Apple išleido watchOS 4.2 ir tvOS 11.2

Apple Watch, AirPods ir Apple TV

„Apple“ išleido „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų operacinių sistemų atnaujinimus

Praėjus kelioms dienoms po „iOS 11.2“ versijos skirtos „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“ pasirodymo, „Apple“ išleido „Apple TV“ skirtą „tvOS 11.2“, o po kurio laiko ir „Apple Watch“ skirtą „watchOS 4.2“ operacinės sistemos versiją.

watchOS 4.2“ šių laikrodžių naudotojams JAV įgalina „Apple Pay Cash“ paslaugą leidžiančią tiesiog žinute pervesti pinigus (iki 3000 USD). Atitinkamą mygtuką „Apple Pay“ savo telefonuose įgalinę „Apple Watch“ naudotojai JAV pamatys po „Messages“ aplikacijoje esančiu „Scribble“ mygtuku.

watchOS 4.2“ taip pat įdiegia „HomeKit“ palaikymą sprinkleriams ir čiaupams, naują sportinių pratimų palaikymą trečių šalių aplikacijoms, kad šios galėtų sekti atstumą, vidutinį greitį, užbėgimų bei pakilimų ir nusileidimų skaičių sniego sportui „Apple Watch Series 3“. Atnaujinimas taip pat panaikina problemą dėl kurios laikrodis kartais galėdavo persikrauti jame gyvenančios Siri paklausus apie orą, ištaiso klaidą dėl kurios kai kuriems laikrodžio naudotojams širdies darbą rodančioje aplikacijoje neveikė vaizdo paslinkimas (scroll) bei panaikiną klaidą dėl kurios nebuvo galima paleidus kelis laikmačius ar žadintuvus jų išjungti atskirai. Žinoma, šiuo atnaujinimu „Apple“ eilinį kartą sistemą padarė stabilesnę bei patikimesnę.

Pirmadienį pasirodė „Apple TV“ (ketvirtos kartos) ir „Apple TV 4K“ skirta „tvOS 11.2“ versija. Šiame atnaujinime ištaisyta viena didesnių „Apple TV 4K“ problemų ir dabar galima nurodyti dinamiškai pritaikyti dinaminį diapazoną ir kadruotę pagal rodomą vaizdą, o ne priverstinai didinti jį į HDR. „Match Dynamic Range“ ir „Match Frame Rate“ nustatymus rasite savo „Apple TV“ Settings → Audio and Video → Match Content skirsnyje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ramūnai, turbūt taip turėtų būti "Praėjus kelioms dienoms po „iOS 11.2“ versijos skirtos „iPhone“..."

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų