Savaitės naujienų apžvalga: 52-a 2016 metų savaitė

Tema: Naujienos

52-os, paskutinės 2016 metų savaitės naujienos ir gandai.

 • Naujausi pasižvalgymai po „Apple Campus 2“.
 • „Apple“ vietoje įprastai Japonijoje populiarios „fukubukuro“ arba laimingo krepšelio tradicijos, kurios metu būdavo galima įsigyti 300 USD vertės „krepšelį“ nežinant kas jame yra, šiemet paskelbė, kad sausio 2 dieną jos „Apple Store“ ir Japonijos internetinėje „Apple“ parduotuvėje vyks tradicinis prekių pardavimas su nuolaida.
 • Internete pasirodė gandas, kad „Apple“ planuoja išleisti 5-ų colių „iPhone 7s“ su vertikaliai išdėstytu dvigubu objektyvų.
 • Pasibaigė, ko gero ilgiausias aplikacijos beta laikotarpis „Mac“ aplikacijų istorijoje. Populiari, įvairioms platformoms skirta video konvertavimo aplikacija „Handbrake“, pagaliau, po 13 metų trukusio beta testavimo išleido versiją 1.0. Nežiūrint to, kad daugiau nei dešimtmetį „Handbrake“ buvo beta stadijoje, tai ko gero pati populiariausia ir pati greičiausia aplikacija skirta konvertuoti video, kad šie tiktų peržiūrai kituose įrenginiuose, tokiuose kaip „iPhone“, „iPad“ ir „Apple TV“. Naujoje aplikacijos versijoje - nauji įrankiai, patobulinta vartotojo sąsaja, atnaujinti konvertavimo nustatymai bei papildytas įrenginių sąrašas. Tiesa, jei naudojote aplikacijos beta versiją – atjauninimo funkcija, greičiausiai, nesuveiks ir reikės aplikacijos versiją 1.0.0 atsisiųsti iš naujo ir ją įdiegti.
 • Iš Vokietijos vartotojams skirtos parduotuvės „Apple“ svetainėje dingo galimybė atsiskaityti bankiniu pavedimu ir dabar norint pirkti toje parduotuvėje reikia turėti kredito kortelę arba PayPal/ELV. Pinigai pervedami bankiniu pavedimu kartais gali keliauti penkias dienas iki pasieks „Apple“ partnerius „WorldPay Customer Payments“ ir dėl to atitinkamai vėluoja ir prekių išsiuntimas. Taip pat yra ženklų, kad „Apple“ netolimoje ateityje planuoja Vokietijoje startuoti savo „Apple Pay“ paslaugą.
 • iPhone“ yra pakankamai saugūs, tačiau „KryptAll“ juos padaro dar saugesniais. Nežiūrint to, kad tokiuose telefonuose yra modifikuoti komponentai ir pakeista aparatinė įranga bei kompanijos VoIP aplikacija šifruojanti telefoninius pokalbius – toks „iPhone“ gali būti naudojamas kaip standartinis „iPhone“ – atsisiunčiami atnaujinimai, aplikacijos ir t.t. Tiesa, tokio telefono, kuriuos kompanija pardavinėja per eBay, kaina yra virš 4500 USD. Tokius telefonus perkančių tarpe yra advokatai, tokių kompanijų kaip „Rolls-Royce“, „Maybach“ ir panašių vadovaujančius postus užimantys asmenys.
 • „Verslo Žinios“ skelbia mėgstamiausių prekės ženklų dešimtuką. Išskirtiniausių prekės ženklų „Top 5“ pirmoje vietoje - Apple.
  Lietuvos TOP5 prekės ženklai. Šaltinis: vz.lt
  Nuotrauka: vz.lt
 • Vienas geresnių San Francisko restoranų įsikūrusių verslo rajone, maistą pateikia ant „iPad“. Reikia paminėti, kad „Quince“ anksčiau šiais metais gavo trečią „Michelin“ žvaigždutę ir pietūs ten kainuoja nepigiai.
 • Metalurginiai žaidimai su „iPhone“.
 • Tim Cook sako, kad „Air Pods“ sekasi puikiai, tačiau be skaičių tai tik žodžiai. Palauksim numeriukų.
 • Kalbama, kad 2018metais „Apple“ gali parduoti 60–70 milijonų 5,8 colio „Samsung“ pagaminto AMOLED ekrano įstrižainę turinčių „iPhone 8“.
 • „Apple campus 2“ aukštos skiriamosios gebos nuotrauka iš viršaus. Nuotrauka atlikta gruodžio 22 dieną su 100 megapikselių fotoaparatu „PhaseOne iXA-RS1000“. Nuotraukos dydis 34111 x 49487 (1,7 gigapikseliai) – joje sujungta apie 380 šimto megapikselių nuotraukų. Paspaudę ant šios nuorodos ar žemiau esančios nuotraukos pateksite į svetainę, kurioje galėsite išsididinti vaizdą ir jį patyrinėti.

Visiems gražių švenčių!

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Gerų 2017 ir tau Ramūnai !!!!!

 2. Su atėjusiais Naujais VISUS... (:

 3. Gerų 2017-ųjų metų visiems..... :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų