Kalbama, kad „Apple“ vėl planuoja išleisti stiklinį „iPhone“ [gandai]

Tema: iPhone

Artėjant „iPhone“ jubiliejui analitikai kaitina „Apple“ entuziastų protus savo spėliojimais apie naują „iPhone“.

Sekančiais metais „iPhone“ švęs savo dešimties metų sukaktį ir analitikai jau dabar rinkdami informacijos kruopeles spėlioja koks bus „jubiliejinis iPhone“.

Jau anksčiau, šiais metais, internete pasirodė nuomonių, kad 2017 metais „Apple“ išleis „iPhone“ stikliniu korpusu - tokį, kokiais buvo legendiniai „iPhone 4“ ir „iPhone 4s“. Apie tokį „iPhone“ kalba ir įprastai gana tikslias prognozes skelbiantis Ming-Chi Kuo iš „KGI Securities“. Įdomus tas faktas, kad šio analitiko prognozėms paporino ir „iPhone“ korpusus tiekianti „Catcher“.

Nutiko tai „Catcher“ atstovų susitikimo su akcininkais metu. „Catcher“ vadovas Allen Horng susitikimo su akcininkais metu paminėjo stiklinio korpuso su aliuminio rėmeliu „iPhone“ modelį. Tai buvo viso labo paminėjimas ir analitikai spėja, kad labai tikėtina jog „Apple“ planuoja išleisti tik vieną tokio tipo „iPhone“ modelį. Ming-Chi Kuo kalba apie „Apple“ planus iš leisti du iš principo skirtingus „iPhone“ modelius ir skirtis jie ne tik skirtingais ekranų dydžiais, bet ir dizainu. Be viso to, analitikas teigia, kad „Apple“ panaudos OLED ekranus, kurie lengvesni ir tikslesni nei dabar „iPhone“ naudojami skystųjų kristalų ekranai ir tai leistų kompensuoti dėl stiklo panaudojimo padidėjusį įrenginio svorį.

Manoma, kad jei visuose dabar leidžiamuose „iPhone“ modeliuose „Apple“ naudoja aliuminio korpusą, tai 2017 metais tokių naujai išleistų įrenginių bus tik 40 procentų. Kalbant apie stiklo korpusą turintį „iPhone“, kai kurie analitikai teigia, kad tokį turės tik 2017 metais pasirodysiantis „Plus“ telefono versija. Tokie veiksmai nebūtų būdingi „Apple“ ir šie gandai skamba kaip mažai tikėtini - „Apple“ stengiasi išlaikyti jos leidžiamų įrenginių bendrą stilių, nepriklausomai nuo to ar tai „iPhone“, ar „MacBook“, ar „iPad“, ar „Apple Watch“.

Kitas, gerą reputaciją IT sferoje turintis veikėjas „Daring Fireball“ blogo autorius – John Gruber, neseniai rašė, kad 2017 metais „Apple“ naujuose „iPhone“ įdiegtuose OLED tipo ekranuose įdiegs ir „Touch ID“ jutiklius, „FaceTime“ kamerą ir garsiakalbį, o pats ekranas bus nuo įrenginio krašto iki krašto ir rėmelio aplink jį nebus.

Jau kuris laikas „Apple“ laikėsi dviejų metų „iPhone“ ciklo - kai didelė „iPhone“ modernizacija nutinka kas antros kartos telefono modelyje: pirmais metais keičiama „iPhone“ išvaizda, o antrais metais – „s“ raidę turinčiuose modeliuose modernizuojama aparatinė įranga.

Nėra aišku, ar kompanija ir toliau laikysis savo dviejų metų ciklo tradicijos ar sulaužys ją ir 2017 metais išleis naujo dizainoiPhone“ su ar be „s“ raidės.

Kalbant apie šių metų rudenį pasirodysiantį „iPhone“ sakoma, kad šis nestipriai skirsis nuo dabar leidžiamų „Apple“ telefonų modelių. Matyt visas didžiausias naujoves „Apple“ saugo jubiliejiniam „iPhone“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Šitas gandas man patinka :)

  2. Evoliucija spiralėmis:) nuo pirmo iki 3g buvo tik vienoje puseje stiklas, 4 ir 4s buvo "stikliniai" is abieju pusių. 5-6s, stiklai tik vienoje pusėje - dvipusis stiklas ir vėl su nedidelėm variacijom ateinančiam telefui - logiška seka:)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų