Sakoma, kad 2019 metų iPhone nebus kuo nors stebinantys

Tema: iPhone
Gandai

Jei tikėti gandais, sekančiais metais pasirodysiantys „iPhone“ nenustebins naujovėmis.

Kaip ir buvo tikėtasi 2018 metai tapo „S“ kartos „iPhone“ metais. Tačiau atrodo, kad laukiantys radikalių pokyčių turinčių „iPhone“ turės palaukti dar bent porą metų.

iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“ nepasiūlė jokių didesnių naujovių, lyginant su „iPhone X“. Taip, „XS“ modeliuose įdiegti greitesni procesoriai — būtų keista jei būtų priešingai, jie labiau atsparūs vandeniui, kiek šviesesnė „matrica“ ir „Photos“ aplikacijoje fotografuojant „Portrait“ režime galima valdyti ryškumo gylį. Beje pastarąją funkciją vargu ar reikėtų sieti su kokiomis nors unikaliomis „iPhone XS“ galimybėmis. Tai „Apple“ specialiai apribota galimybė, labiau viliojanti pirkti šiuos telefonų modelius. Su šia užduotimi puikiausiai susidorotų ir „X“ ar net „iPhone 8“ ir „iPhone 7“. Nors „Apple“ galimybę valdyti ryškumo lauką įdiegė tik naujuose „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone XR“ modeliuose — tą patį efektą leidžia pasiekti trečių šalių aplikacijos, tokios kaip „Focos“ ir panašiai. Bet šį kartą ne apie tai.

Puikią pranašavimo galią ir reputaciją turintis analitikas Ming-Chi Kuo teigia, kad 2019 metais pasirodysiantys „iPhone“ savo galimybėmis ir techninėmis charakteristikomis bus labai panašūs į 5,8 colio „iPhone XS“, 6,5 colio „iPhone XS Max“ ir 6,1 colio ekrano įstrižainę turinį „iPhone XR“.

Anot analitiko (košmariškas Taivanio „Economic Daily News“ „Google“ vertimas iš kinų kalbos į lietuvių), 2019 metais pasirodysiantys „iPhone“ bus tokių pačių dydžių, jų atsparumas dulkėms ir vandeniui išliks IP68. Žinoma, „Apple“ įdiegs kokią nors viliojančią galimybę, su kuria galėtų susidoroti ir senesni „iPhone“ modeliai, tačiau tą galimybę turės tik naujausi „iPhone“ — o kaip gi kitaip…

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 18 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tai aišku, o ko čia stebėtis - bus dabar dar mažiausiai dvi kartos kur niekuo beveik nesiskirs nuo X. Taip kaip ir 6-6S-7-8 plejada, keturis metus tas pats dizainas ir kosmetiniai atnaujinimai kas met.

  2. Manau, kad priklausys nuo konkurentų. Vien jau Huawei matė pro 20 driokstelėjo gerai, o ką smgs 10 parodys dar... tikėčiausi bent USB-C jungties.

  3. Kam ta USB-C??? Kuo ji geresnė už žaibolaidį? Ir ko jūs tikitės iš naujų afonių? Kad vandenį užkaistų? :D :D :D Nu keičiasi po truputį ir OK. Gi niekas neliepia rinktis būtent obuolį. Niekad nesupratau nepatenkintųjų :D Jei kažkas negerai su vienu produktu, renkiesi kitą. Paprasta ;)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų