Geriausi pasaulyje planšetiniai kompiuteriai

Jei sumanėte sau ar dovanų įsigyti planšetinį kompiuterį, matyt pats laikas pasidomėti, o kokie gi panšetiniai kompiuteriai geriausi.

iPad Air

Retai kam pagalvojus apie planšetinį kompiuterį, pirmoji į galvą atėjusi mintis būna kitokia nei iPad, kuris net tapo bendriniu pavadinimu ir man net teko girdėti kaip žmonės sako „nusipirkau/padovanojo iPad ir ištraukia iš dėklo Androidinį įrenginį“, o kai pasakai, kad čia ne Apple iPad, jie sako „na taip čia Android ar xxx kompanijos iPad’as“ :) . Tokiais momentais norisi pasakyti, kad koks nors Samsung iPad skamba taip pat kaip VAZ gamybos Ferrari, bet nutyliu… kam gadinti žmogui nuotaiką, ji ir taip pasinaudojus tuo įrenginiu greitai dings savaime.

Business Insider apžvelgė dabar rinkoje esančius planšetinius kompiuterius ir sudarė savo geriausių pasaulyje planšetinių kompiuterių TOP’ą, taip pat, kaip ji tai daro su mobiliais telefonais.

Vieta Įrenginys Kaina
1. iPad Air 2 509,44€ (16GB)[1]
2. iPad Air 413,87€ (16GB)[1]
3. iPad mini 2 312,50€ (16GB)[1]
4. Samsung's Galaxy Tab S 422,56€ (16GB)[2]
5. Google Nexus 9 ~400,00€ (16GB)
6. Amazon Kindle Fire HDX 8.9 429,00€(32GB)
7. Sony Xperia Z2 Tablet 578,95€ (16GB)[3]
8. Google Nexus 7 373,32€ (32GB)[4]
9. Microsoft Surface Pro 3 1 000,00€ (64GB)
10. Nvidia Shield Tablet 299,99€ (16GB)
Geriausių pasaulyje mobilių telefonų lenteles rasite čia.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Turiu iPad tai galiu pasakyti kad OS didziausias trukumas tai nera daugiavartotojiskos aplinkos, jau nekalbant apie kitas smulkmenas kuriu pasigendu po android naudojimo. Kaip pats irenginys ir dizainas iPad tai aukstumoj nera prie ko prikibti.

  Oho kokios kainos Lietuvoje seno Nexus 7 visu 100€ daugiau :)
  amazon.es/ASUS-Nexus-Android-Importado-Francia/dp/B00FALYIG6/ref=sr_1_17?s=electronics&ie=UTF8&qid=1417163309&sr=1-17&keywords=nexus+7

  Jei dabar pirkciau plansete turbut rinkciausi su Androidu, mane zaidimai nedomina.

 2. Iš tiesų, tai ir aš „girdžiu“ ovacijas Mascone centre, kai Apple atstovas pasako, kad dabar iPad turės daugiavartotojišką aplinką. O Androidų planšetiniai kompiuteriai turi daugiavartotojišką?

 3. Android net nera ka lyginti su Apple... net nekalbu apie plansetes... Nu toks s... su android... net mano ipad 4 geresnis uz geriausia samsung taba :)

 4. Gaila ziureti i zmones kurie perka samsung produktus :) is androido hibrida padaro

 5. Kiek zinau yra
  http://www.android.com/tablets/
  O su nauju Android 5 jau ir telefone liktai atsirado, tik dar nebandziau, telefone kazkaip to dar nereikia

 6. Ka tik truputi isbandziau, veikia telefone dabar gali kiekvienas vartotojas pagal save pasidaryti nustatymus iOS ruko. Na telefone gal tai ir nebutina, nebet del vaiku sukuri kita vartotoja, kad nepridibtu ko ar kokiam bosui nepaskambintu :) o plansetei tai net butina.

 7. Dėl to būtina, tai nesu tikras. Telefoną užrakini apsaugos kodu ir nepridirbs, be to kiekvienas turi savo įrenginius ir nėra reikalo lysti prie svetimų ypač kai dabar yra family sharing...

 8. Na negi mazam veikui dabar pirksi telefona vien tam kad kazkoki vaikiska zaidima pazaistu.

 9. Žiūrint koks tas mažas. O šiaip iPod touch mažam pilnai užtenka ir mano pažįstami būtent taip ir pasielgė, kas naujesnius, kas senesnius (jei visai mažas vaikas jam ir paprastesnių žaidimų gana), bet nupirko vaikams iPod touch ir tie drožia sau laimingi iki ausų, o tai ir pigiau, nei taisyti sudaužytą savo telefono ekraną, ar traukti telefoną iš arbatos stiklinės arba raudonuoti prieš kolegą (dėl skambučių ir vaikiškais balsais kitoje ragelio pusėje visokių „o kas sia kalbaaaa?“...).

 10. Pas mane dulka tas ipod touch, vaikams jis visikai neidomus su mikro ekranu.
  Taip jau buna kai nusiperki brangu daikta paskiau saugai kaip brangiausia daikta pasauly :)
  O siaip kaip ir minejau labiausiai to daugiavartotojiskos aplinkos truksta iPade. Telefone dar galima apseiti.

Parašykite komentarą

Į viršų