Dėmesio Mac vartotojams atnaujinantiems savo iOS įrenginius į iOS 8

iCloud Drive Dokumentai

Šiandien pasirodžius iOS 8 versijai, tie kas naudoja Mac kompiuterius turi būti dėmesingi ir atsargūs, nes vienas neatsargus žingsnis gali sugadinti nuotaiką mėnesiui.

Mac vartotojai, kurie nutarė savo iPhone, iPad ar iPod touch įrenginiuose įdiegti iOS 8 versiją, turi būti atsargūs ir nemaigyti visko kas papuola aklai sutikdami su visais pasiūlymais pasirodysiančiais po iOS 8 įdiegimo.

Savo įrenginiuose įdiegę iOS 8 pamatysite tokį langą kaip paveikslėlyje žemiau:

iCloud Drive naudojimo įspėjimas

Jei šiame lange pasirinksite „Upgrade to iCloud Drive“ neįsigilinę į tai kokia informacija pateikiama šiame lange - įgalinsite „iCloud Drive“ naudojimą ir… negalėsite su iCloud sinchronizuoti dokumentų ar failų esančių Mac kompiuteriuose, nebent juose įdiegta OS X Yosemite beta versija. Jei nesate OS X Yosemite beta vartotojas, neturėsite galimybės sinchronizuoti duomenų su iCloudMac kompiuterių, kol neįdiegsite, spalio mėnesį pasirodysiančios OS X 10.10 Yosemite į savo Mac’us.

Jei savo Mac kompiuteriuose sinchronizuojate duomenis su iCloud - pasirinkite „Not Now“ ir tokiu būdu „Documents and Data“ sinchronizavimas išliks jūsų iOS 8 įrenginyje ir jūs galėsite tuos duomenis sinchronizuoti su jūsų kitais, iOS 7 ir OS X Mavericks operacinių sistemų pagrindu veikiančiais įrenginiais.

Pasirinkę „Not Now“, įgalinti iCloud Drive naudojimą galėsite bet kada vėliau, pavyzdžiui tada, kai savo Mac kompiuteriuose įdiegsite OS X Yosemite. Atminkite, kad tokiu atveju, likę iOS 7 versiją naudojantys įrenginiai neteks galimybės matyti jūsų duomenis Apple debesyje.

Jei pasirinksite naudoti iCloud Drive, Apple iCloud serveriai perkels visus jūsų dokumentus ir duomenis į savo naujus serverius. Kai tai vyks galite pastebėti, kad kurį laiką duomenys nebus sinchronizuojami (kol failai bus perkeliami ir sinchronizavimo tarnyba persikraus). Priklausomai nuo aplinkybių sinchronizavimo nutrūkimas gali trukti nuo kelių minučių iki valandos - tai procesas, kurį kontroliuoja Apple ir turint omenyje, kad migruojančių į iCloud Drive skaičius bus nemenkas - šis, duomenų migracijos Apple serveriuose procesas gali kiek užtrukti.

Jei pastebėjote, kad duomenys nesinchronizuojami įsitikinkite, kad visuose jūsų įrenginiuose įdiegta iOS 8, galite pabandyti juos perkrauti.

Tikiuosi būsite dėmesingi ir atsargūs ir paskui nereikės graužtis visą tą laiką iki OS X 10.10 Yosemite pasirodymo.

Atminkite, kad migravimo į iCloud Drive procesas yra vienpusis ir negrįžtamas, todėl vieną kartą nurodę, kad migruojate į iCloud Drive, sugrįžti prie ankstesnių nustatymų nebegalėsite.

Taip pat skaitykite:
Kaip tinkamai pasiruošti iOS 8 diegimui
Kelios džiuginančios iOS 8 funkcijos
Jei iPhone su iOS 8 veikia lėtai
Septynios iOS 8 klaviatūros, kurias jau dabar galite išbandyti
Kaip perkelti duomenis iš Android į iPhone, iPad ar iPod touch
Kaip perkelti duomenis iš seno iPhone į naują iPhone, iPad ar iPod touch
8,5 priežasties kodėl nereikėtų jailbreak’inti iOS įrenginio
Ką daryti jei pavogė iPhone, iPad ar iPod touch
Ką daryti jei jūsų Apple ID buvo „nulaužtas“

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 27 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Ačiū Ramūnai už greitai įkeliamus ir itin naudingus straipsnius :) Beja, būtų įdomu kaip ten su tuo iCloud photo library, nes kaip supratau photostream pradings ir nebus galima sinchrozinuoti su Mac iPhotos ir nuotraukų įkėlimas kažkaip kitaip vyks o.O

 2. Siandien nemokamai dalinama 1Password, ciupkit naudokites proga.
  itunes.apple.com/app/1password/id568903335?mt=8

 3. Ačiū už informaciją

 4. Man tai normaliai parsisiuntė, parsisiunčiau tik todėl, kad nemokamai ir nepigi palyginus :) Bet kam ją panaudosiu, tai neturiu supratimo. Gi ir iOS7 išsaugo slaptažodžius super patogiai.

 5. O kaip suprasti ta komentarą, kad per iTunes pasiemei? Ar šiandien dalina ir ant OS X?
  Ir ar ta pati iPhoninė versija kurią parsisiunčiau veiks ant iPad?

 6. Nesuprantu to 1Password naudojimo paskirties? Vietoj Safari naudotis 1Password integruota naršykle ir ten susivesti tuos gmailus ir visa kita kur vartotojai sukurti? Kame patogumas, kad nebesinaudosi standartine programa Safari ar kita?

 7. O Windowsiniu 1Password iš vis nesuprantu kaip naudotis, ot kas su manim pasidarė :) Kažkokių failų prašo, neleidžia elementariai prisiloginti.

 8. Išbandžiau ir aš. Na nebent naršyklei integruotai galėčiau dėti pliusą ir UI. O ar kas nors bandėt 1Passe?
  Man patogesnė 1Passe, nes galima ir kortelių nuotraukas turėti, kas labai naudinga, norint padaryti greit kokį pavedimą.
  Aišku, klausimas kiek apskritai kuri programa patikimesnė ir kokią apsaugą pats vartotojas „užsidės”.
  iCloud Keychain ko gero daugeliui prisijungimų nepadės.

 9. Visiskai nenaudinga programa ;)

 10. Ar idiegus iOS8 nuotraukos nebebus stream'inamos i iCloud ir ju nebus galima pasiimti su iPhoto ant Maverics? Kazkur apie tai lyg ir skaiciau, bet dabar neberandu..

 11. Kas turi GM, tai negi dabar paieška per spotlight veikia tik su bing? http://www.iphonehacks.com/2014/06/spotlight-bing-search-ios-8-osx-yosemite.html
  Ar galima pakeisti į google? nes man tas bing mėšlo krūva :)

 12. Dekui, Ramunai, uz pastaba - kazkaip susijauke savokos "iCloud" su "iCloud drive" :)

 13. Kaip supratau kad manes tas dalykas neliecia nes naudoju tik iPhone, teisingai?

Parašykite komentarą

Į viršų