Pixelmator už pusę kainos

Panašu, kad Apple šiemet „Juodojo penktadienio“ Europoje nedarys ir neleis Apple fanams senajame žemyne įsisukti į pigiau parduodamų Apple prekių siautulį, tačiau ką vis tik nusipirkti pigiau galima

Pixelmator

„Juodojo penktadienio“ metu Apple leidžia įsigyti eilę aplikacijų ir kompiuterių pigiau, tačiau šiais metais, panašu, kad Apple šios „pirkėjų šventės“ Europoje nedarys ir šiais metais atrodo, kad „Juodasis Apple penktadienis“ vyks išskirtinai tik JAV.

Be nukainotų Apple dovanų kortelių ir kitų prekių, Apple siūlo pigiau įsigyti ir kai kurias aplikacijas. Šiais metais tokios aplikacijos prieinamos tik JAV Apple ID turintiems. Tarp pigiau platinamų aplikacijų yra ir puiki Photoshop alternatyva, lietuvaičių sukurta aplikacija Pixelmator.

Pixelmator kūrėjai, matyt savarankiškai, o gal todėl, kad patys yra Europiečiai su 50% nuolaidą šią aplikaciją leidžia įsigyti ir Europietiškus Apple ID turintiems Mac kompiuterių vartotojams. Įprasta Pixelmator kaina 26,99€, o dabar ją įsigyti galite už 13,99€. Taigi, ilgai nedelskite ir stverkite šią puikią aplikaciją, kuri daugeliui ir visiems laikams gali išgyvendinti iš jų kompiuterių Photoshop, kuri be visa kita dar ir kainuoja nežmoniškai brangiai.

Deja, bet iPad skirta Pixelmator aplikacija neplatinama pigiau, nors ji ten ir tekainuoja 4,49€.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na nzinau iki PS jam dar toloka, bet paprastam eiliniam vartotojui kuris nezino PS gudrybiu ir galimybiu pinai turetu pakakti Pixelmator

  2. Dauguma, bent jau mano sutiktų PS naudotojų, šią aplikaciją naudoja taip, kad Pixelmator galimybių jiems būtų daug kartų daugiau nei, kad jiems reikia. Didelė dalis PS naudoja tokioms reikmėms kaip spalvų patampymas ir nuotraukų apkirpimas, o tam ir Preview gali užtekti, o jei reikia dar ir kokį spuogą nuimti tai tokia aplikacija kaip Pixelmator būtų tiesiog prabanga.
    Naudoti PS tam kam dauguma jį naudoja yra tas pats kaip norint įsitikinti kad 2+2*2 yra 6 pulti atsidarinėti Excel'į ar Numbers.

  3. Iki sausio 15 apple padare 12 menesiu be palukanu pirkimus...bent jau UK ir minimum reikia isleist 399 svaru.

  4. Tokias akcijas daro ne Apple, o lizingo kompanijos perkant prekes, kurių lizingo paslaugomis naudojamasi. Būna jų ir Lietuvoje, tačiau tai niekaip nesusiję su Apple. Jei aš ateinu į parduotuvę ir sumoku visą sumą ar moku kreditine, jokių palūkanų man niekas nepadengs.

Parašykite komentarą

Į viršų