Malonios Face ID smulkmenos, kurių gal nė nepastebite

Temos: iOS, iPhone
iPhone X

„Apple“ veido atpažinimo sistemą „Face ID“ yra integravusi į sistemą taip, kad ši atlieka ne tik Cerberio rolę, bet ir yra naudojama smulkmenoms, sistemos naudojimo patirtis padarančiomis nepakartojamai maloniomis.

iOS“ sistemą malonu naudoti todėl, kad joje yra nemažai smulkmenų, kurias retas naudotojas pastebi, nes jos atrodo tokios natūralios… Porą tokių malonių smulkmenų, „Apple“ įdiegė „iOS 11“ ir jos susijusios su „Face ID“.

Daugeliui gali pasirodyti, kad „Face ID“ yra skirta tik įrenginio naudotojo autentikacijai, na ir dar Animoji, tačiau tai ne tiesa. „Apple“ veidų atpažinimo sistemos funkcionalumą yra integravusi į sistemą ir giliau. Pavyzdžiui jei naudojate „iOS“ standartinę žadintuvo funkciją „iPhone X“ — suskambus žadintuvui, po to kai pažiūrite į telefoną — žadintuvas ima skambėti tyliau. Toks pats garso sumažėjimas yra numatytas ir skambučio jums atveju. Jei skambant „iPhone X“ pažiūrėsite į savo telefoną, nereikia jo net pakelti nuo stalo — „pamatęs“ jūsų žvilgsnė mestą į ekraną telefonas ims skambėti tyliau. Ko čia plyšauti jei jau pamatėte, kad skambina ir kas skambina…

Kitą kartą, kai skambės telefonas ar žadintuvas — atkreipkite dėmesį į jo skambėjimo garsą, po to kai pažiūrite į savo „iPhone X“. Nekantrieji gali ir specialiai užsistatyti žadintuvą.

Smulkmenos, bet malonios. Nemaža dalimi tokios mažos ir neretai nepastebimos smulkmenos ir yra puikių patirčių naudojant „iOS“ įrenginius priežastis.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Also žinučių content'o slėpimas, pažadinus iPhone', bet į jį nežiūrint.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų