Tikėtina, kad iOS 8 taps prieinama 8 val. vakaro

Tema: iOS

Yra nemaža tikimybė, kad daugelio laukiamą iOS 8 prieinama visiems Apple padarys 20 val. Lietuvos lauku.

Rugsėjo 9 renginio metu, Apple paskelbė, kad visi turintys iPhone 4S ar naujesnius, iPad 2 ar naujesnius, iPad mini ir penktos kartos iPod touch įrenginius, naują iOS 8 versiją atsisiųsti ir įdiegti savo įrenginiuose galės rugsėjo 17 dieną.

Tradicinis iOS versijų viešo atsisiuntimo paskelbimo laikas pas Apple yra 20 val. Lietuvos laiku, todėl reikia manyti iPhone gamintoja savo tradicijoms išliks ištikima ir šį kartą.

Atnaujinti turimas iOS versijas bus galima per Wi-Fi, nejungiant įrenginio prie kompiuterio. Žinoma, vartotojai norintys į šį, atnaujinimo procesą pajungti kompiuterius galės tai padaryti ir įrenginius ar naujinti Mac kompiuterių ar PC pagalba per iTunes.

Šios iOS versijos laukia neišpasakytai didelė, jau dabar nekantriai mindžikuojanti ir pasiruošus tą pačią akimirką, kai tik pasirodys atnaujinimas pradėti jį siųstis, vartotojų armija. Dėl tokio nekantrumo reikia tikėtis trūkinėjančio ar lėčiau veikiančio ryšio su Apple serveriais pirmosiomis valandomis po atnaujinimo paskelbimo. Tai nutinka kiekvienais metais. Pamenate 2013 rugsėjo problemas?

Kadangi tokiu laiku - 20 val. Lietuvos laiku tiek Europoje, tiek JAV yra tas laikas kai žmonės nemiega dar nemiega - norinčių atsisiųsti bus nemažai. Azijos vartotojai (išskyrus pačius nekantriausius jau miegos sekančioje dienoje - Kinijoje bus 1 valanda nakties) todėl antrosios bangos užgulusios serverius daugelis mūsų nepajus nes bus jau lovose, pakeliui į kitą dieną.

Manau, kad šiandieniniam atsiuntimo bumui Apple bus pasiruošusi geriau, nes vien per praeitą savaitę Apple patyrė du fiasco: pirmasis tai pirmoji rugsėjo 9 dienos renginio tiesioginės transliacijos dalis siutinusi visą pasaulį ir tapusi konkurentų pajuokos objektu, o antrasis - vos praėjus porai dienų po pirmojo, iPhone 6 ir iPhone 6 Plus išankstinių užsakymų pradžia, kai vartotojams puolus užsisakinėti naujuosius telefonų modelius internetinė Apple parduotuvė buvo beveik nepasiekiama ir vartotojai desperatiškai kankino savo naršykles stengdamiesi prasimušti pro „Access Denied“ pranešimą.

Planuojantiems atnaujinti savo įrenginių iOS versijas Apple pataria prieš tai padaryti atsargines duomenų kopijas itunes ar iCloud. Savo iOS įrenginius atnaujinti galėsite paspaudę ant Settings aplikacijos piktogramos, tada pasirinkę General ir pliaukštelėję ant Software Update. Turėkite omenyje, kad norint atnaujinti iOS įrenginį jo akumuliatorius turi būti įkrautas bent 50% arba pajungtas į kroviklį.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Man tik vienas klausimėlis, tarkim atnaujinu iPad, o iPhone palieku iOS7, tai nebus problemų su iCloud dokumentų sinchronizavimu? Nes girdėjau jei įjungus iCloud drive, tai gali susivelti iOS 7 documents and data paslaugos?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų