Naujas „iPhone“ bus pristatytas rugsėjo 7

Temos: Apple, iPhone

„Apple“ išsiuntinėjo žurnalistams pakvietimus į rugsėjo 7 dieną vyksiančią spaudos konferenciją, kurioje bus pristatytas naujas „iPhone“ modelis.

„Apple“ paskelbė, kad specialus „Apple“ renginys vyks rugsėjo 7 dieną, „Bill Graham Civic Auditorium“ San Francisco, 20:00 Lietuvos laiku.

iPhone“ gamintoja mėgsta savo pakvietimuose užšifruoti tam tikrą informaciją, taip sukeldama spėlionių audras. Pirma ką galima spėlioti iš pakvietimo į renginį paveikslėlio yra tai, kad „Apple“ nori pasakyti jog naujame „iPhone“ bus atnaujinta fotokamera. Apskritimai formuojantys pakvietime „Apple“ logo fragmentą vadinami „boke“ (angl. bokeh) ir yra vienas iš dalykų, kuriuos fotografuojant mobiliais telefonais yra sunku išgauti, pagrinde dėl mažo jutiklio. Norint gauti gražų „boke“ įprastai reikia labai atviros diafragmos ir didelio jutiklio – iš principo tai šviesos patekimo ant jutiklio trūkumas, kurį fotografai neretai naudoja kaip privalumą.

Reikia pasakyti, kad panašiai gali atrodyti iš šviesa atsispindinti tamsiame vandenyje, kas galėtų reikšti drėgmei atsparų „iPhone“. „iPhone 6s“ galima manyti esant atspariu drėgmei, tačiau oficialiai „Apple“ šito nedeklaruoja.

Pasirinkta „Apple“ renginio diena, gali leisti manyti, kad sekantis „iPhone“ modelis vadinsis „iPhone 7“. Žinoma, tai gali nereikšti nieko ir šis telefonas vadinsis „iPhone SE“.

Gandai apie naują „iPhone“ modelį pradėjo praėjus vos porai mėnesių po to kai „Apple“ pradėjo prekiauti „iPhone 6s“. Kalbama, kad naujasis „iPhone 7“ kurio pavadinimas buvo sakoma gali būti ir „iPhone SE“ neturės 3,5mm audio jungties, bet bus komplektuojami su „AirPods“ - belaidėmis ausinėmis. Taip pat tikimasi, kad mažiausią talpą turintis naujasis „iPhone“ bus 32GB talpos, o didžiausia talpa sieks 256GB. Internete taip pat buvo „girdėti“ gandų tai apie mėlyną, tai apie „space black“ spalvos naująjį „iPhone“.

Renginio metu taip pat tikimasi, kad „Apple“ pristatys ir prieš 18 mėnesių išleisto „Apple Watch“ naują modelį ypač turint omenyje „watchOS 3“, kurios vis naujesnės beta versijos pasiekia registruotus „Apple“ programuotojus. „Apple Watch 2“, kurio prekybą tikėtina kompanija norės pradėti dar iki žiemos švenčių, tikimasi geresnio našumo, ilgiau laikančių akumuliatorių ir papildomo GPS funkcionalumo.

Kalbant apie „MacBook Pro“ kompiuterius, kuriuos jau būtų gražu kompanijai atnaujinti – jų pasirodymo laukiama jau seniai, tačiau vargu ar jie bus paminėti renginio metu. Nors jei naujuose „MacBook Pro“ modeliuose „Apple“ įdiegs OLED lietimui jautrią panelę su „Touch ID“ – gal ši naujovė privers kompaniją paminėti ir šiuos kompiuterius „iPhone“ renginio metu.

Kaip ir įprastai, savo „iPhone“ renginį „Apple“ transliuos internetu ir jį tiesiogiai stebėti bus galima iš „iOS“ įrenginių per „Safari 7.0“ ar naujesnę, „Mac“ kompiuterių su „OS X 10.8.5“ ir „Safari 6.0.5“ ar naujesne versija, antros kartos ar naujesnius „Apple TV“ bei PC su „Windows 10“ per „Microsoft Edge“ naršyklę.

Išsiuntinėjusi pakvietimus, „Apple“ atnaujino ir „Siri“ duomenų bazę ir dabar asmeniniam asistentui pasakius „see you on September 7“, galima išgirsti tokius atsakymus:

 • "An auspicious day!"
 • "And the 8th, and the 9th, and the 10th… in fact, I’ll be here all year."
 • "Be there or be heptagonal"
 • "Do you remember, the 7th day of September… ba da ya, dancing in September!"
 • "I can’t wait for National Acorn Squash Day either. Mmmm."

Panašiai „Siri“ atsakymus „Apple“ buvo atnaujinusi ir pernai metais prieš rugsėjo 9 vykusį renginį, kai asistento buvo prašoma duoti kokią nors užuominą „Siri, give us a hint“.

Jei nenorite praleisti renginio transliacijos – galite savo kalendoriuose rezervuoti rugsėjo 7 dienos 20:00–22:00 „Apple“ renginiui. Paprasčiausia tai padaryti paspaudžiant ant kalendoriaus piktogramos esančios žemiau ir patalpinant atitinkamą įrašą savo kalendoriuje.

Specialus Apple renginys 2016 metų rugsėjo 7 d.
Atsisiųsti priminimą >
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Panašu, kad tai bus mažiausiai rinkoje laukiamas iPhone modelis

 2. Aš asmeniškai irgi labiau laukiu 2017 metų modelio (planuoju tais metais keisti telefoną iš jau senoko, bet dar puikiai veikiančio 5s). Tačiau ir šių metų modelis bei pats pristatymas yra laukiamas ir manau bus įdomus. Nors pats modelis tikrai mažiau laukiamas šiųmetinis :)

 3. Na, man tai visada smagu pamatyt ką jie ten rodo naujo. Bet pačiam tai aktualus yra labiau 2018-tų ar net 2019-tų metų modelis :)

 4. to Marius A.

  Noriu atkreipti dėmesį, kad 2017 metų modelis bus jubiliejinis (10 metų), todėl labai tikėtina, kad būtent jis turės didžiausią kokybinį šuolį.

 5. Niekas manęs neprivers keisti telefono dėl vienos ar dviejų papildomų funkcijų telefone. Todėl telefoną keičiu maždaug kas 3 metai arba pagal poreikį. Tokiis pirkėjus lengva prognozuoti pagal ciklus. Dar dalis gaus dovanų savo pirmą iphone, kita dalis pereis iš Android stovyklos, kai supras, kad kiekvienas operacinės sistemos atnaujinimas kainuoja tiek, kiek naujas telefonas. Sunkiausia prognozuoti nusivylusius.

 6. Vis galvoju, kada man atidaryt antinarkologini apple skyriu :D

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų