Kiek kainuoja iPhone XR remontas

Tema: iPhone
iPhone XR

Tikiuosi niekam dar neprireikė pasinaudoti serviso paslaugomis ir taisyti „iPhone XR“ (linkiu, kad ir neprireiktų), tačiau slidžių rankų savininkams vertėtų žinoti šių telefonų modelių remonto kainas.

Jei sudaužysite „iPhone XR“ LCD ekraną, už jo remontą teks pakloti 221,40 €. Nors suma nemaža, tai gerokai pigiau nei sudaužytų „iPhone X“, „iPhone XS“ ar „iPhone XS Max“ OLED ekranų remontas. „iPhone X“ ir „iPhone XS“ ekrano remontai kainuoja po 311,40 €, o jų didesnio brolio „iPhone XS Max“ — net 361,40 €.

Kiti pažeidimai, tokie kaip telefono nugarėlės dūžiai ir panašiai — nors atrodytų turi kainuoti pigiau — kainuoja dar brangiau: „iPhone X“ ir „iPhone XS“, kurių remonto kainos vienodos, kitų pažeidimų taisymas kainuoja po 591,40 €, „iPhone XS Max“ — 641,40 €, o „iPhone XR“ - 431,40 € arba 160 € pigiau nei „iPhone X“ ar „iPhone XS“ ir net 210 € pigiau nei „iPhone XS Max“.

* Skliausteliuose nurodyta kaina „iDeal“ serviso centruose (kainos iš „iDeal“ svetainės 2018-10-30). Kainos ne skliausteliuose — oficialiai deklaruojamos „Apple“ serviso kainos.

Visų „iPhone XS“ ir „iPhone XR“ telefonų modelių akumuliatorių keitimas kainuoja tiek pat — 69 €. Jei garantinis akumuliatoriaus gedimas — žinoma, jis nieko nekainuos.

Naudodamasis proga norėčiau priminti, kad iki 2018 metų gruodžio 31 dienos „iPhone 6“ ir naujesnių „iPhone“ akumuliatorius galima pasikeisti už 29 €. Sekančiais metais šių telefonų modelių akumuliatorių keitimo kaina išaugs iki 49 €, o „iPhone X“ akumuliatoriaus keitimas kainuos 69 €.

* Kaina galioja iki 2018 metų gruodžio 31 dienos.

Taip pat reikėtų turėti omenyje ir tai, kad jei į servisą atnešite telefoną su „neautorizuotomis modifikacijomis“ (pavyzdžiui neoriginaliu ekranu ir panašiai) — autorizuotas serviso centras gali atsisakyti suteikti remonto paslaugą ir norint autorizuotame „Apple“ servise taisyti „iPhone“ — gali tekti nusipirkti naują „Apple“ telefoną.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 11 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Pats niekaip neapsisprendžiu, todėl paklausiu čia:

  Ar verta pasinaudoti šia akcija ir pasikeisti kai telefonas naudojamas apie pusmetį ir baterijos gyvybingumas 95%? Ar vis tik nesukti galvos ir naudoti iki kol tikrai jausiu baterijos nepakankamumą ir tada keisti už jau didesnę kainą?

 2. Pas mane metų senumo iPhone 8 Plus neturi, o baterija jau 92% sveikatos. Kažkaip atrodo, kad viskas čia per automobilinį USB pakrovėją, nes pastaruoju metu labai daug važinėjau, ir telefonas nuolat ant laido automobilyje.

 3. Pas mane metų senumo X - o jau 93%. Kraunu tik tada kada reikia ir stengiuosi pradėti krauti kai būna apie 15-20%. Iki galo taip pat beveik nebūna. Automobylije iš vis tikriausiai nesu krovęs X, gal kartą ar kelis kartus. Kaip matau visiems skirtingai. Nesuprasi.

 4. 87% iphone 7 ar verta pasinaudoti?

 5. Apsimelavau!
  Laikas greičiau bėga nei maniau... Pasirodo telefonas pirktas 2017 m. lapkritį.

 6. 87% iphone 7 ar verta pasinaudoti? Metu senumo, pirktas is Bites.

 7. Apple teigia, kad jos iPhone akumuliatoriai sukurti taip, kad po 500 įkrovimo ciklų išsaugotų 80% akumuliatorių talpą. Kai akumuliatoriaus talpa yra 80% ar mažesnė jis laikomas „pabuvusiu“ su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.
  Pasiskaičiuokite kiek per mėnesį praranda akumuliatorius talpos pas Jus vidutiniškai ir žiūrėkite ar verta jį keisti kol dar akumuliatorių kainos žemesnės ar pasikeisite vėliau, bet jau už brangiau.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų