„iOS 9.3“ stabiliausia „iOS“ versija

Temos: iOS, Statistika

Nežiūrint šurmulio kilusio dėl „iOS 9.3“ klaidų tokių kaip įrenginių aktyvavimo klaida – ši „iOS“ versija yra pati stabiliausia lyginant su pastaraisiais metais išleistomis „Apple“ mobiliems įrenginiams skirtomis operacinės sistemos versijomis.

Aplikacijų analize užsiimanti kompanija „Apteligent“ trečiadienį paskelbė duomenis rodančius, kad per pastarąsias aštuonias dienas (iki trečiadienio) „iOS 9.3“ „lūžių“ kiekis buvo 2,2% ir tai šią „Apple“ mobiliems įrenginiams skirtos operacinės sistemos versiją padaro „stabiliausia per eilę metų“. „iOS 9.3“ savo stabilumu pralenkė net paskutinę „Android“ versiją, kurios pagrindu veikiančių įrenginių „smigimų“ procentas yra 2,6.

Kitos pagrindinės „iOS“ versijos kovo mėnesį buvo kur kas problematiškesnės, ypač „iOS 8“, „iOS 9“ ir „iOS 9.2“. „iOS“ įrenginiai, kuriuose įdiegtos šios operacinės sistemos versijos, šį mėnesį „smiginėjo“ gerokai dažniau – „iOS 9.1“ smigimų skaičius sudarė 3,2%, o „iOS 8“, „iOS 9.2“ ir „iOS 9.0“ ir dar daugiau.

„iOS“ versijų stabilumo grafikas - 2016 metų kovas

Nors aktyvavimo klaidą „Apple“ gana greitai ištaisė išleisdama kitas „iOS 9.3“ versijas, tačiau daug triukšmo sukėlusi „internetinių nuorodų“ klaida paveikė eilę įrenginių ir ne tik tuos, kuriuose įdiegta „iOS 9.3“, bet apie šią klaidą praneša vartotojai naudojantys ir ankstesnes „iOS 9“ versijas – iki pat „iOS 9.0.2“. Panašu, kad ši klaida yra labiau susijusi su „booking.com“ ir šios kompanijos aplikacijomis, nei su pačiu „iOS 9.3“ atnaujinimu. Kaip ten bebūtų, „Apple“ pažadėjo būsimame atnaujinime šią klaidą ištaisyti.

Už „internetinių nuorodų“ klaidą, kur kas didesnė buvo aktyvavimo klaida, kurią patyrė eilės senesnių „Apple“ įrenginių vartotojai, kurie užstrigo įrenginio „Activation Lock“ būsenoje. „Apple“ išplatino šią klaidą ištaisančias versijas, tačiau kai kuriems vartotojams vienintelis kelias „atgaivinti“ savo „iOS“ įrenginius yra atstatyti juos „iTunes“ pagalba.

Ketvirtadienį „Apple“ išleido dar vieną „iOS 9.3“ atnaujinimą „iOS 9.3.1, kuriame reikia tikėtis ištaisytos visos, vartotojams nepatogumus sukeliančios sistemos klaidos.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Sveiki,

    Gal čia ir nelabai į temą, bet gal kas žino kur ir ką reikia pakeisti, kad Safari naršyklėje pvz kai ieškome konors - surandami puslapiai būna pritaikyti ne Lietuvos regionui. T.y. jei svetainė lietuviška tai ją užkrauna pirmiausia jos ENG versiją. Arba jei ieškome google tai google savo paiesškos rezultatus pateikia ne kaip vartotojui iš Lietuvos o kaip iš anglakalbių krašto...
    General/language & region/region - Lithuania. Bet tas negelbsti...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų