Suplanuotas Mac Arena kraustymasis į naujus namus

Tema: Naujienos
Mac Arena kraustosi pas kitą hostingo paslaugos tiekįją

Šį sekmadienį suplanuotas Mac Arena svetainės kraustymasis į naujus namus.

Jei šį sekmadienį, o ir sekančios savaitės pradžioje jei pastebėsite kokius Mac Arena svetainės veikimo sutrikimus (tikiuosi jų nebus) - stipriai nesirūstinkite, suplanuotas Mac Arena svetainės kraustymais į naujus namus.

Taip jau nutiko, ko gero ne vienas pastebėjote, kad paskutiniu metu Mac Arena svetainė kartais tai rodė klaidas, tai visai būdavo nepasiekiama. Taip vykdavo ne dėl mano kaltės. Paslaugos tiekėją užpuolė problemų, su kuriomis jis nepajėgus profesionaliai susidoroti (nenagrinėsiu to priežasčių) lavina.

Manau, kad geras pusmetis laukimo ir „hostingo“ kompanijos bejėgiškumo, nepaprastai suprastėjusių paslaugų stebėjimo bei vilties, kad viskas pagaliau susitvarkys yra pakankamas ir padorus laiko tarpas. Jie tikrai negali manęs apkaltinti, kad nesuteikiau jiems padoraus laikotarpio išspręsti tiek techninių tiek kitų vidinių kompanijos problemų.

Reikia tikėtis, kad naujieji Mac Arena namai bus tobulesni, paslaugų kokybė geresnė ir nuo manęs nepriklausančios techninės dalies priežiūra profesionalesnė. Žinoma, visko gali nutikti - nieko nenutinka tik nieko nedarantiems, tačiau tai kas paskutiniu metu „tvėrėsi“ su hostingo kompanijos, kurios paslaugas pirko Mac Arena nutikimu vadinti jau nėra nei padoru nei teisinga.

Dar kartą atsiprašau už galimus trikdžius svetainės migravimo metu (nors dauguma jų neturėtumėte net pajusti).

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Gal dede Ramūnai jei aišku ne paslaptis, pasakys į kokius naujus namus perkele Macarena puslapi? Senas buvo serveriai.lt, o naujas koks butu tada? :) P.S Teisingas sprendimas, tikrai serveriai.lt nusirito iki dugno su savo kokybe!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų