iPhone 6 turės 1GB RAM [gandai]

Tema: iPhone 6

Iš Kinijos mus pasiekusiuose ganduose teigiama, kad naujais, už kelių savaičių turintis pasirodyti iPhone 6 turės 1GB RAM - tiek pat kiek turi iPhone 5 ir iphone 5s.

Tai, kad naujasis iPhone 6 turės 1GB RAM teigiama remiantis dokumentais, kuriuose aprašoma RAM mikroschema. Nors kai kurie TOP Android įrenginiai turi 4GB RAM, iPhone „multitasking’e“ su jam pastatytomis užduotimis susitvarko daug geriau nei keturis kartus daugiau RAM turintys Android įrenginiai.

Istoriškai Apple beveik su kiekviena karta padidina savo iOS įrenginių RAM kiekį: 128MB – iPhone 3G, 256MB – iPhone 3GS, 512MB – iPhone 4 ir 4S, o iPhone 5, 5c ir 5s turi po 1GB RAM.

Ši informacija mus pasiekė iš GeekBar turinčios neblogą reputaciją su Apple būsimais produktais susijusių gandų išsipildyme.

Kiti šaltiniai teigia, kad naujasis iPhone gali turėti 2GB RAM. Kaip bus iš tikro ir ar Apple padidins RAM kiekį iPhone iki 2GB, o gal net 3GB ar nutars palikti su 1GB ir taupyti akumuliatorių energiją sužinosime jau po kelių savaičių.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. "iPhone „multitasking’e“ su jam pastatytomis užduotimis susitvarko daug geriau nei keturis kartus daugiau RAM turintys Android įrenginiai."

    MITAS. Pats asmeniškai testavau neseniai Galaxy TAB S (3GB RAM) ir palyginau su savo iPad air. Atidariau 3 identiškas svetaines, tai iPad air jau pradėjo refreshinti tab'us, kai Galaxy atlaikė dar 2 papildomas svetaines... Jei ant iPad air paleidus tikPages aplikaciją, Safari 2 svetaines vidutiniškai apkrautas, jau Safari pradeda refreshinti, Pages jaučiasi, jog irgi ilgiau reaguoja, nes refreshinasi. Taip iPad veikia sklandžiau, bet aplikacijos pastoviai refreshinasi, ką nepasakysi apie Android su 3GB RAM.

    Patys pagalvokit ar gali užtekti to vargšo 1 GB RAM, kai prietaisas turi tokią raišką ( jei apie iPad), 64 bit OS, atmintis negali būti swap'inama iš disko, dar kai naujesnės iOS versijos turi daugiau funkcijų, kurios taipogi ryja papildomus RAM?... :)

  2. Tai čia logiška, jeigu visgi nuspręs gaminti 4'7 ir 5'5 "šiūpelafona" atminties daugiau galės įdėti ir baterija didesnę ir t.t. Tegu "įgrūda" nors ir mikrobanginę, bet ponai - aš gi jau turiu planšetę! Matau tik 2 pliusus - nebesityčios samsung turintys šeimos draugai iš baterijos, kuria kraunu dažniau. Antras - galėsiu žiema kartu prisidėti prie kiemo talkos kasant sniega.

Parašykite komentarą

Į viršų