ApplePay atkeliaus į daugiau Europos šalių

Apple Pay

N26 pranešė, kad artimu metu „Apple Pay“ paslauga taps prieinama ir Estijoje, Austrijoje, Graikijoje, Portugalijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje.

Antradienį savo „Twitter“ paskyroje N26 paskelebė, kad netrukus pradės tiekti „Apple Pay“ paslaugą Estijoje, Austrijoje, Graikijoje, Portugalijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje. Apie tikslią datą N26 nepranešė, o tik parašė „comming soon!“

Ši žinutė yra įdomi tuo, kad „Apple“ nėra pranešusi apie savo planus tiekti „Apple Pay“ paslaugą šiose šalyse, bent jau artimu metu. Nei viena iš šių šalių nėra ir sąraše, kuriame išvardintos šalys, kuriose palaikoma „Apple Pay“ paslauga.

Nėra aišku ar ši žinutė yra paprasčiausia šio bankines paslaugas teikiančios kompanijos nekantrumo apraiška pasireiškusi dar iki „Apple“ oficialiai paskelbė apie „Apple Pay“ paslaugos palaikymą šiose šalyse. „Apple“ įprastai kontroliuoja jos paslaugų pradžios laiką ir gali būti, kad jei ši žinutė pasirodė per anksti — ji bus pašalinta.

Tai nėra vienintelė žinutė susijusi su „Apple Pay“, kurią N26 paskelbė pastaruoju metu. Kompanija atskira žinute yra pranešusi apie „Apple Pay“ palaikymą Austrijoje, tačiau šiai žinutei paantrino kiti šalies bankai taip patvirtindami artėjančią šios paslaugos palaikymo pradžią šalyje.

„Revolut“ apie „Apple Pay“ palaikymą yra pranešusi prieš daugiau nei metus, tačiau iki šiol šios paslaugos netiekia. Belieka tikėtis, kad N26 pažadai labiau svarūs nei „Revolut“.

„Apple Pay“ paslauga startavo 2014 metaus ir per šiuos metus buvo galima stebėti agresyvų paslaugos geografijos ir ją palaikančių kompanijų plėtimo politiką. Paskutinio, kovo 25 dieną vykusio „Apple“ renginio metu buvo nesunku pastebėti, kad kompanija vis daugiau dėmesio skiria paslaugoms ir nebūtų nė kiek keista, kad „Apple“ nutartų „Apple Pay“ paslaugą pradėti tiekti ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

Tai, kad „Apple“ oficialiai „Apple Pay“ paslaugos Lietuvoje neteikia, dar nereiškia jog galimybės ja naudotis Lietuvoje gyvenantiems „iPhone“ naudotojams nėra. Ji yra ir ją turėti yra labai paprasta. Kur kas smagiau laukti kada „Apple“ susiruoš pradėti „Apple Pay“ paslaugos tiekimą Lietuvoje jau turint galimybę ja naudotis, o tai labai paprasta. Kaip tai padaryti skaitykite straipsnyje „Kaip pradėti Apple Pay naudotis Lietuvoje“.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Estijoje jau eSIM, Telia dar „testuoja", Estijoje tuoj Apple pay, o pas mus dar metus užtruks....

  2. Dalius Simanavicius

    Sulauksim, va šito tai ir aš labai laukiu, aktualu.

  3. Apple Pay - tai kai pridedama turima kortelė ir nereikia jos turrt šalia. Tiesiog telefonu atsiskaitai? Ar tai kažkokia e. Sąskaitą į kurią pervedinėt pinigus reikia ir tik tada atsiskaityt?

  4. Jei domina tokia galimybė, nežiūrint to, kad Apple kas Lietuvoje nepalaiko — pati paslauga ją turintiems puikiausiai veikia. Norėdami jau dabar naudotis šia paslauga jau dabar — atsisiųskite „monese“ aplikaciją, prisijunkite, jei norite atgauti 5€ (praktiškai kortelės kainą) registruodamiesi įveskite mano rekomendacijos kodą RAMUN843. Kai į savo monese sąskaitą pervesite bent 10€ ir gausite kortelę — ją galite pridėti prie Apple Pay (prieš tai reikės telefone ir jei turite laikrodyje laikinai pakeisti regioną kur oficialiai aptarnaujamas Apple Pay, o pridėję kortelę prie Apple Pay galite vėl grąžinti įrenginiuose Lietuvos regioną). Viskas — galite eiti į parduotuvę ir visur kur aptarnauja bekontaktes korteles mokėti iPhone ar Apple Watch. Jei neteko girdėti apie „monese“ tai čia panašiai kaip „Revolut“.

  5. Aš naudoju šią funkciją ant N26 ir tai yra žiauriai patogus dalykas.
    O dėl Estijos hm... Labai gal optimistiškas pasirodysiu, bet tikiuosi, kad Apple planuoja šios paslaugos įgalinimą visose Baltijos šalyse. Šiuo metu N26 nebepriima naujų vartotojų iš Latvijos ir Lietuvos, ir rašo, kad šios valstybės unsupported, tai gal dėl to ir nepaminėjo mūsų šalies.

Parašykite komentarą

Į viršų