Gandai: Sekantys iPhone gali turėti kitokį ekraną ir daugiau RAM

iPhone didesnius atnaujinimus gauna kas antrame modelyje ir kaip taisyklė „s“ kartos modeliuose naujovių būna saikingai. Ar taip bus ir iPhone 6s atveju?

Sekančios kartos iPhone, greičiausiai, turės A9 procesorių, patobulintą kamerą ir daugiau RAM. Naujuosiuose iPhone taip pat gali būti panaudoti „Force Touch“ tipo ekranai.

Naujausi gandus nešiojantys vėjai „šnara“, kad sekančios kartos iPhone - iPhone 6s turės daugiau RAM ir greitesnį LPDDR4 RAM. Šio tipo RAM ne tik leistų iOS ir aplikacijoms veikti greičiau, bet ir naudotų mažiau energijos. Dabartiniai iPhone 6 ir iPhone 6 Plus telefonai turi po 1GB LPDDR3 RAM, o iPad Air 2 Apple įdiegė 2GB LPDDR3 RAM.

Kalbant apie ekranus, tai gandonešiai taip pat tvirtina, kad yra didelė tikimybė, kad naujuose iPhone modeliuose bus naudojami kitokie - „Force Touch“ technologiją palaikantys ekranai. „Force Touch“ technologiją palaikantys ekranai (jie bus naudojami Apple Watch) kaip ir „Multitouch“ palaiko paspaudimus trumpus ir ilgus, pabraukimus bei skiria keliais pirštais yra atliekamas vienoks ar kitoks veiksmas liečiant ekraną. Tačiau „Force Touch“ ekranai papildomai dar gali skirti paspaudimo stiprumą ir priklausomai nuo paspaudimo stiprumo vartotojo sąsaja gali būti suprogramuota į tą veiksmą atitinkamai reaguoti.

Taivanio Tech News rašo, kad naujieji iPhone gali turėti lankstų ekraną (ne tokį, kuris geba specialiai deformuoti tam tikras vietas). Tai nereiškia, kad telefonas bus lankstomas, tai paprasčiausiai suteiks kitokias fizikines savybes telefono ekranui.

Apple įrenginio, kuriame naudojamos lanksčios ir tąsios dalys patentas
Paveiksliukas: Apple lanksčių ir tąsių dalių iPhone patentas.

Nors šie gandai ir nuteikia optimistiškai, tačiau verčia į juos žiūrėti skeptiškai, nes tai būtų per dideli pokyčiai patobulinto „s“ iPhone modeliui. Daugelio tokių gandų nešiotojų vaizduotę audrina Apple registruojami patentai. Žiūrint į naujus Apple patentus, galima būtų teigti, kad naujuose iPhone bus ir naujoviški „Home“ mygtukai - veikiantys spyruokliniu pagrindu ir suteikiantys galimybę juos naudoti, kaip žaidimų manipuliatorius.

Apple spyruoklinio „home“ mygtuko patentas
Paveiksliukas: Apple spyruokliniu principu veikiančio „Home“ mygtuko patentas.

Taip pat pasirodė gandų, kad naujieji iPhone gali turėti gerokai patobulintą fotografavimo sistemą, juose bus naudojami du fotojutikliai ir todėl bus galima daryti kokybiškesnes nuotraukas riboto apšviestumo zonose, bei vaizdai bus su mažiau skaitmeninio triukšmo ir didesniu gyliu.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Vis dar turiu iPhone 4, pradėjo jis man strigti, tad planuoju isigyti iPhone 6, o čia jau kalbama apie kita versiją. Geras. Tempas didelis.

  2. Kai mano 5s prades strigdi, imsiu viena is sesiu turimu, nokia 6310i.

Parašykite komentarą

Į viršų