. Išankstinių užsakymų metu „Thunderbolt 3 Dock“ kaina yra 279 USD. Papildomai, prie stotelės pridedamas 0,5 metro ilgio „Thunderbolt 3 40Gb/s USB-C“ laidas, kurio kaina įsigyjant atskirai yra 24,95 USD.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Adapterių verslas klesti:))) ~300 USD. Fantastika.

  • Tokio tipo Dock'ai visada turėjo paklausą tarp žmonių, kurie savo kompiuterius tamposi iš darbo į namus, nepriklausomai nuo to ar naudojami PC ar Mac kompiuteriai. Juos naudojant, pavyzdžiui atėjus į biurą, nereikia jungti monitoriaus, tinklo laido, diskų ir kitų periferijų prie savo kompiuterio - pajungei kompą prie dock'o vienu laidu (dauguma dabartinių kompų nėra suderinami su Dock'ais į kuriuos kompas įstatomas) ir viskas.

   Ir kodėl gi ne 300USD jei pvz toks Lenovo gargaras kainuoja 250USD (su nuolaida, nes įprasta kaina 299USD)?

 2. Gal, bet praeitos kartos MBP visa tai turejo ant dvieju korpuso šonų ir nebuvo jokios problemos:) o panaikinti viska galima. Kitos kartos MBP gal pvz išmes klaviatura visai. O kam tokio pasenusio ivesties budo reikia? Diktuokit viską per SIRI. Ji nesupranta lietuviškai? Jusu problema, išmokit kita kalba. Nenustebčiau.

  • Yra žmonių kategorija, kuriems visada geriau taip kaip buvo anksčiau: „senais gerais laikais“. Taip, anksčiau ir dangus buvo žydresnis, ir karvės mūkė gražiau ir automobiliuose buvo atsarginis ratas. Bet taip buvo anksčiau ir tai nėra amžinos vertybės IMHO.
   Kalbant apie portų replikatorius ir docking stationus - aš ir daug mano pažįstamu net ir naudodami krūvą portų turinčius kompiuterius, kai juos tenka nešiotis namai - darbas, naudoja tuos įrenginius. Ne todėl, kad trūksta jungčių, o todėl, kad taip patogiau.
   Jei „Apple“ nuspręs, kad nereikia klaviatūros - visada bus kas pagamins tą klaviatūrą ir jei jos reikia - bus galima naudoti. Blogiau tokiu atveju gal būtų tai, kad jei „Apple“ pagamins kompą be klaviatūros, tai netrukus taip pasielgs ir kiti.
   Kas link Siri ir lietuvių kalbos, tai lietuviškai kalba kiek daugiau žmonių nei jų apsistoję Manhattan'e - viename iš Niujorko rajonų. Gal ir tabore gyvenantys čigonai norėtų, kad LR Seimas valstybinius dokumentus leistų ir čigonų kalba ar per TV žinias rodytų čigoniškai… Beje čigonų požiūris ir realios pastangos turėti ką nors savo kalba yra panašios į lietuvių.

   • Bet štai Google ne tik supranta lietuviškai bet ir gali balsu diktuoti ir atpažįsta. Dar netobulai bet vistiek. Tad ne tame čia esmė. O nuoseklumo ir inovatyvumo Apple dabar kaip niekad trūksta. Po 10 metų Apple "fanboyinino" šiemet pirmą kartą nieko naujo iš jų nenoriu pirkti.

    • Visiškai pritariu. Pavyzdžiui man keista matyti, kad OS, iOS palaiko vietnamiečių kalbą?! ? Nieko prieš juos neturiu ir nesvarbu, kad jų virš 60 milijonų. Manau turimu Apple produkcijos kiekiu mes juos lenkiam ?

     • Vietnamiečių daugiau nei 90 mln., bet ne čia esmė. Pavyzdžiui slovakų yra kiek daugiau nei 5mln. ir iOS jų kalbą palaiko. Sunku pasakyti kaip ir kodėl yra pas Apple, gal ji turi kokias lenteles, pagal kurias sprendžia, tarkim kur ne vien gyventojų kiekis lemia o kokia nors gyventojų kiekio, kalbos paplitimo ir GDP/capita išvestinė. Manau čia tik Apple žinomi svertai, kurie jos sprendimus gali nusverti į vieną ar kitą pusę.

 3. Ir vėl žmogėnams užkliuvo tie naujieji Macbook /Pro, Aš bet kokiu atvėju už... Už Ramūno/Apple požiūrį. Viskas su tais kompiuteriais gerai. Nematau jokio diskonforto, jei esi sumanus - surasi būdą, kaip savo naujuoju Mac'u naudotis, jei kažko neišeis, darysi išvadas - surasi išeitį (išeičių yra).
  Tiesą pasakius, toks įspūdis, kad čia pasaulio pabaiga, didžioji dauguma, čia verkia. Aš suprantu, kad naujovės šiek tiek glumina, išmuša iš vėžių, keičia mūsų įpročius, reikia investuoti, bet taip ir turi būti. Tų pavyzdžių/argumentų Ramūnas pasakė - ne vieną. Nemanau, kad šiais laikais, kai perdega (iš seniau - buvusi) kaitrinė lemputė, mes jas keičiame tokiomis pačiomis ar, kai seną būstą renovuojame, viską keičiant (elektros instaliaciją), mes perkamės tas pačias kaitines lemputes, spėju, dauguma naudoja LED (bent jau fluorescencines elektros lemputes), bet gi jos brangesnės. (:

  Man tik apmaudu, kad Apple neišleido savo monitoriaus, bent jau taip galvoju, kad ir neišleis, nes pristatyme - jie minėjo, kad dirbo kartu su LG.

  P.S. Kad nebūtų išeičių (docking station, adapter), tai būtų kita kalba.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų