„iPhone 7“ pranašystės likus vos porai dienų iki jo pristatymo

Tema: iPhone
Gandai

Nors liko visai nedaug iki to momento, kada apie naują „iPhone“ modelį išgirsime iš pirmų lūpų, bet visada smalsu išgirsti pranašystes susijusias su „Apple“ produktais dar iki joms tampant oficialia tiesa - iš patikimų orakulų.

vargu ar besidomintiems „Apple“ technika reikia kaip nors atskirai pristatyti „KGI Securities“ analitiką Ming-chi Kuo. Per pastaruosius kelis metus šis vaikinas išpranašavo nemažai dar neanonsuotų „Apple“ gaminių naujovių ir daugeliu atvejų jis neklydo.

Vakar Ming-chi Kuo paskelbė savo ataskaitą, kurioje surinko pilną „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ pranašysčių sąrašą. Analitiko pranašystėse nėra ko nors netikėto ar to, ką sekantys „Apple“ gandus nebūtų girdėję. Tačiau dabar galima į viską pažvelgti vienoje vietoje.

 • Penkios spalvos: sidabrinė, auksinė, rausvo aukso, tamsiai juoda (vietoje „space gray“) ir „piano black“ juoda;
 • Trys talpos: Kuo teigimu startinis, mažiausią talpą turintys naujųjų „iPhone“ modeliai turės 32 GB disko talpos. Daugiau vietos „iPhone“ norintys turėti galės rinktis 128 GB ir 256 GB modelius;
 • Operatyvi atmintis (RAM): didesniuose „iPhone 7 Plus“ modeliuose bus diegiama 3 GB operatyvios atminties. Mažesnieji „iPhone 7“ liks su 2 GB.
 • Kamera: dviejų objektyvų kamera apjungs „telefoto“ ir plataus kampo fotografavimo galimybes, kurių kiekviena vaizdą fiksuos 12 megapikselių jutiklyje. Sakoma, kad ši kombinacija leis priartinimą/nutolinimą veikti panašiai į optinį bei turės į „Lytro“ panašų funkcionalumą leidžiantį ryškumo tašką perkelti po to kai nuotrauka jau nufotografuota.
 • Apsauga nuo drėgmės: orakulas pranašauja IPX7 standartą atitinkantį „iPhone“ ir „Apple Watch“ atsparumą drėgmei. Tiesa, abejojama ar šią funkciją „Apple“ pristatys. Anksčiau ganduose sklandęs galimas mechaninio „Home“ mygtuko atsisakymas padėtų įrenginį padaryti labiau atsparų vandeniui.
 • Audio jungtis: Kuo patvirtina anksčiau pasirodžiusią informaciją apie tai, kad „Apple“ atsisakys standartinės 3,5mm audio jungties, o naujuosius „iPhone“ komplektuos su „EarPod“ ausinėmis turinčiomis „Lightning“ jungti bei dėžutėje taip pat bus ir iš „Lightning į 3,5mm audio“ adapteris. Kalbant apie tai kodėl „Apple“ imsis tokio sprendimo – manoma, kad po 3,5mm jungties pašalinimo atsiradusią laisvą vietą kompanija panaudos naujam, tobulesniam „3D Touch“ jutikliui. Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, kad „Apple“ eilėje šalių įregistravo „AirPod“ prekės ženklą ir galimai naujieji „iPhone 7“ bus komplektuojami su belaidėmis ausinėmis, tačiau Kuo šito nemini.
 • Procesorius: Naujuose „iPhone“ modeliuose bus diegiamas TSMC gamybos „A10“ procesorius veikiantis 2,4 ir 2,45GHz dažniu.
 • Ekranas: Sakoma, kad naujame „iPhone“ bus diegiami „Wide Color“ ekranai, tokie į kokius žvelgia „iPad Pro“ naudotojai, kurie geba atvaizduoti dar tikresnes spalvas. Tiesa, nėra aišku ar naujuose „iPhone 7“ bis naudojama „True Tone“ technologija, kuri keičia spalvas atitinkamai nuo aplinkos apšvietimo.
 • Blykstė: orakulas teigia, kad „Apple“ naujuose „iPhone“ diegs keturių šviesos diodų blykstę: du diodai šiltai ir du šaltai šviesai.
 • Garsas: Kuo teigia, kad laikant telefoną „landscape“ padėtyje - bis galima mėgautis „stereo“ garsu.
 • Nuotolio jutiklis: Nuotolio (proximity) jutiklį naujuose „iPhone“ modeliuose „Apple“ pakeis į veikiančius lazerinių technologijų pagrindu.
 • NFC: Sakoma, kad naujieji „iPhone“ palaikys „FeliCa NFC“ - kol kas tik Japonijai.

Kalbant apie gandus susijusius su „iPhone 7“, „Daring Firevall“ žurnalistas John Gruber atkreipė dėmesį į vieną neseniai per NDTV televiziją transliuotą Tim Cook interviu, kur „Apple“ vadovas sakė jog kompanija išleido pieštuką (angl. pencil), o ne parkerį (angl. pen) ir tai jo manymu didžiulis skirtumas. „Manau Steve jis labai patiktų. Jei kada pamatytumėte ką su "Stylus" galima padaryti "iPad" ar "iPhone" – suprastumėte koks jis nuostabus“, - sakė Tim Cook. Iš šių Tim žodžių galima manyti jog kompanija kuria galimybę „Apple Pencil“ būti panaudotam ir su „iPhone“. Gruber manymu, tam kad „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ palaikytų „Apple Pencil“ - kompanija naujuose „iPhone“ modeliuose naudos mažu vėlinimu pasižyminčius ir 240 kartų per sekundę galinčius „pencil“ poziciją fiksuoti ekranus.

Naujovių sąrašas netrumapas ir jei tik visos šios spėlionės taps tiesa - reikia tikėtis, kad „Apple“ nuo savęs dar sąrašą papildys ilgiau laikančia baterija, o jei atsiras ir belaidžio įkrovimo galimybė - tai daugelis „iPhone“ naudotojų tikrai turėtų būti laimingi.

Daug pasikeitimų tai ar mažai spręsti Jums. Liko visai nedaug iki sužinosime tiesą ir apie tai ar ir šį kartą „Apple“ orakulas neprašovė pro šalį.

Jei norite būti pirmųjų išgirdusių naujo „iPhone“ modelio naujoves - patalpinkite priminimą apie „Apple“ specialų renginį savo kalendoriuose.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Geriausia naujiena būtų 32 GB talpa ir didesnė baterija. Beja OS 10 Beta naudoju nuo išleidimo ir viskas joje veikia idealiai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų