O jei kai kurios svarbios aplikacijos neveiks OS X Mavericks?

Neišvengiamai artėjant OS X Mavericks paskelbimo dienai dauguma matyt suskubs įsidiegti šią naują OS X versiją į savo Mac kompiuterius.

Kaip taisyklė naujos OS X versijos kaip ir jų sudėtyje esančios aplikacijos veikia gerai, tačiau visa eilė aplikacijų, sukurtų kitų gamintojų, įdiegus naują OS X versiją gali pradėti šlubuoti, o kartais ir visiškai nustoti veikti iki gamintojas išleis atnaujinimą.

Ir dabar jau yra visa eilė aplikacijų gamintojų, kurie oficialiai atsakė į skelbimus apie neveikiančias visai, blogai veikiančias arba „šlubuojančias“ kai kurias jų aplikacijų funkcijas, kad joms išleis atnaujinimus tik po Apple OS X Mavericks oficialaus paskelbimo. Viena tokių kompanijų Adobe. Neretai Adobe nelabai skuba atnaujinti savo programinę įrangą pritaikant ją sklandžiam veikimui su naujausiomis OS X versijomis, o su senesnėmis savo aplikacijų versijomis ir visiškai nesiskubina.

Po to, kai Apple paskelbia naujausią OS X versiją, paprastai nėra galimybės iš App Store atsisiųsti senesnės ir jei turite kokių nors aplikacijų, kurių neveikimas būtų didelė bėda - rekomenduočiau pasidaryti pilną OS X ir duomenų atsarginę kopiją iš kurios galėtumėte pakrauti savo Mac kompiuterį arba grąžinti sistemą į tokią, kurioje viskas veikė.

Papildomai, galite susikurti atsarginę OS X įdiegimo diską, kurio pagalba, neveikiant svarbioms aplikacijoms naujojoje OS X versijoje - galėsite senesnę OS X įsidiegti iš naujo. Apie tai, kaip tai padaryti - skaitykite atnaujintamame ir Donato Jagučanskio instrukcijomis papildytajame straipsnyje: „Instaliacinis OS X diskas“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. ėėm, gal yosemite?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų