Viena geresnių Microsoft reklamų Apple

Microsoft savo Skype žiniaraštyje paskelbė informaciją, skirtą jos Skype aplikacijos video pokalbių galimybių demonstravimui, su papildoma vaizdine medžiaga.

Praeitą savaitę Microsoft pradėjo intensyviau reklamuoti savo Skype aplikaciją ir savo Skype žiniaraštyje rašo: „Saulėtą rugsėjo rytą, Bryant parko viduryje Ljova Zhurbin stovėjo apsuptas, ant kėdžių pastatytų nešiojamų kompiuterių, kurių ekranuose buvo 11 žinomų miesto (Niujorko) metro požemių muzikantų grojančių kartu per Skype.“

Tai pirmasis skaitmeninis orkestras, kurio muzikantai grojo skirtingose metro stotelėse, o juos jungė Wi-Fi, iPhone, MacBook kompiuteriai ir „Signal Strength“ projektas.

Nors žemiau esantis video ir nėra oficiali Skype reklama, tačiau Skype žiniaraštyje ji pavadinta „Futuristinis Niujorko metro požemių muzikantų orkestras ir Skype“. Įdomus momentas šiame video yra tas, kad šiame video nesimato Windows ir PC, Windows mobilių telefonų ar kokių nors kitų operacinių sistemų pagrindu veikiančių įrenginių tik iOS ir Mac OSX bei Skype dalyvauja šou.

Paskutiniu metu Windows vartotojai gali pasijusti kiek ant ledo, nes Microsoft kompanija daugiau dėmesio skiria iOS, OS X ir net Android įrenginiams ir operacinėms sistemoms, nei savo pačios sukurtai Windows ir jos vartotojams.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 13 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Taip Microsoft pando prastumti savo atgyvenuse Skype programele ios vartotojams. Visas Microsoft pasaulis po truputi tirpsta.

  2. na, mano android ragelis vis dar gana galingas, bet skype jame viena blogiausiai parašytų programų (tiesa, pagerėjusi nuo to, kas būdavo pradžioje).
    šiaip ar taip, linkusi delsti (? "laginti")

    o profesionaliam naudojimui MS turi sukūręs LYNC - lygtais MS Exchange kontaktus naudoja jis...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų