„Kitų tab'ų“ uždarymas „Safari“ naršyklėje

Viena iš patogių mano dažnai naudojamų, tačiau kitiems mažai žinomų funkcijų leidžiančių uždaryti „kitus“ naršyklės „tabus“.

Tikriausiai dažnas mūsų naršyklėje atidarome begales „tabų“, kurie vėliau net ir nebenaudojami lieka atidaryti ir taip nepadeda kompiuteriui veikti greičiau. naujausioje „Safari“ versijoje galima „pininti“ dažniausiai naudojamas svetaines ir tokiu būdu greitai pasiekti jose esančią informaciją. „Close Other Tabs“ funkcija leidžia greitai uždaryti visus neaktyvius naršyklės aplikacijoje atidarytus „tab’us“ ir taip pasivalyti nuo atidarytų su „gal kada nors perskaitysiu“ mintimi ir amžiams pamirštų svetainių puslapių, kurios naudoja kompiuterio resursus.

„Close Other Tabs“ yra viena iš „sanitarinių“ funkcijų esančių „Safari“ naršyklėje. Daug kas šios patogios funkcijos nepastebėjo, nes norint ją pamatyti „Safari“ naršyklės meniu – reikia nuspausti Alt ⌥ klavišą.

Kaip ir daugelį dalykų „Mac“ kompiuteriams skirtoje operacinėje sistemoje, uždaryti „Safari“ naršyklės „tab’us“ galima keliais būdais, tad kiekvienas gali rinktis jam labiausiai priimtiną.

Pirmasis būdas - meniu

Safari“ naršyklės meniu pasirinkus File ir nuspaudus Alt ⌥ klavišą - „Close Tab“ bus pakeistas į „Close Other Tabs“.

„Kitų tab'ų“ uždarymas „OS X Safari“ aplikacijoje

Antrasis būdas - klavišų kombinacija

Vienas patogiausių ir, bent jau man, greičiausių būdų uždaryti „kitus“ „Safari“ naršyklės „tab’us“ yra Alt ⌥-Cmd ⌘-W klavišų kombinacija.

Trečias būdas - pelė ir „Alt“

Paspaudus Alt ⌥ klavišą ir pele kiekvieno „Safari“ „tab’o“ kairėje esantį ir jo uždarymui skirtą x - uždarys visus „tab’us“ išskyrus tą, kurio x paspaudėte.

„OS X Safari“ naršyklės „tab'ai“.
Jei kartais visus „tab'us“ išskyrus vieną „Safari“ naršyklėje uždarius vis tik prisiminėte, kad vienas ar keli jų buvo reikalingi - klavišų kombinacija „Undo“: Cmd ⌘-Z viską grąžins į ankstesnes vietas.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. o čia tai geras! nes šiaip, - spragsi, spragsi tuos tab’us uždarinėdamas, kol, galiausiai, uždarai net tą, kurio reikia. ačiū.

  2. Cia kalba eina apie safari 10 ant beta mac os sierra ?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų