Tikriausiai nėra kitos kompanijos pasaulyje, kuri nukopijuotų Apple greičiau nei Samsung

Temos: Apple, Samsung

Milžiniškos konkurencijos mobilių technologijų pasaulis knibždėte-knibžda besitaikančiais nukopijuoti sėkmingesnį produktą ar paslaugą, nesvarbu ar tai telefonas, planšetinis kompiuteris ar operacinės sistemos funkcija.

Be begalės belaukiančių naujienų iš Apple kompanijų ir pasiruošime kopijuoti viską nuo iPhone gamintojos pakėlusių rankas kompanijų Samsung ko gero labiausiai išsiskirianti, ir ne tik tuo, kad kopijuoja beveik viską, bet ir tuo, kad tai daro geriau už kitus savo konkurentus, taip pat įnikusius į Apple kopijavimą, tokius kaip Xiaomi ir Lenovo.

Savo specialioje programuotojų konferencijoje Samsung paskelbė eilę naujovių, kurias planuoja įdiegti savo įrenginiuose veikiančiuose Android operacinės sistemos pagrindu. Visai nekeista, kad kai kurios Samsung naujovės yra iOS 8 funkcijos, kurias Apple pristatė šiais metais.

Birželio mėnesį WWDC metu Apple atskleidė kai kurias savo naujas funkcijas tokias kaip Health, HomeKit ir Continuity, kurias Samsung neilgai užtruko nukopijuoti ir pristatyti kaip savo Digital Health, Smart Home ir Samsung Flow, kurios tiksliai atkartoja iOS funkcijas. Papildomai Samsung pristatė ir Apple iBeacon alternatyvą pavadintą Proximity.

Neseniai Samsung pranešė ir apie savo pirmuosius metalinius telefonus, tame tarpe Galaxy Alpha, kurie yra senesnių iPhone kopijos.

Samsung gali neigti, kad jis kopijuoja Apple kopijas kiek tik jam patinka, nors dvi didžiulės komisijos ir nutarė, kad ji tai daro. Tikėtina, kad Samsung savarankiškai dirbto su sveikatos ir išmanių namų projektais tačiau vargu ar šie Samsung konferencijoje nuskambėję iOS 8 ir OS X Yosemite funkcijas kopijuojančių galimybių pranešimai yra paprasčiausias (eilinis) sutapimas.

Samsung Flow, ar nieko neprimena?

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. ilga ir nuobodi reklama (apie video kalbu)
    bet akivaizdžiai parodo, kiek užknisančių dialogų, norint pasirinkti, kur persiųst duomenis / tęsti darbą
    ar apple Continuity irgi tiek daug klausinėja?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų