Stebėtinai didelis iPad ir Mac vartotojų skaičius naudoja Android telefonus

Apple vartotojai užsitarnavo aklai lojalių Apple kompanijai reputaciją, tačiau stebinančiai didelis skaičius vartotų naudoja ir „priešų“ stovyklos įrangą - Android telefonus.

Naujos „Consumer Intelligence Research Partners“ apklausos, kurios metu buvo apklausti 3 800 Apple produktų vartotojai, duomenimis beveik 35% iPad ir 28% Mac vartotojų naudoja Android telefonus. Nors didžioji dauguma iPad ir Mac savininkų naudoja iPhone, skaičius tų kurie naudoja Android stebėtinai didelis, nežiūrint to, kad internete nemažai istorijų tokių, kaip Seamus Cordon pasakojimas apie tai, kaip jis su Nexus 5 ištvėrė tik 24 valandas.

Šis CIRP tyrimas rodo, kad Apple dar turi dar daug erdvės plėstis ir gali parduoti iPhone jau su jos sistemomis susipažinusiems vartotojams ir paversti juos tais, kurie nenori pirkti jokių kitų kompanijų įrenginių - tik Apple, taip pasinerdami į iPhone, iPad ir Mac kompiuterių gamintojos ekosistemos palaimą.

Naujos iOS 8 or OS X Yosemite operacinių sistemų galimybės jiems tikrai padės tai padaryti, o ypač naujoji tęstinumo „continuity“ funkcija iPad, iPhone ir Mac kompiuterius sujungianti į darnų tandemą ir leidžianti iš bet kurio iš jų skambinti ar siųsti SMS žinutes jei tame tandeme dalyvauja iPhone su iOS 8.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. aš irgi per dvi stovyklas, ios - stabilumas ir patikimumas, android dėl pilno ir pigaus pritaikymo pagal savo poreikius.

  • O ko nėra iPhone, kas taip reikalinga ir yra Android, jei nekalbėti apie pinigus, nors kai kurie Android telefonų modeliai, ypač kai tik pasirodo prekyboje, kainomis nenusileidžia iPhone? Kas yra tas, kas yra svarbiau už patikimumą, stabilumą ir saugumą, jau nekalbant apie darnią ir vieningą ekosistemą?

   • Tiek daug mulkina vartotojus apple marketingistai kad tai super duper ir t.t. Eiline os nieko pranasesne uz android, naudoju abi ir nematau ka ten mato pranasume ios vartotojai, tai kad turi is akmens amziaus sukurta klaviatura kuri tik po tiek daug metu sugeba kazkokia pazanga padaryti ir visi rankutemis ploja per pristatyma seile varvindami.
    Visa tai ispusta burbulas gali naudotis tiek ios tiek android abi geros su savo pliusais ir minusais.
    Tik android reikia atsirinkti is gausybes telefonu gera, o iphone tik du nmodeliai kurie 2-3 kartus brangiau kainuoja tai ir visas privalumas jei neziurint i kaina.

    • Marketingas aišku svarbus. Visur ir visiems. Net bobutei turguje sėdinčiai. Prikišti marketingą aišku galima, bet jei jau prikišti, tai reikia prikišti tokio pobūdžio kaip tą Samsung’ futbolininkų reklamą, kur tiesiog lūpą atvimpa, kaip dvelkia retardacija visas "filmukas" youtube.com/watch?v=YW1yZPflIXY . Ir lyginant su tokiais bajeriais, apie Apple nėra ką net kalbėti, ir nėra kaip lygintis marketingo hipertrofavimais. Geras tas Apple marketingas, bet visiškai nepagrįsta yra teigti, kad jis niekuo nepagrįstas. Neįmanoma parduoti pusės milijardo iPhone vienetų vien tik saldžiai kalbant, o jeigu manote, kad įmanoma - leiskite atspėsiu - balsavote už Darbo Partiją Seimo rinkimuose ;) (čia neįsižeiskite, tik šaržuoju aišku).

     Touch ID pamainą Samung' galima paminėti kaip blogo marketingo pavizdį. SGS5 tą skenerį, kuris įdiegtas buvo tik dėl marketingo, nes pritaikymas yra labai nekomfortiškas ir t.t. na žodžiu, padarytas tik tam, kad galima būtų parašyti, kad toks yra ir va "Samsung" neatsilieka. Čia remiantis 100% review’erių ta tema sutarimu. Va čia yra ta Jūsų minėto marketingo blogoji pusė. Ar Apple tuo užsiima?

     Vertindamas Jūs praleidžiate pagrindinius kriterijus, kurie objektyviai be konkurencijos: A7 našumas unparalleled. Čia dar ir turint galvoje, kad jis underclocked. Korpusas, ir visa surinkimo kokybė - tiesiog nėra su kuo lyginti.

     O kai kalbate apie kainą nepamirškite, kad Apple įrenginio kaina didelė tik pirmo. Paskaitykite va: 9to5mac.com/2014/03/21/opinion-why-the-upgrade-cycle-means-the-apple-tax-is-lower-than-it-seems/ neblogai masto autorius. Iš esmės pabrėžiama, kad apple gaminių re-sell value yra labai didelis, kuris padengia sekančio produkto ,dažnai up-to, 50% kainos.

     Dėl plojimų per WWDC 2014 - sutinku. Kartais plojama šiaip sau. Nervina tas „woo guy", kuris pastoviai inicijuoja plojimus 'šiaip sau'. Anksčiau kažkaip neatkreipdavau dėmesio… Bet juk buvo ištikrųjų ir ko ploti, ir ko juoktis. Federighi gerai veda.

     O dėl varvančių seilių, tai ten kaip suprantu vien dev’ai buvo ir Apple dirbantys. Ar tikrai norite pasakyti, kad žmonės su realiniais profiliais (programuotojai, etc. na tipo racionalūs) galintys sau leisti mokėti už vietą ten po kelis tūkstančius dolerių varvina seiles dėl minor klaviatūros upgrade’ų? C’mon… Jūs greičiausiai nenuosekliai apie radikalius fanbojus vadinamus rašote - jų juk ir pas google yra. Yra net tokių durnių kuriems touchwiz GUI patinka! Bet čia jau argumentai ad hominem. Tokių neturėtų būti normaliame nuomonių apsikeitime.

     • Na va kaip jus paveike samsung marketingas tipo be samsung daugiau android telefonu nera. Samsung su savo reklamom ir pristatymais is vis patiliu nera net ko lyginti su apple.
      Yra daug geresniu telefonu nei samsung ir kainuojanciu 2-3 kartus pigesniu.
      Niekas nesako kad apple daro blogus produktus, visi nori uzdirbti.
      Dev’ai ir paprasti zmogeliukai, jie ir varvina seile kaip ir as kartais kai kur nuvarvinu :) o kai kur tik juokas paima.
      Nors daug kur matesi fanu nusivilimai, kaip visados nauja ios versija ir joje nieko ypatygo tapati ios7 tik su keliom papildomom funkcijom
      O siaip apple saunuliai jie moka dirbti ir paprasta kakuti pristatuti kaip super duper, kad ir tokia kaip macos email funkcju pristatyma tiek dau laiko skire o ten nieko ypatingo, kitos pasto programos jau senai tokias turejo

 2. Ir dar tik pirma BETA, dar bus naujovių, pataisymų... forums.macrumors.com/showthread.php?t=1740199
  Handoff sinchronizacija?

  • Ne visi pakeitimai yra matomi ir ne viskas kas pakeičiama yra aplikacijos. Yra begalė vartotojui nematomų paslaugų, kurios įdiegtos į sistemą, dažnai, atrodo kaip savaime suprantamas dalykas. To nepadarysi sukūręs atskiras aplikacijas. Vienas tokių pakeitimų iOS 8 yra atsitiktine simbolių seka generuojamas iOS įrenginio MAC adresas.
   Andriau, kadangi nematai prasmės Android OS atnaujinimuose ir visą naudą jauti tik aplikacijose taip stengdamasis pateisinti milžiniškos Android įrenginių armijos nesuderinamumą su naujais išleidžiamais sistemos atnaujinimais - todėl ši Google operacinė sistema ir liūdnai garsėja savo saugumo spragomis, veikimo stabilumu ir t.t.

 3. Rinkdamasis smartfoną, jaučiausi supainiotas. Norėjosi didelio ekrano, didesnio megapikslių skaičiaus, buvo sunku pasirinkti ir apsigavau, kaip vaikas. Įsigijau Sony Xperia V, "waterproof, dustresistant". Ironija ta, kad norėjau Iphono dar nuo pirmojo atsiradymo. Dabar gailiuosi, kad jį pirkau, akiplėšiškai pamiršau seną gerą posakį "ne viskas auksas, kas auksu žiba". "Waterproof, dustresistant" - pigūs marketingo triukai. Iš pradžių apsidžiaugiau - juk toks pranašumas, ypač plaunant (taip būtent - nes ir aprašyme ir reklamoje tiesiogiai buvo tvirtinama, kad atlaiko panirima gelam vandeny iki metro). Plastinė nugarėlė, smartfonas labai lengvas. Tačiau labai greitai priekinio ir užpakalinio garsiakalbių garso išgavimo kokybė nusirito iki nulio tiek grojant audio ir video, tiek kalbantis su pašnekovu, girdžiu labai tyliai, reikia remonto (nepraėjus ne porai mėnesių). Visa kita (OS applikacijos) veikia gerai, bet... Tuo tarpu, motinos Iphone 4S (laikomas "pasenusiu"), atrodo, kaip naujas, kokybiškos medžiagos, šiaip labai "sumaniai sukonstruotas įrenginys", nuostabi audio sudedamoji (akivaizdžiai nuo Ipod'o) aiškiai nusveria mano akyse tariamus manojo smartfono "privalumus" - šiek tiek geresnes foto/video funkcijas, multitasking galimybes. Tačiau atsižvelgiant į realųjį visų galmybių ir funkcijų panaudojimą, priejau išvados, kad net ir Iphone 4S, kainavęs beveik tiek pat (tik 100 Lt brangiau!), būtų idealiausias sprendimas, nusveriantis Sony Xperia naudojimo efektyvumą. Ateity turėsiu tai omeny.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų