Kaip išjungti iPhone žadintuvą Apple Watch pagalba

Adelaide (Australija) parke yra vieta kur šikšnosparniai susirenka miegui medžiuose. Šimtai šikšnosparnių kabo ant medžių šakų — kiek nejaukus ir tuo pačiu žavingas reginys.
Adelaide (Australija) parke yra vieta kur šikšnosparniai susirenka miegui medžiuose. Šimtai šikšnosparnių kabo ant medžių šakų — kiek nejaukus ir tuo pačiu žavingas reginys.

Jei miegate su „Apple Watch“, žadintuvą įjungtą „iPhone“ išjungti galite net neliesdami telefono.

Prieš pasakydamas kaip išjungti „iPhone“ įjungtą žadintuvą „Apple Watch“ pagalba, manau, verta paminėti, kad žemiau aprašytas būtas veikia tik su standartinės „Clock“ aplikacijos „Alarm“ funkcija. Taip pat reikėtų paminėti, kad žemiau aprašytas veiksmas visiškai išjungs žadintuvą, o ne aktyvuos jame snaudimo režimą, todėl prieš taip pasielgdami būkite tikri, kad nepramiegosite.

Viskas ko reikia norint išjungti „iPhone“ žadintuvą „Apple Watch“ pagalba, tai žadintuvui suskambėjus porai sekundžių uždengti išmanaus „Apple“ laikrodžio ekraną delnu. Lygiai taip pat kaip uždengtumėte „Apple Watch“ ekraną skambant „iPhone“ (kai jums kas nors skambina) ir nutildytumėte jo skambėjimą ir vibraciją.

Apie tai, kaip išvis atjungti snaudimo režimą žadintuvui „Apple Watch“ ir kitas laikrodžio galimybes skaitykite straipsnyje „27 patarimai naujiems Apple Watch naudotojams“

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Sveiki,

    Pastebejau Apple watch series 4 po 5.2 Update atsirado ECG aplikacija. Ja atidarius raso, kad telefone reikia atidaryti Health aplikacija, kad sukonfiguruoti. Bet ja atidarius nieko nevyksta. Kam nors gal pavyko? Greiciau Lietuva nepatenka tarp tubsaliu?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų