Gandai: naujas iPhone turės greičiausią Wi-Fi

Tema: iPhone

„Barclays“ analitikai pasakoja kokių naujovių galime tikėtis iš 2019 metų „iPhone“ modeliuose..

Internete sklandančius gandus, kad šių metų rudenį pasirodysiančiuose „iPhone“ bus diegiama trigubos objektyvų sistemos kamera, „Barclays“ analitikai savo prognozėse papildo informacija, kad „iPhone XI“ bus diegiamas naujos kartos Wi-Fi modulis.

6-tos kartos Wi-Fi standartas veikia 40 proc. greičiau nei „Wi-Fi 5“. Taip pat jis sunaudoja mažiau elektros energijos. Maksimalus duomenų perdavimo greitis naudojant „Wi-Fi 6“ išauga net 4-is kartus.

  • Wi-Fi 4: 802.11n - naudojamas nuo 2009 metų;
  • Wi-Fi 5: 802.11ac - naudojamas nuo 2011 metų (diegiamas daugumoje šiuolaikinių įrenginių);
  • Wi-Fi 6: 802.11ax - pakeis kenktos kartos Wi-Fi standartą.

Analitikai taip pat teigia, kad naujos kartos „iPhone“ bus stipriai patobulintas „Face ID“ funkcijos veikimas. Veidų skeneris veiks dar greičiau ir patikimiau. Tikslesnio ir greitesnio veidų atpažinimo bus pasiekta padidinus taškų projektoriaus galingumą, leisiantį sumažinti aplinkos daromą įtaką „Face ID“.

Neseniai „Wall Street Journal“ pranešė apie trigubos kameros naudojimą „iPhone XI Max“ telefonų modeliuose, kurių debiuto tikimasi šių metų rudenį.

Ming-Chi Kuo savo laiške investuotojams rašo, kad 2019 metų „iPhone“ modeliuose „Apple“ nustos naudoto skystų kristalų polimerų antenų technologiją ir pereis prie kombinuotos „Modifikuotų PI“ technologijos.

Nežiūrint įvairių būsimųjų „iPhone“ dizaino modelių atsiradimų internete, labai tikėtina, kad „iPhone“ išvaizda pasikeis nestipriai, nors yra tikimybė jog jie taps panašūs į naujausius „iPad“.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Vienas komentaras

  1. OMG.., :)))))) kadangi bus superduper nauja technologija, tai greičiausia ir vėl bus useriai kalti, kai neveiks viskas pirmoje kartoje, dabar gal jau Cokas aiškins kaip reikia teisingai laikyt telefa:)))))

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų