„Android“ fanas grįžo prie „iPhone“ ir pasaulis jam nušvito

Temos: Android, iOS, iPhone

„Reddit“ svetainėje vienas „Android“ fanas papasakojo kaip kažkada, seniai labai seniai jis padarė neteisingą sprendimą.

„Reddit“ socialinio tinklo naudotojas Vipe777, papasakojo savo įspūdžius po to kai įsigijo „iPhone 7“.

Pirmasis Vipe777 išmanus telefonas buvo „iPhone 3GS“, o vėliau jis naudojo „iPhone 4s“. Tačiau tada jis nusipirko „Samsung Galaxy S3“ ir po to, eilę metų, naudojo tiesiog telefonus. Praėjus 5 metams ir pakeitęs 8 „Android“ operacinės sistemos pagrindu veikiančius telefonus („iPhone“ naudotojui neturėjusiam „Android“ sunkiai suvokiamas telefonų keitimo dažnumas) Vipe777 įsitikinęs, kad „“Apple” geriau nei “Google”“.

„Mano patirtis leidžia teigti, kad “iOS” vis dar geresnė nei “Android”. Tai kiek slegia. Dviejų metų senumo mano merginos “iPhone 6” sumala į dulkes bet kurį “Android” telefoną, kuriuo aš džiaugiausi. Kai kurie jų buvo 8-ų branduolių ir turėjo tris kartus daugiau RAM, nei tas “iPhone”, - rašo dabar jau buvęs „Android“ fanas.

Vipe777 naudojo įvairius „Android“ operacinės sistemos pagrindu veikiančius telefonus: „Moto X“, „Nexus 6“, „Xperia Z5“ ir t.t., tačiau nei vienas jų negalėjo suteikti tokio tobulo jausmo, kokį suteikia „iPhone“. Šio jausmo neužgožia 3,5mm jungties nebuvimas ar „Home“ mygtuko palietimas, kuris beje vėliau atrodo net patogesnis nei liečiant mechaninį mygtuką.

Kaip pagrindinę „Android“ operacinės sistemos pagrindu veikiančių įrenginių problemą, Vipe777 įvardina tai gamintojo ir produkto ryšio nebuvimą. Daugelis kompanijų labai greitai nutraukia savo, dar neseniai visai naujų, mobilių telefonų palaikymą. Tai ir buvo pagrindinė priežastis kodėl jis pakeitė platformą.

Kai kurie „Android“ atnaujinimai gali padaryti telefoną visiškai netinkamą naudoti. Pavyzdžiui vienas „Google“ operacinės skirtos mobiliems įrenginiams atnaujinimas penktą valandą pilnai iškraudavo „Motorola Droid Turbo“ telefono bateriją, visai nepriklausomai nuo to kiek ji yra įkrauta ar apkrauta.

Vienu iš „iPhone 7“ privalumų buvęs „Android“ fanas įvardina stereo garsiakalbių garso kokybę ir tai kaip patogiai telefonas guli delne.

Taigi, seniai, labai seniai padaręs klaidą ir perėjęs į „Android“ stovyklą, Vipe777 dabar suprato, kad tai buvo nepaprastai didelė klaida.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Trūksta realios statistikos :) o dabar tas žmogus tiesiog parašė apie merginos telefoną. Abejotina, kad dviejų metų iPhone 6 dvigubai greitesnis už S7 pvz. Gal kažkur labai konkrečiai ir greitesnis, bet bendrai..

  2. Menesis kaip naudojuosi iphone 6, pries tai 10menesiu naudojausi samsung s6, kaip bebutu keista, greiciau ir sklandziau veike samsungas, net zmonos iphone6s nepasakyciau, kad greitesnis uz samsung s6.

  3. iOS ir Android - Tankas ir Povandeninis laivas.

    As taip pat pradejau nuo android, huawei keli modeliai, samsung s2, s3, s4 kazkiek. Bet nuo iphone 4 laiku, nera nei minties eiti prie to android. Ir taip per visus modelius iki 6s dabar... Jau sakiau neimsiu 6s, nes 6 tas pats... Bet pasiemes 6s supratau kad 6s dvigubai greitesnis, jei ne 4x :) O greitis pasirodo ant vedia export. Programu tokiu kaip Quik ir t.t... Pats meniu nezymiai greitesnis, gal pats atrakinimas kartais wow :)

  4. Nesupratau zmogaus pasakojimo, paverke o konkreciai kas blogai taip ir nepasake.
    Niekados neturejau ir turbut niekad nepirkciau Samsungo, gal jis ir nera toks tobulas. Turiu 3-4 metu senumo Andoido telefona ir nesiskundziu greicio trukumu.
    Dabar rosiuosiu pirkti nauja ir galvoju imti toki pat kaip ir seimos neriai turi Xiomi Redmi Note 3 Pro kuris vos 190€ kainuoja. Va ten tai Androidas visu grazumu atsiskleidzia.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų