Kaip sužinoti ar jūsų Mac palaiko Bluetooth 4.0 Low Energy (LE)

Handoff pristatyta iOS 8 ir OS X 10.10 Yosemite išties kieta paslauga leidžianti viename įrenginyje pradėtą darbą tęsti kitame. Tačiau norint, kad ši funkcija veiktų reikia, kad įrenginiai palaikytų Bluetooth 4.0 (LE).

Bluetooth 4 pradėtas diegti 2011 metų Mac kompiuteriuose, tačiau yra daug maišaties ir neaiškumų norint išsiaiškinti ar konkretus Mac kompiuteris palaiko Bluetooth 4.0 (LE).

Norėdami patikrinti ar jūsų turimas Mac palaiko Bluetooth 4.0 Low Energy (LE) ir atitinkamai jame įdiegus OS X 10.10 Yosemite galėsite naudotis „Handoff“ paslauga"

 • Paspauskite ant piktogramos esančios kairiame viršutiniame ekrano kampe
 • Pasirinkite „About this Mac
 • Paspauskite ant „More Info“ mygtuko
 • Paspauskite ant „System Report“ mygtuko
 • Pasirinkite „Hardware“ kategorijoje esantį „Bluettoth“ skirsnį (kairėje pusėje esančioje juostoje)
 • Dešinėje pusėje esančiame informaciniame lange suraskite „LMP Version“

About this Mac - Bluetooth versija. Kairėje pusėje Bluetooth 4.0

OS X Yosemite tame lange paspaudę ant Bluetooth iš karto matysite ar jūsų Mac kompiuteris turi Bluetooth LE ir ar palaiko „Handoff“ ir „Instant Hotspot“ funkcijas (Bluetooth Low Energy Supported, Handoff Supported ir Instant Hotspot Supported informacinėse eilutėse).

Jei jūsų Mac kompiuteris palaiko Bloetooth 4, šalia „LMP Version“ pamatysite „0x6“, o jei reikšmė žemesnė, pvz 0x4 - Mac šios Bluetooth versijos nepalaiko. Žmonės bandę pajungti ir naudoti išorinį Bluetooth 4.0 LE adapterį prie savo Mac kompiuterių praneša, kad Handoff vis tiek neveikia.

Ar tas faktas, kad ši funkcija jūsų Mac kompiuteryje neveiks sulaikys jus nuo OS X atnaujinimo į OS X Yosemite?

Taip pat skaitykite:
Gali būti, kad ne visų Mac kompiuterių savininkai galės džiaugtis visais OS X Yosemite teikiamais malonumais
Apple išleido iOS 8 ir OS X 10.10 Yosemite antrąsias beta versijas
OS X 10.10 Yosemite beta 1 video apžvalga

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Ar yra kokia nors tikimybė, kad galutinėje Yosemite versijoje Handoff funkcija veiks ir su 0x4?

 2. 0t rupužiokai tie apple, pas mane imac pagamintas 2011 o nepalaiko 4 o tik 2 (pagal lentelę 0x4 ) :(

 3. Patikslinkit kas bus jai pas mane nepalaiko ? negausiu atnaujinimo? ar negausiu naujausios programos? reiks ja pirkt ir baigsis nemokamas gavimas? kodėl šitaip pasielgė apple ?

 4. bluetoch 4.0 ? bet žemesnę versija turėtu palaikyt ar vistiek pjausis ten (neveiks belaidžiai prietaisai pelė ir klaviatūra apple?)

 5. Kad nekiltu nesusipratimų, pacituosiu autoriaus seniau rašytus žodžius, dėl to aš ir pasimečiau.
  "Gali nutikti ir taip, kad senesnių Mac kompiuterių savininkams OS X 10.10 Yosemite tebus operacinės sistemos vartotojo sąsajos išvaizdos pasikeitimas"

  • Labiausiai laukiamos OS X Yosemite naujovės yra HandOff bei iPhone savininkams galėjimas skambinti/priimti skambučius ir gauti/siųsti SMS iš Mac kompiuterių. Žinoma, tai nėra nėra vienintelės naujovės, tačiau kitos, su pora išimčių, yra daugiau susijusios su vartotojo sąsajos pakeitimais nei kokio nors papildomo funkcionalumo atsiradimu. Todėl jei Apple nutars, kad ir skambinimo bei SMS funkcijos veiks, tarkim tik su Bluetooth 4.0 (kas yra normalu, nes tai taip pat „Continuity“ dalis) - senesnių Mac kompiuterių savininkams, didele dalimi, Yosemite tebus „UI pakeitimas“.

   Atsakydamas į aukščiau pateiktą klausimą: OS X Yosemite palaikys ir žemesnes Bluetooth versijas ir pelės, klaviatūros bei kita periferinė įranga veikianti dabar - veiks.

 6. Man tai apmaudu, kad iPad Retina nepalaiko hand off :/

Parašykite komentarą

Į viršų