Apple išleido naujas AirPods ausines

Apple pristatė AirPods ausinss su belaidį (Qi standartas) palaikančiu dėklu

„Apple“ trečią dieną iš eilės išleidžia naują produktą. Šį kartą tai „AirPods“ ausinės su belaidį įkrovimą palaikančiu dėklu.

AirPods ausinės su belaidį įkrovimą palaikančiu dėklu

Trečiadienį „Apple“ išleido naujas „AirPods“ ausines. Galima rinktis ausines su įprastu arba belaidį įkrovimą palaikančiu ausinių dėklu. Galimybė ausinių dėklą įkrauti belaidžiu būdu nėra vienintelė naujovė. Naujose „AirPods“ ausinėse įdiegtas naujas specialiai ausinėms sukurtas H1 lustas stipriai padidina ausinių našumą, leidžia prie įrenginio prisijungti per trumpesnį laiką (keičiant su ausinėmis susietus įrenginius prisijungimas su naujomis ausinėmis 2 kartus greitesnis, o telefoniniams skambučiams greitesnis 1,5 karto) ir naudojantis šiomis ausinėmis galima kalbėti 50 proc. ilgiau nei su pirmos kartos „AirPods“. H1 lustas palaiko ir Bluetooth 5.0.

Naudotis Siri su naujomis ausinėmis dar paprasčiau — nereikia nieko liesti ar spausti, pakanka pasakyti „Hey Siri“ ir asmeninis asistentas bus pasiruošęs vykdyti jūsų komandas.

Nepriklausomai kurį „AirPods“ ausinių dėklą pasirinksite — įkraunamą belaidžiu būdu ar tą, kuriam įkrauti reikalingas laidas — ausinių dėklas ausines galės įkrauti ilgesniam nei 24 valandų naudojimui. Vienu „AirPods“ įkrovimu ausines neišsiimant iš ausų muzikos ar podkastų galima klausytis 5 valandas — taip pat kaip ir pirmos kartos „AirPods“, o per 15 minučių ausinės įkraunamos 3 valandoms naudojimo.

Ausinės geba atskirti kada jūs kalbate ir tada įjungiami specialūs mikrofonai skirti filtruoti aplinkos triukšmą ir išskiriantys jūsų balsą.

„AirPods“ ausinės palaikančios belaidį įkrovimą kainuoja 229€, ausinės su paprastu įkraunamu dėklu 179€. Belaidį įkrovimo būdą palaikantis dėklas, be ausinių kainuoja 89€ todėl turintiems pirmos kartos ausines, bet norintiems turėti ir galimybe jų dėklą įkrauti belaidžiu būdu nereikia pirkti naujo ausinių komplekto — pakanka įsigyti tik naują dėklą. Ausinių belaidžiam įkrovimui tinka „Qi“ standartą palaikantis įkrovimo padas.

Kaip ir pirmosios kartos „AirPods“ ausinės, naujosios gaminamos tik baltos spalvos. Dėklas taip pat skiriasi labai nedaug — senesniame dėkle LED indikatorius buvo matomas atidarius dėklo dangtelį, o naujame jis išorėje ir leidžia matyti belaidžiu būdu įkraunamo dėklo įkrovos būseną.

Ausinės iš ties turi daug „iPhone“ ir „iPad“ naudotojus viliojančių naujovių ir nežiūrint nežemos jų kainos — nieko keisto, kad kompanijos interneto svetainėje nurodomos jų pristatymo datos vis po truputį vis tolsta.

Šių ausinių pasirodymas tik dar labiau paryškina „AirPower“ trūkumą ir tikrai keista, kad „Apple“ neišleidžia šio, kelis įrenginius iš karto leidžiančio įkrauti belaidžiu būdu įkroviklio. Bet gal rytoj ar renginio metu

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Na ką, metas ir man įsigyt turbūt. Senai svarsčiau. Laukiau V2, bet manau sueis ir ši V1.5 (kaip dauguma vadina)

 2. Aš taip pat laukiau naujų ausinių ir sulaukiau, bus proga įsigyti, taip ilgai lauktų ausinių. (:

 3. Dalius Simanavicius

  "naujas produktas"

 4. Dalius Simanavicius

  ir aišku nauja didesnė kaina, galima pagalvoti, kad belaidis krovimas yra toooookia nereali naujovė, kad tikrai dabar verta mokėti ~1.5 karto brangiau už kosmetinius patiuninimus. Bet tai nebestebina, kaip tik ir tikėjausi kad taip bus - jokios naujos ergonomikos (čia gi visoje galaktikoje geriausias patikrintas sprendimas, kam vargintis), idėjome belaidi krovimą!!!! wow!!!! ir daug skaičiuku kartais apie pagerejusius parametrus, kas realiame gyvenime don't matters:) ir toliau taip Apple, plojam atsistoję:)

 5. Dalius Simanavicius

  OK, meaculpa, perspaudžiau kiek, - pabrangimas jei buti tiksliems yra 27.9%. Vistiek labai daug kaip už kosmetinius, mano akimis žiūrint NEESMINIUS patiuninimus, tai turėjau galvoje. Ilgą laiką iki šiol tokie nauji nedideli updeitai Apple produktuose kai jie iseidavo buvo parduodami apskritai uz ta pacia kainą arba tik vos vos, keliais procentais, bet ne dešimtimis procentu su kiekviena "nauja" (kabutėse, nes vadinti ja nauja neina kaip to benorėtum, facelifttas nėra nauja versija niekaip) versija. Tai po triju metų (hipotetiška prielaida, kad kasmet bus updeitai) tipo tos pacios (iš esmės tos pacios) ausinės jau kainuos +100% brangiau? kur jus matėt apart Apple tokią kainų augimo dinamiką ir kainos augimo santyki su naujų, esminių ivovacijų naujuose produktuose atsiradimo kiekiu? aš apie tai, supraskit teisingai problematiką. Neisigilinus tai aišku, kas tie papildomi 50€, bet jei paziurėjus i tai per šią prizmę, tai žiauru ir manau labai trumparegiška iš jų pusės. Pagyvensim pamatysim aišku.

 6. Daliau, nu tai neperki ir tiek. Kame problemos? Galima pagalvoti, kad konkurentai siūlo kažką geriau. Aš ausinėmis išvis nesinaudoju, bet ir nešiku.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų