Japonijos žurnalas išspausdino neva „iPhone 7“ brėžinius

Tema: iPhone
Gandai
Internete pasirodė tariamai „iPhone 7“ dar vadinamo „iPhone Pro“ brežiniai.

Mac Otakara“ rašo, kad Japonijos žurnalas „Mac Fan“ išspausdino „iPhone 7“, žurnale vadinamo „iPhone Pro“ schemą, kurioje pateikiami duomenys apie neva dar tik ateityje pasirodysiantį „iPhone“ modelį. Be išmatavimų žurnale ko nors triuškinančiai naujo nepateikiama ir išvardinama seniau jau gandonešių nešiota informacija: „dual-camera“ sistema, korpuso dizainas panašus į „iPhone 6s Plus“ ir 3,3mm ausinių jungties nebuvimas. „Mac Fan“ rašo, kad „iPhone 7“ bus 158,22mm aukščio, 77,94mm pločio ir 7,3mm storio – tie patys išmatavimai kaip ir 5,5 colio ekrano įstrižainę turinčio „iPhone 6s Plus“.

„Mac Fan“ išspausdino „iPhone 7“ schemą, kurioje pateikiami duomenys apie neva dar tik ateityje pasirodysiantį „iPhone“ modelį.

Žinoma, ši informacija nieko daugiau nei aistrų kaitinimo nereiškia, nes koks iš tikro bus naujas „iPhone“, ką jis turės ar ko neturės paaiškės tik tada, kai apie tai papasakos pati „Apple“.

Vargu ar reikia tikėtis kokio nors revoliucingo pasikeitimo. Taip, „Apple“ reikia naujo kompaniją į priekį traukiančio produkto ir tai turėtų būti kas nors kito nei „iPhone“. „iPhone“ jau pakankamai stipriai įsitvirtinęs rinkoje, tačiau tas faktas, kad jis yra tas vienintelis produktas nuo kurio pardavimų priklauso kompanijos sėkmė – nėra teisingas sprendimas ir ,manau, tą supranta ir pati „Apple“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Juokingiausia yra tas tariamas šaltinis:) "japonijos žurnalas", dar ten kartais minimas kažkoks anonimas ir tt. Lyg nebūtų aišku, kad tai jų pačių kruopčšiai ir visai nedurnai reikia pasakyt suplanuotos marketinginės priemonės pastoviam fanų smalsumui palaikyti ir kad nuolat apie tai būtų kalbama, palaikoma laukimo įtampėlė ir tt:))))) Kas vėliau atsiperka su kaupu išėjus naujam modeliui.

  2. Tas pats kaip ir Lidl kažkas kažką sakė, nors delfį, 15min pilną užsakomųjų straipsnių

  3. Na tai yra marketingas, i musu smegenelius jau pradeda taip smaigstyti tipo nekalta informacija. O paskiau ir stovi tokie kvailiai eilese :)

  4. Greičiau biškį gyvenimo ir svieto jau spėję pamatyt realistai be rožinių akinių Ramūnai:) na ir toli gražu nebe pirmąjį iPhoną, iPadą ar maką jau maigantys:)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų