Apple išleido iOS 11.2.1 ir tvOS 11.2.1

iPhone iOS atnaujinimas

„Apple“ išleido dviejų operacinių sistemų atnaujinimus: „iOS 11.2.1“ ir „tvOS 11.2.1“.

Trečiadienį pasirodę „iOS 11.2.1“ ir „tvOS 11.2.1“ atnaujinimais skirti užlopyti „iOS“ ir „Apple TV“ įrenginiams skirtose operacinėse sistemose saugumo „HomeKit“ spragą. Spragą savo serveriuose „Apple“ užlopė praėjusią savaitę, tačiau turėjo atjungti nuotolinę prieigą bendrinantiems naudotojams. „iOS 11.2.1“ ir „tvOS 11.2.1“ atnaujinimai nuotolinę prieigą atstato į darbinę padėtį.

Norėdami įdiegti „iOS“ atnaujinimą įsitikinkite, kad „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ akumuliatorius yra įkrautas bent 50 proc., įrenginyje atidarykite Settings → General → Software Update.

Norėdami atnaujinti „Apple TV“ operacinę sistemą, įrenginyje atidatykite Settings aplikaciją, sąraše pasirinkite System ir tada Software Updates.

Apple TV

„Apple“ taip pat išleido pirmasias „macOS High Sierra 10.13.3“, „iOS 11.2.5“, „watchOS 4.2.2“ ir „tvOS 11.2.5“ beta versijas bei naują „HomePod“ skirtą aparatinės įrangos versiją.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Man, kaip gana šviežiam iOS naudotojui, neįprasta taip dažnai gauti atnaujinimus :) Labai sveikintina, tik kiek erzina ilgas atnaujimo procesas.

  2. na pas mane kazkodel ios 11.2.5 Developer beta dabar naujina

  3. Pagaliau vėl veikia žmonai Homekit :)

  4. Yay. HomeKit is back!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų