Kaip išjungti Screen Time iPhone ar iPad

„iOS 12“ funkcija „Screen Time“ suteikia galimybę matyti informaciją apie naudojimąsi įrenginiu bei suteikianti turinio, įrenginio, privatumo ir aplikacijų naudojimo ribojimo galimybių. Tačiau ne visi nori šią funkciją turėti įgalintą savo „iPhone“ ar „iPad“.

„Screen Time“ — viena geriausių „iOS 12“ funkcijų leidžianti stebėti kaip dažnai „iPhone“ ar „iPad“ yra naudojami, kokios aplikacijos daugiausiai naudojamos. Daug kas teigiamai įvertino ir naudojasi šios funkcijos galimybe nustatyti apribojimus aplikacijoms, aplikacijų kategorijoms ir net privatumą ar turinio ribojimą.

Nors didžioji dalis „iPhone“ ir „iPad“ naudotojų teigiamai vertina „Screen Time“ leidžiančią geriau pažinti jų pačių naudojimosi įrenginiu įpročius ar valdyti vaikams duotus „iOS“ įrenginius, kai kurie naudotojai nenori savo įrenginiuose turėti įgalintą „Screen Time“ funkciją ypač kai yra nemažai nusiskundimų, kad ji gana „ėdri“ akumuliatoriaus energijai.

Jei norite išjungti „Screen Time“ savo „iPhone“ ar „iPad“, kuriuose įdiegta „iOS 12“ — informaciją apie tai, kaip tai padaryti rasite žemiau.

Kaip išjungti Screen Time iOS 12 įrenginyje

Atminkite, kad išjungus „Screen Time“ nebegalėsite matyti dienos ir savaitės įrenginio ir aplikacijų naudojimą atvaizduojančių grafikų ir naudotis kitomis „Screen Time“ funkcijomis.

Išjungti „Screen Time“ funkciją „iOS 12“ yra paprasta:

  1. atidarykite Settings aplikaciją;
  2. pasirinkite Screen Time
  3. pačioje atsidariusio lango apačioje rasite Turn Off Screen Time — paspauskite ant šio mygtuko; (Naujesnėse „iOS“ versijose išjungimo nuorodos pavadinimas pakeistas į „Turn Off App & Website Activity“. Vieta ta pati.)
  4. Patvirtinkite, kad norite išjungti „Screen Time“ savo „iPhone“ ar „iPad“;

Išjungus „Screen Time“ nebegalėsite peržiūrėti ataskaitų apie naudojimąsi įrenginiu ir aplikacijomis, neturėsite galimybės riboti naudojimosi aplikacijomis ar įrenginiu ir visos turinio ir privatumo ribojimo funkcijos bus išjungtos.

Kaip vėl įjungti Screen Time iOS 12

  1. atidarykite Settings aplikaciją;
  2. pasirinkite Screen Time
  3. pačioje atsidariusio lango apačioje rasite Turn On Screen Time — paspauskite ant šio mygtuko;
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Perskaičius straipsnį, kad iškrauna (kas logiška, kad apkrauna daugiau bateriją) - išjungiau :) ačiū.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų