Kaip susieti AirPods ausines su iOS, Apple TV, Android įrenginiais ir Windows PC

„AirPods“ ausinės

„AirPod“ ausinės automagiškai susidraugauja su „iPhone“, bet kaip jas susieti su kitais įrenginiais, tokiais kaip „Apple TV“, „Android“ telefonai, „Windows PC“ ar bet kokiais kitais įrenginiais palaikančiais „Bluetooth“.

W1 lusto, esančio „Apple“ „AirPods“ ausinėse, sukuriamos magijos dėka – šios ausinės automatiškai susijungia su „iPhone“, iš jo su „Apple Watch“ ir per „iCloud“ net su „iPad“ bei „Mac“. Norint šias ausines pajungti prie „Apple TV“, „Android“ išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu arba „Windows“ PC - susijimo procesą atlikti teks rankiniu būdu. Gera žinia ta, kad „AirPodsausines galima susieti su bet kokiu „Bluetooth“ ausinių prisijungimą palaikančiu įrenginiu.

Kaip susieti AirPods su iPhone

AirPods ausinių susiejimas su iPhone

Jei turite „iPhone“ su įdiegta „iOS 10.1“ ar naujesne „iOS“ versija, pirmą kartą susiejant ausines:

 1. Atrakinkite savo „iPhone“ paspausdami „Home“ mygtuką
 2. Atidarykite „AirPods“ ausinių dėklą, kurio viduje yra „AirPods“ ausinės ir padėkite šalia „iPhone“
 3. Telefono ekrane pasirodžius susiejimo animacijai paspauskite „Connect“ ir tada „Done“.

Jei esate prisijungę prie „iCloud“ – Jūsų „AirPodsausinės automatiškai bus susietos su visais palaikomais įrenginiais, kurie yra prisijungę prie tos pačios „iCloud“ paskyros.

Kaip susieti AirPods su Apple TV

„AirPods“ ausinių susiejimo mygtukas esantis „AirPods“ įkraunamo dėklo nugarinėje pusėje.
 1. Atidarykite „AirPods“ ausinių saugojimo/įkrovimo dėklą
 2. Paspauskite susiejimo mygtuką esantį nugarinėje „AirPods“ ausinių dėklo pusėje ir laikykite jį nuspaudę iki būklės indikatorius pradės mirksėti balta šviesa.
 3. „Apple TV“ atidarykite nustatymų aplikaciją Settings ir joje pasirinkite Remotes and DevicesBluetooth ir pasirinkite savo „AirPods“ ausines.

Norėdami ausines nuo „Apple TV“ atsieti atlikite aukščiau, 3-ame punkte aprašytus veiksmus ir paspauskite ant Forget Device ir dar kartą, patvirtinimui Forget Device.

Kaip susieti AirPods su Android, Windows ar kitais įrenginiais

„AirPod“ ausinių susiejimo su „Android“ telefonu ir planšetiniu kompiuteriu ar „Windows“ operacinės sistemos pagrindu veikiančiu PC yra toks pats kaip su tais įrenginiais susiejant bet kokią kitą įrangą per „Bluetooth“ sąsają.

 1. Atidarykite „AirPods“ ausinių saugojimo/įkrovimo dėklą
 2. Paspauskite susiejimo mygtuką esantį nugarinėje „AirPods“ ausinių dėklo pusėje ir laikykite jį nuspaudę iki būklės indikatorius pradės mirksėti balta šviesa.
 3. Atidarykite Bluetooth nustatymus savo įrenginyje
 4. Pasirinkite „AirPods“ iš sąrašo
 5. Patvirtinkite susiejimą
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Išties prijungti labai paprasta, kaip ir naudoti. Labai patogu :-)

 2. kiek laiko jos groja? ar dažnai kraut reik?

 3. Ausines naudoju intensyviai ir baterijos atlaiko 5 val., o iš ausinių dėklo (pilnai užkrauto) ausines realiai dar galiu užkrauti 4 kartus.

 4. Dėklas pas mane iškraudinėjamas pirmą kartą, ausines naudoju nuo vakar, kiek skaičiau apzvalgas, pasikrauna iki 100% per 40 min. Dėl pačių ausinukų nesigilinu, įmeti į dėklą ir dasikrauna iki 100.

 5. Kas naudojate papasakokite, kaip veikia ausinės uzdengus jas kepure? Nes žiemą kieme būnant su kepure ir naudojant ausines ar neįsijungia kokia Siri arba ar atsitiktinai nepasispaudzia pauzė?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų