Kalbama, kad iPhone 7 stipriai pasikeis [gandai]

Tema: iPhone
Gandai

Nors iki iPhone 7 pasirodymo dar visi metai - internete ir įvairių analitikų ataskaitose, į dienos šviesą pradeda skverbtis naujos, daugiau ar mažiau pagrindo turinčios, analitikų ir kitų būrimo iš kavos tirščių ekspertų spėlionės susijusios su sekančios kartos Apple iPhone.

iPhone 6 pilkas

Kalbama, kad iPhone 7 stipriai pasikeis. Savo ataskaitoje investuotojams, „Piper Jaffray“ analitikas Gene Munster kalba kad iPhone 7 nebeliks „Home“ mygtuko, dar labiau padidės ekranas, pailgės akumuliatorių „laikymas“ bei iPhone ekranas bus padengtas safyro kristalų plokšte. Jau kuris laikas sklando gandai, kad Apple 3D Touch technologija leis atsisakyti „Home“ mygtuko ir tokiu būdu patį įrenginį padarant mažesniu - ekrano plotą padidinti.

Stebint pasikeitimus įdiegtus Apple jos naujuose MacBook kompiuteriuose, kuriuose baterijos „laikymas“ padidėjo 50% (nuo 5h iki 10h) - galima tikėtis panašaus progreso ir ateinančių kartų iPhone apjungiant mažiau energijos naudojančius procesorius, dar labiau optimizuotą programinę įrangą bei naujų kartų akumuliatorius. Abejonių, kad Apple inžinieriai ir dizaineriai triūsia stengdamiesi iPhone padaryti dar patrauklesniu ir geidžiamesniu prailgindami jo akumuliatorių darbo laiką bei įrenginį padarydami atsparesniu žmogaus veiksniams, dirba negailėdami savo jėgų ir nekyla - visos šios pranašystės tėra geri norai neturintys jokio tvirto pagrindo manyti jog žvaigždžių išsidėstymas bus palankus šių pranašysčių išsipildymui. Tai tėra gandai, nors žvelgiant į Apple patentų portfelį jie atrodo pakankamai realūs.

Kokių patobulinimų iš sekančios kartos iPhone tikitės Jūs ir ko Jums trūksta dabartiniuose iPhone telefonuose?

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 13 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Bet va pasveikti nuo apple yra didesnis prikolas nei galvoti ko truksta, nes netruksta gi nieko. Uztenka migtukines nokios :)

 2. Ne ne kolega, viskas priklauso nuo isplautu smegenu ;)

  Ten kas kuriama, jau senai sukurta gi yra. Visi mes jau bezdzioniukai turbut ir zinom. Tik turbut viska slifuoja jog mes kazko nepanaudotume, jog viskas taptu beprasmiu naudojimu. Nepavojinga bankams, nusikaltimams ar isradimams.

  • Nelabai supratau antros komentaro pastraipos minties, nors su „teksto suvokimu“ atrodo viskas tvarkoje pas mane, bent jau buvo.

   O kas link išplautų smegenų, tai dabar atsiranda visokių „bruzdančių“ neišplautomis smegenimis ir grįžtančių prie žmonijos ištakų, kai žmonės užsiiminėjo žemdirbyste ir valgė tik žolę ir t.t.
   Jei komfortas yra išplautų smegenų padarinys, tikiuosi, kad pas tave jos taip pat išskalbtos „normaliai“ ir ilsėtis nekeliauji pėsčiomis guosdamasis didžiuoju tautų kraustymusi ir negyveni uoloje vakarus leisdamas įsistebeilijęs į ant akmeninės sienos ropinėjančią musę.

 3. 1. startinis atminties kiekis >=32 GB
  2. safyrinis ekranas (kad nereikėtų plėvelės klijuoti)
  3. kad fotkintų gerai kaip šitas aparatas: http://connect.dpreview.com/post/6960876743/microsoft-provides-additional-detail-on-lumia950-and950xl-cameras
  4. video kompresija H.265/HEVC
  5. galėtų šiek tiek pastorinti: kamera neįsikištų ir talpesniai baterijai baterijai vietos atsirastų

  • Dar net nėra dizaino kaip maždaug atrodys, tai iš kur žinai, kad kamera bus išsikišusi? :D
   Aš tai norėčiau, kad beveik nebūtų briaunų, kažkas kaip infinity screen ar panašiai ir jeigu tikrai neliks mygtuko ir bus vien tik ekranas tai šaunu, nors įdomu kaip sudės touch id tada, padarys kaip samsung ekrano apačioje?iPhone 7 tikrai laukiu ir manau įsigysiu, nes dabar esu su 6 (upgreidinu į pilnus skaičius be s), tikriausiai galima tikėtis ir beats audio ar kažko panašaus įkomponavimo mano manymu, nes abejoju ar nepakeis ausinių į kaikokias labiau patobulintas, kad ir to pačio dizaino, bet galbūt geriau atkuriančias garsus (dabartinės nėra blogos, bet galėtų jas patobulinti tikrai) ir uždaro garso?Manau sulauksime ir belaidžio įkrovimo, o galbūt ir ne, laikas parodys. :)

   • Nežinau, bet buvo klausta viršuje "Kokių patobulinimų iš sekančios kartos iPhone tikitės Jūs ir ko Jums trūksta dabartiniuose iPhone telefonuose?" tai štai ir atsakiau tiksliai į klausimą. Kai pasirodo dizainai, tai dažniausiai būna jau gamybinių dalių foto ir tada fantazuoti jau būna per vėlu.

  • H.265/HEVC manau čia programinis dalykas. Sutinku - daugiau nei 10 metų senumo, nors ir labai populiarus H.264 kodekas jau morališkai pasenęs, tačiau su H.265 problema ta, kad dėl kodavimo sudėtingumo ir kompleksiškumo - norint kad kodavimas į šį standartą vyktų tokiu pačiu greičiu kaip kad vyksta naudojant H.264 - sunaudojama 10 kartų daugiau procesoriaus resursų ir atitinkamai energijos.

   Jei sekančios kartos iPhone nepanaudos stebuklingo procesoriaus ar negaus nežemiškų civilizacijų algoritmų geriau nenorėti, kad būtų įdiegtas 10 pajėgesnis procesorius, nes tada iPhone akumuliatorių gali tekti nešiotis kuprinėje, o vienoje rankoje nešiojantis iPhone kitoje nešti veikiantį ventiliatorių. Paprastai mobilūs telefonai naudojantys H.265 kodekus leidžia filmuoti tik riboto ilgumo 4K, nes dėl aukščiau minėtų priežasčių telefonų žarnos greitai užverda.

 4. Belaidžio krovimo, ir batarkės tarnaujančios bend dvigubai ilgiau nei dabar

 5. Asmeniškai aš norėčiau, kad iPhone padarytų kiek storesnį ir ne tik dėl daugiau erdvės, kurią Apple galėtų panaudoti talpesniam akumuliatoriui, bet ir tam, kad iPhone būtų patogiau paimti.
  Taip pat visiškai teigiamai pažiūrėčiau į tai, jei jo kraštai nebūtų tokie apvalūs ir taptų panašesni į 4S,5 ir 5s.
  Dėl „Home“ mygtuko išnykimo nuomonės kaip ir neturiu, bet norėčiau jei Apple nutars jį naikinti ir atitinkamai išloš daugiau vietos ekranui - nepadarytų jos daugiau, o sumažintų patį telefoną.
  Taip pat būtų smagu jei Apple pradėtų naudoti kokybiškesnę optiką fotoaparatuose ir įdiegtų optinį stabilizavimą ir ne akromegališkose iPhone versijose.

 6. Safyrinis ekranas vargu ar bus, įrenginio kaina šoktels ženkliai ir vargu ar Apple norės daryti ilgaamžiškesnį įrenginį? Nebent įves naują įrenginių liniją - iPhone Edition ;)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų