iPhone X pranešimus rodys tik savininkui

iPhone X užrakintame ekrane pranešimų tekstas nematomas kol į ekraną nepažiūri telefono savininkas

„iPhone X“ užrakintame telefone pranešimai bus matomi tik jo šeimininkui.

Yra patogu gavus pranešimą jo turinį matyti užrakintame „iPhone“ ekrane, tiesa tai nėra labai privatu.

iPhone X“ veido atpažinimo funkcija leis patogiai išnaudoti pranešimų užrakintame „iPhone“ telefone rodymo galimybę. Pažiūrėjus į ekraną ir „Face ID“ atpažinus telefono savininką — užrakintame telefone bus rodomas pranešimų turinys, kuris nebus matomas kitam žmogui.

Ši funkcija veikia visuose „Apple“ mobiliuose įrenginiuose palaikančiuose „Touch ID“ ir kuriuose įdiegta „iOS 11“.

Įjungus pranešimų rodymą užrakintame ekrane: SettingsNotifications → aplikacijos pavadinimas → Show on Lock Screen , „iOS 11“ atsirado galimybė nurodyti, kada turi būti rodomas gauto pranešimo turinys užrakintame „iPhone“ ar „iPad“ ekrane: SettingsNotificationsShow PreviewsAllways (visada) / When Unlocked (kai įrenginys atrakintas)/ Never (niekada).

iOS 11 kaip padaryti, kad užrakintame iPhone ar iPad  pranešimų tekstas būtų matomas tik savininkui.

Sistemai nurodžius gauto pranešimo turinį rodyti tik kai įrenginys yra atrakintas (When Unlocked), norint pamatyti pranešimo turinį reikia prie „Home“ mygtuko pridėti pirštą (ne paspausti „Home“ mygtuką, o tik pridėti pirštą) ir kai pirštų atspaudas bus nuskaitytas ekrane pamatysite pranešimų turinį. „iPhone X“ nereiki pridėti piršto (tiesą sakant jo net nėra kur pridėti, kad savininkas būtų tokiu būdu identifikuotas) — užtenka pažiūrėti į ekraną ir „Face ID“ atpažinus teisėtą „iPhone“ valdytoją ekrane esančiuose pranešimų langeliuose pasirodys pranešimų turinys.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 16 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Idomu,kodel rašo,kad ,,Touch id" turetojai,gali naudotis šita funkcija tik isidiegus ios 11,kai as pats ja naudoju dar su 10.3.3 ,kazkokia propoganda čia kvepia su ta ios 11 :)))

  2. Gera funkcija. Pirmą kartą apie tokią sužinojau. Veikia puikiai ant iPhone 8 su 11.0.3
    Tik prieš tai teko išjungti "Rest Finger to Open". Man visai patiko, kad užtenka laikyti pirštą ir nereikėdavo spausti, kad įeiti į telefoną.

  3. Geras post'as - ačiū už dar nežinomą dalyką. Dabar laukiam penktadienio kada jau duos X su Face ID pažaisti ir šita funkcija.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų