Dienos naujienos trumpai (2013/09/07-09)

Šiame straipsnyje, keliais sakiniais, naujausi gandai ir naujienos, tame tarpe ir tie apie kuriuos Mac Arena svetainėje dar nebuvo rašyta.

  • BlackBerry pateikė savo seniai žadėta BlackBerry Messebfer (BBM) Apple patvirtinimui. BBM turi daugiau nei 60 milijonų aktyvių vartotojų ir daugiau nei 51 milijonas jų BBM naudoja vidutiniškai 90 minučių per dieną. BBM vartotojai kasdien išsiunčia daugiau nei 10 milijardų žinučių.
  • Išleista pataisyta Google Authenticator versija 2.0.1, ši versija ne tik nepaslepia kitų paskyrų, bet ir vėl grąžina į „normalią“ būseną tas, kurias ankstesnė aplikacijos versija paslėpė.
  • Likus porai dienų iki Apple iPhone renginio ir porai savaičių iki dienos kai Apple pradės prekiauti naujais iPhone - pradėjo kauptis eilutė prie Niujorko 5-osios aveniu Apple Store. Bepročiai.
  • iOS 6.1.4 turi jailbreak’ą [Gandas]
  • Apple Europos patentų biurui pateikė prašymą patentui apibūdinančiam NFC ir pirštų spaudų skenavimo mechanizmą.
  • Noam Lazebnik iš Ohajo valstijos padavė Apple į teismą už tai, kad pastaroji neparodė visų „Breaking Bad“ TV serialo epizodų. „Breaking Bad“ 5-as sezonas suskirstytas į 16 epizodų, Apple už 14,99 JAV$ (22,99 JAV$) leido įsigyti pirmus 8 epizodus, tačiau nebuvo galimybės įsigyti likusios serialo dalies. (paprastai, Apple kaina už visą 16 epizodų serialo sezoną yra 34,99 JAV$).
  • Amazon išleido savo Kindle aplikacijos atnaujinimą ir ragina visus atsinaujinti prieš diegiant iOS 7, nes priešingu atveju gali kilti rizika prarasti turimą knygų biblioteką.
  • Nuo sekančių metų Facebook pradės Instagram aplikacijoje rodyti reklamas taip versdama milijardą kainavusį pirkinį pradėti nešti naudą.

Mac Arena straipsniai (2013/09/08-09)

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų