Apple paskelbė iPhone X remonto programą

iPhone X ekrano remontas

„Apple“ paskelbė, kad rado problema kai kuriuose „iPhone X“ ir jas pašalins nemokamai, o jei už tos problemos šalinimą jau sumokėjote — grąžins pinigus.

„Apple“ teigia, kad kai kurie „iPhone X“ telefonai gali turėti defektuotus už ekrano lietimą atsakingus jutiklius ir tokių telefonų modelių savininkams žada šią problemą pašalinti nemokamai. Žinau, kad su šiais jutikliais problemų turėjo ir Lietuvoje „iPhone X“ įsigiję naudotojai.

Už ekrano lietimą atsakingų jutiklių gedimas kai kuriuose „iPhone X“ pasireiškia tuo, kad visas ekranas ar tik jo dalis kartais ar visada nėra jautrūs prisilietimams. Šis gedimas gali pasireikšti ir taip, kad telefonas neliečiamas elgiasi taip lyg jo ekraną liestų „nematomi pirštai“.

Tokius gedimus turinčių „iPhone X“ ekranai autorizuotuose „Apple“ servisuose bus pakeisti nemokamai. Šioje programoje dalyvauja tik „iPhone X“ modeliai.

Prieš nešdami telefoną į autorizuotą „Apple“ servisą, kompiuteryje „iTunes“ pagalba arba „iCloud“ išsaugokite atsarginę duomenų esančių telefone kopiją (backup). Daugiau informacijos apie tai kaip paruošti savo „iPhone“ remontui skaitykite „Apple“ svetainėje.

Jei telefonas turi pažeidimų, kurie gali tapti kliūtimi taisant telefoną — šie gedimai privalo būti pašalinti prieš atliekant ekrano keitimą ir, greičiausiai, už tai teks susimokėti.

Ši programa nepratęsia standartinės „iPhone X“ garantijos.

Jei dėl šios problemos jau kreipėtės į „Apple“ autorizuotą servisą ir ji buvo pašalinta, o už remontą susimokėjote — kreipkitės į „Apple“ dėl pinigų grąžinimo.

Ši programa galioja tris metus nuo pirmojo to telefono aparato įsigijimo parduotuvėje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų