Atšalus orams iPhone X savininkams gali iškilti keblumų

Tema: iPhone
iPhone X - Žiema ateina

Nors žiema į Lietuvą dar neatėjo, tačiau su kiekviena diena oro temperatūra artėja prie… „iPhone X“ naudojimosi ribos.

iOS 11.1.2“ atnaujinime. Bent jau taip teigia „Apple“. Kaip yra iš tikrųjų — pamatysime spustelėjus šaltukui.

Nors „Apple“ amerikiečių kompanija, tačiau žiemos būna ir JAV ir nereikia iš karto galvoti apie Aliaską, ir „gyvenamoje“ Amerikoje yra vietų kur spusteli šaltukas. Tačiau, panašu Kalifornijos saulės lepinami „Apple“ inžinieriai šį kartą pamiršo apie kitus ir sukūrė „vasarinį“ telefoną ir tas „sezoninis“ telefonas yra daugiau nei 1000€ kainuojantis „iPhone X“.

Spustelėjus šaltukui, internete vienas po kito pasipylė pranešimai apie tai, kad „iPhone X“ kai lauke neigiama temperatūra, ir ne koks nors speigas o –2 –3 ˚C, ekranas pradeda nebereaguoti į prisilietimus.

Pradžioje tokie pranešimai pasirodė iš Rusijos, o vėliau ir iš kitų pasaulio valstybių kur jau spustelėjo šaltukas. Keista, kad kai kurie „iPhone X“ naudotojai gali naudotis telefonu ir esant –7 ˚C, tačiau kitiems telefonas pradeda blogai reaguoti ar visai nebereaguoti į prisilietimus jau prie +1.6 ˚C, tai yra temperatūroje, kurią „iPhone“ dar turėtų toleruoti.

iPhone X“ specifikacijoje teigiama, kad šio telefono veikimo temperatūra yra nuo 0 iki 35 °C. Tokie patys temperatūrų reikalavimai taikomi ir kitiems „iPhone“ modeliams.

„Apple“ informacija

Priimtino „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“ įrenginių veikimo temperatūros intervalo palaikymas

Sužinokite apie „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“ (4-osios kartos ir naujesnių) veikimo temperatūros intervalą ir temperatūros valdymą.

„iOS“ įrenginius naudokite esant aplinkos temperatūrai nuo 0 ºC iki 35 ºC (nuo 32 ºF iki 95 ºF). Žemos arba aukštos temperatūros sąlygomis gali keistis įrenginio veikimas siekiant sureguliuoti temperatūrą. „iOS“ įrenginį naudojant labai žemos temperatūros, nepatenkančios į įrenginio veikimo temperatūros intervalą, sąlygomis, laikinai gali sutrumpėti akumuliatoriaus veikimo trukmė, o įrenginys dėl to gali išsijungti. Įrenginį pernešus į aukštesnės temperatūros aplinką, akumuliatoriaus veikimo trukmė susinormalizuos.

Įrenginį laikykite aplinkoje, kurios temperatūra yra nuo –20 ˚C iki 45 ˚C (nuo –4 ˚F iki 113 ˚F). Pastatę automobilį, nepalikite jame įrenginio, nes temperatūra automobilyje gali viršyti šio temperatūros intervalo ribas.<…>

Nors specifikacija ir temperatūrų reikalavimai ankstesniems „iPhone“ modeliams tokie patys kaip ir „iPhone X“, šaltyje būdavo, kad šiek tiek ekranas lėčiau perpiešinėja vaizdą ar išsijungia telefonas jei akumuliatorius kiek paliegęs. Tiesa, į didesnį šaltį, apie -25 ˚C patekęs „iPhone“ kartais pradėdavo taip lėtai perpaišyti vaizdą, kad tai būdavo galima vertinti kaip neveikimą. Kita vertus prie -25 ˚C nelabai ir norisi nusiimti pirštinių, ką nors maigyti telefono ekrane ar net jį dėti prie ausies.

„Apple“ sako, kad tam tikromis sąlygomis, pavyzdžiui jei aplinkos temperatūra staiga nukrito, „iPhone X“ gali kelioms sekundėms gali nustoti reaguoti į ekrano lietimą. „Apple“ tvirtina, kad tai labiau laikina-momentinė, nei pastovi — ilgiau trunkanti problema.

„Apple“ žada šią problemą-klaidą ištaisyti būsimame programinės įrangos atnaujinime ir tai suteikia vilties, kad tai nėra „geležies“ problema ir ją galima išspręsti programiniu būdu.

Jei vis tik pasirodytų, kad tai „iPhone X“ dizaino ar technologinis trūkumas, kurio negalima pašalinti programiniu būdu, „Antengeitas“ „Apple“ gali pasirodyti švelnus pakutenimas palyginus su šiuo „Coldgate“ skandalu ir atitinkamomis pasekmėmis, kurios lauktų kompanijos.

„Žiema ateina“.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Atsirado pranešimų ir apie spalvotas juostas ant ekranų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų