Kaip priverstinai uždaryti aplikacijas Apple Watch

Apple watch

Nors įprastai „Apple Watch“ aplikacijos yra paklusnios ir elgiasi gerai, ne vienam išmanaus „Apple“ laikrodžio naudotojui iškyla klausimas, o kaip gi „nukillinti“ aplikaciją jei ši staiga ėmė kokiu nors būdu maištauti.

Aplikacijų priverstinio uždarymo procesas „Apple Watch“ labai paprastas, nors gal ir nėra labai akivaizdus kai nežinai.

  1. Kai problemų kelianti aplikacija vis dar atidaryta — nuspauskite ir laikykite nuspaudę šoninį mygtuką (pailgą ir mažiau išsikišusį)
  2. Po poros sekundžių laikrodžio ekrane pamatysite meniu su: „Power off“, „Medical ID“ ir „Emergency SOS“ slankikliais
  3. Nuspauskite sukinėjamą mygtuką (primenantį mechaniniuose laikrodžiuose skirtą jų prisukimui ar laiko nustatymui). Šis paspaudimas uždarys aplikaciją ir grąžins jus į laikrodžio vaizdo langą.
Priverstinis Apple Watch aplikacijos uždarymas laikrodyje

Vaizdas gali pasirodyti lygiai toks pats, jei iš karto būtumėte kartelį spustelėję sukinėjamą laikrodžio mygtuką, tačiau jei pabandysite atidaryti tą aplikaciją — pamatysite jog ji atsidaro taip, kaip ją atidarant pirmą kartą.

Jei priverstinis aplikacijos uždarymas nepadeda — ko gero vienintelis likęs būdas išspręsti problemą keliančios aplikacijos atsikratymą yra laikrodžio perkrovimas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų