Apple bylinėjasi dėl kibirkščiuojančio MagSafe adapterio

Tema: Teisė

„Apple“ bylinėjasi dėl „MagSafe“ adapterio, kurio sukelta kibirkštis tapo moters veido užsidegimo priežastimi.

Teismai „Apple“ teisininkams įprastas kasdieninis reiškinys. Jų būna pačių įvairiausių: nuo smulkių ir idiotiškų iki ilgai trunkančių, brangiai kainuojančių ir panašių į korporacijų karus.

Kai kalbama apie žmogaus sveikatą ar jai sukeltą pavojų — daugelis žiūrime daug jautriau nei tada kai titanų kovoje susirungia dvi kompanijos.

Vienoje iš daugybinių „Apple“ bylų kompanija bylinėjasi su Penny ir Jerry Manzi. Pora tvirtina, kad praėjusių metų (2018) sausį Penny Manzi būdama namie ir medicininiais sumetimais dėvėdama deguonies kaukę naudojo „MacBook“ kompiuterį ir originalų „MagSafe“ adapterį kai dėl žiežirbos nuo adapterio užsiliepsnojo jos deguonies kaukė ir liepsnos apėmė Penny veidą ir galvą. Pora kaltina „Apple“ garantijos sąlygų pažeidimu parduodant nepatikimos kokybės gaminius. Manzi išsiaiškino, kad kompanija buvo informuota apie tai, kad „MagSafe“ adapteriai kartais „įskelia“ žiežirbą, tačiau ir toliau prekiavo potencialiai pavojingais adapteriais ir net nepapildė įrenginio dokumentacijos įspėjimu apie tokią galimybę. Manzi’ų pora pareikalavo „Apple“ atlyginti materialinę ir moralinę žalą, kurią šie patyrė naudodami nekokybišką įkroviklį.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Vienas komentaras

  1. Gerai, kad "benzino" kaukės nenaudojo, vo būtų namus supleškinusi. Kaži ar padavė į teismą kaukių gamintoją, kad praleido deguonį, arba pati kalta, kad blogai užsidėjo kaukę...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų